Інтерактивний захід для дітей - інтелектуальний брейн ринг «Хто знає краще Європейський Союз»

Представництво ЄС в Україні запрошує школярів від 14 до 16 років на публічний захід – інтелектуальний брейн ринг.

Подія відбудеться в м. Чернігові 20 вересня 2019 року в рамках проекту «Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні» і має на меті ознайомлення та поширення інформації про Європейський Союз та європейську інтеграцію України серед молоді.

Матеріали для підготовки учасників можна знайти на сайті https://euroquiz.org.ua/euroquiz

Що?

Інтерактивний публічний захід для школярів (13-16 років) інтелектуальний брейн ринг «Хто знає краще Європейський Союз»

Де?

Чернігівська обласна бібліотека для юнацтва, м. Чернігів, вул. Шевченка, 63

Коли?

20 вересня 2019

Тривалість?

12.00-16.00

Учасники тренінгу

Школярі віком від 14до 16 років.

Учасники заходу зможуть у інтерактивний спосіб перевірити свої знання про  Європейський Союз, історію його створення, діяльності, функціонування основних інституцій, про реалізацію Угоди про Асоціацію, згадати основні досягнення європейських країн в сфері історії, культури, спорту тощо.

Проект «Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні» допомагає обласним бібліотекам для дітей і юнацтва, районним бібліотекам та бібліотекам в ОТГ України отримати інформаційні матеріали та публікації Представництва ЄС в Україні; стати учасниками тренінгів з питань ЄС; отримати підтримку у проведенні тематичних публічних заходів у бібліотеках та громаді.

За подальшою інформацією прохання звертатися:

Представництво ЄС в Україні. Відділ преси та інформації: Вікторія Давидова, Victoria.DAVYDOVA@eeas.europa.eu

Партнер проекту, ГО «Молодіжна Альтернатива», Кудіна Людмила: e-mail youth.alternative.ua@gmail.com, тел. (097) 280 8488

Захід «Хто знає краще Європейський Союз» — це публічна подія

Відео та фото, що будуть зняті під час заходу, можуть використовуватись Представництвом ЄС та Європейською Службою Зовнішньої Діяльності (ЄСЗД) з комунікаційною метою на нашому веб-сайті, у соціальних мережах та публікаціях про подію.  


Iнші сценарії заходів
Книга, історія може бути різною. Може бути надрукованою на папері, на глиняних дощечках, дереві, склі або пластмасі, може бути електронною, записаною в аудіоформаті, створеною за допомогою азбуки Брайля. А може бути "живою". Кожен із нас – це унікальна книга.
23 вересня 2019 року Представництво ЄС в Україні провело для школярів Черкащини інтерактивний квест «Подорож Європою». Захід відбувся в Черкаській обласній бібліотеці для дітей.
20 вересня 2019 року Представництво ЄС в Україні провело для підлітків Чернігівщини інтелектуальний брейн ринг «Хто знає краще Європейський Союз». Захід відбувся в Чернігівській обласній бібліотеці для юнацтва.