Новини мереж ЄС

  Понеділок, 21 Вересня 2020 Рижко Аліна Анатоліївна Євроклуб "Гармонія" Бердичів Євроклуби
В рамках реалізації проєкту «Екологічна політика починається з тебе: міркуй глобально-втілюй локально» за підтримки проєкту Представництва ЄС в Україні «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні», у школі №8 Бердичева пройшов перший урок євроклубівського руху «Збережемо нашу планету разом!». Учні вивчали інформацію про ЄС, про структуру ЄС, про європейські цінності.
  П'ятниця, 18 Вересня 2020 Паустовський Віктор Олександрович Шкільний європейський клуб "Єдність" Сухополов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Чернігівської обласі с. Сухополова Прилуцького району Євроклуби
Євроклуб "ЄДНІСТЬ" Сухополов'янської середньої школи Чернігівської області взяв участь у семінарах "Я маю громадянську позицію" та"Порушення прав людини під час Другої світової війни та післявоєнний час в Україні та Польщі" в рамках освітнього проєкту "МИ – ГРОМАДЯНИ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ УКРАЇНИ", що реалізується за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.
  Середа, 16 Вересня 2020 Рижко Аліна Анатоліївна Євроклуб "Гармонія" Бердичів Євроклуби
Випускниця програми Erasmus+ Владислава Лісова розповіла євроклубівцівцям "Гармонії" СЗОШ №8 Бердичева про можливості програми та особилвості навчання в Європі.
  Вівторок, 15 Вересня 2020 Дятлова Тетяна Григорівна Євроклуб "Сузір'я" селище Новгородське Євроклуби
Євроклуб "Сузір'я" середньої школи №17 започаткував міжнародний проєкт "Let's Save Our Planet Together" на платформі eTwinning
  Понеділок, 14 Вересня 2020 Чухілевич Ольга Пилипівна Сузір'я село Піддубці Євроклуби
Євроклуб «Сузір’я» села Піддубці Волинської області отримав нові матеріали, що висвітлюють проєкт «Флагмани змін живуть поруч», від євроклубу-партнера "Dream Team" Плосківської ЗОШ І-ІІІ ст. з Полтавщини. Його координатор Таїса Хриплива разом зі своїми євроклубівцями віднайшла кілька героїв з Полтавської області. Нам цікаві ті люди, котрі навчалися чи працювали в Європі, і застосовують досвід в Україні. Сьогоднішнє інтерв’ю зі Світланою Дудкою.
  Субота, 12 Вересня 2020 Штих Оксана Іванівна Євроклуб EuroMix Харків Євроклуби
11 вересня на першому в цьому навчальному році засіданні євроклубу був створений актив проекту та розподілені обовязки
  П'ятниця, 11 Вересня 2020 Логвиненко Наталія Миколаївна Євроклуб "MAYFLOWER", Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Лебедин Євроклуби
Відмовитися від поліетиленових пакетів легко! Саме так стверджують у шкільному євроклубі "Mayflower" Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Сумської області.
  П'ятниця, 11 Вересня 2020 Арутюнян Олена Сергіївна Рада євроклубів Кіровоградщини м. Кропивницький Євроклуби
Проєкт, що реалізовує Рада євроклубів Кіровоградщини, продовжується соціальною акцією "Європікнік". Мета - сформувати навички відповідального споживання та сортування сміття, креативного використання природних матеріалів, взаємодії та порозуміння
  П'ятниця, 11 Вересня 2020 Чухілевич Ольга Пилипівна Сузір'я село Піддубці Євроклуби
Євроклуб «Сузір’я» села Піддубці Волинської області продовжує знайомства з людьми, котрі здобули цікавий європейський досвід і поширюють його в Україні. Герої проєкту допомагають нам більше дізнатися про можливості навчання та розвитку української молоді у Європі. Знайомтесь: Гнітецька Христина, студентка Варшавського політехнічного університету, тренер з художньої гімнастики Варшавського Палацу молоді.
  Середа, 09 Вересня 2020 Подлєсна Оксана Петрівна EurоClub "Територія молоді" Українськ Євроклуби
Учасники євроклубу «Територія молоді» середньої школи №13 Селидівської міської ради на Донеччині презентували проєкт «МЕДІА-13».
  Вівторок, 08 Вересня 2020 Яковлєва Тетяна Вадимівна "Країнами та континентами" Миколаїв Євроклуби
Євроклуб «Країнами та континентами» з Миколаєва запропонував всім, хто любить свою малу батьківщину, чи відвідав заповідні місця Європи, взяти участь у фотоконкурсі «Заповідними стежками України та країн Європейського Союзу».
  Середа, 02 Вересня 2020 Паустовський Віктор Олександрович Шкільний європейський клуб "Єдність" Сухополов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Чернігівської обласі с. Сухополова Прилуцького району Євроклуби
Євроклубу "ЄДНІСТЬ" Сухополов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Чернігівської області (керівники Паустовський Віктор та Макаренко Олена) розпочав роботу над проєктом “МИ – ГРОМАДЯНИ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ УКРАЇНИ».
  Середа, 02 Вересня 2020 Пономарьова Наталія Європейська єдність Кам'янське Євроклуби
1 вересня євроклуб “Європейська єдність” Кам’янської гімназії № 39 розпочав реалізацію проєкту “Єврокемп “Потяг дружби”, що проводиться за підтримки Представництва ЄС в Україні у рамках інформаційної кампанії “Прямуючи до ЄС, змінюємо Україну”.
  Середа, 02 Вересня 2020 Петрухіна Валентина Олександрівна ЄвроGO Бердичів Євроклуби
На тренінгу вивчали проблеми, пов’язані з нагромадженням сміття та необхідністю його утилізації, познайомились із сучасними шляхами переробки відходів у різних країнах
  Вівторок, 01 Вересня 2020 Чухілевич Ольга Пилипівна Сузір'я село Піддубці Євроклуби
Збираємо «історії успіху», які можуть стати поштовхом для інших. Сьогоднішній наш герой – з Полтавщини. Євроклубівці "Dream Team" та координатор євроклубу Таїса Хриплива взяли інтерв’ю у свого земляка Ярослава Шевченка.
  Неділя, 23 Серпня 2020 Петрухіна Валентина Олександрівна ЄвроGO Бердичів Євроклуби
Молодь євроклубу "ЄвроGO" закликає розпочати сортувати відходи - папір, кришечки, батарейки, ПЕТ пляшки, скло та іншу вторсировину, відмовитись від одноразових пакетів, користуючись екоторбинками.
  Вівторок, 18 Серпня 2020 Сафронова Вікторія Миколаївна ЄвроGO м.Бердичів Євроклуби
Як зменшити кількість пластикових відходів? Євроклуб «ЄвроGo» вивчив досвід країн Європи стосовно зменшення використання пластика у побуті.
  Четвер, 13 Серпня 2020 Чухілевич Ольга Пилипівна Сузір'я село Піддубці Євроклуби
Євроклуб "Сузір'я" з села Піддубці продовжує роботу над проєктом "Флагмани змін живуть поруч". Ми збираємо історії успіху тих, хто здобув цікавий європейський досвід. Сьогоднішня наша розповідь - про Галину Мороз, випускницю факультету міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
  Середа, 12 Серпня 2020 Хриплива Таїса Олександрівна DreamTeam Решетилівський район Євроклуби
Мій виступ на радіо був присвячений міжнародним проєктам, у яких задіяна наша школа.
  Середа, 05 Серпня 2020 Яковлєва Тетяна Вадимівна "Країнами та континентами" Миколаїв Євроклуби
Так назвала вікторину про країни Європейського Союзу команда євроклубу «Країнами та континентами» з Миколаєва. А відповісти на питання вікторини та дізнатися нове про країни ЄС ми запропонували євроклубам з різних міст України.
© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.