Міжнародна конференція відбулася в Національному університеті біоресурсів і природокористування України на базі кафедри міжнародних відносин і суспільних наук гуманітарно-педагогічного факультету. В очно-дистанційному форматі зібралась досить поважна авдиторія – 6 член-кореспондентів академії наук України, 35 докторів наук, 40 кандидатів наук, аспіранти, студенти, вчителі та учні шкіл-партнерів, загалом понад 200 осіб з усіх куточків України (Київщини, Чернігівщини, Черкащини, Миколаївщини, Івано-Франківщини, Харківщини, Запоріжжя, Тернопільщини тощо) та закордонні гості з 7 країн світу – Узбекистану, Ізраїлю, Польщі, Німеччини, Молдови, Румунії, США, Надзвичайні і Повноважні Посли, керівники неурядових громадських організацій міжнародного спрямування, науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти.
До такої когорти науковців доєднались молоді дослідники, євроклубівці "History EU", вони мали змогу прослухати доповіді з найактуальніших питань сьогодення. Розширили знання про визначних особистостей, котрі володіють інформацєю про європейську правову базу, що важливо для процесу інтегрування в Європу. Зупинилися на внутрішніх національних ресурсах в реалізації зовнішньої політики на прикладі європейського курсу України. Про ймовірну дату вступу України до Європейського Союзу - 2030 рік, адже вважається що на цей час Україна вже зможе виконати всі формальності щодо вступу до ЄС.
8 учасників Євроклубу 2HistoryEU" дослідили ряд актуальних тем з європейської тематики:
1. Вплив аграрної політики ЄС на український аграрний сектор: доступ до ринків, регуляторні вимоги, дотація та конкуренція - Сердюк Бажана;
2. Інтеграція України до аграрної політики ЄС: виклики, можливості та перспективи - Бачинська Христина
3. Основні принципи спільної аграрної політики ЄС та України - Шульга Павло
4. Баланс природи, економіки, та суспільства: концепція сталого розвитку - Половинка Ірина
5. Новий підхід до аграрного розвитку в умовах «Зеленого курсу» та виклики для України - Жукевич Марина
6. Від Будапештського меморандуму до сучасної дипломатії: які уроки має винести Україна - Кухар Віталіна
7. Роль української дипломатії у кризових умовах: виклики, досягнення, перспективи - Ревенко Дарина
8. Європейський вектор аграрної політики України - Радченко Людмила
Вітаємо з науково-дослідною роботою та поглибленими знаннями з питань Європейського Союзу!