Понеділок, 13 Травня 2024
Поточняк Тетяна Романівна
Євроклуб "Тернопільська обласна бібліотека для дітей"
м. Тернопіль
Євроклуби
Євроклуби
9 травня Україна відзначає День Європи. Для українців – це особливий день, адже нашу країну та Європу єднають спільні цінності, історія та культура. Це також чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи. Саме у цей час знайомимо наших євроклубівців з європейськими цінностями, традиціями, культурними надбаннями, утверджуючи наше спільне майбутнє.