Новини мереж ЄС

  П'ятниця, 20 Травня 2022 Хриплива Таїса, Олена Стебко Євроклуб "Green Land" Ромни Євроклуби
Напередодні Дня Європи в Україні до Євроклубу «GreenLand» Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Роменської міської ради завітала Таїса Хриплива, учителька англійської мови, амбасадорка міжнародної програми eTwinning+, постійна учасниця та неодноразова переможиця Всеукраїнського конкурсу проєктів для Євроклубів України.
  Четвер, 19 Травня 2022 Рижко Аліна Анатоліївна Євроклуб "Гармонія" Бердичів Євроклуби
17 травня євроклубівці Гармонії подорожували країнами ЄС та говорили про їх допомогу Україні.
  Четвер, 19 Травня 2022 Рижко Аліна Анатоліївна Євроклуб "Гармонія" Бердичів Євроклуби
Три цікаві,захоплюючі та інформативні зустрічі з послами європейської молоді в Україні відбулись протягом тижня в рамках реалізацї проєкту євроклубу СЗОШ 8 м. Бердичева «Гармонія» «Єднаймося заради європейського майбутнього» за підтримки Представництва ЄС в Україні «Інформаційна підтримка ЄС в Україні» та з нагоди святкування Дня Європи в Україні.
  Четвер, 19 Травня 2022 Тетяна Лепеха Сузір'я село Леляки Баришівського району Євроклуби
Євроклуб "Сузір'я" Київщина для ЗСУ
  Четвер, 19 Травня 2022 Тетяна Лепеха Сузір'я село Леляки Баришівського району Євроклуби
Флешмоб "Що для вас означає вишиванка?
  Неділя, 15 Травня 2022 Гордієнко Вікторія Євгенівна Euro eco schools in Ukraine Одеса Євроклуби
Святкування Дня Європи членами євроклубу Одеської ЗОШ 130 Euro Eco Schools in Ukraine
  Вівторок, 10 Травня 2022 Васечко Володимир Олександрович Ініціатива "Посли європейської молоді" в Україні Київ YEA
Освіта в Європі безкоштовно та легко? Невже це не жарт?
Посли європейської молоді в Україні точно знають, що це РЕАЛЬНІСТЬ, яка доступна кожному та кожній вже зараз.
  Понеділок, 09 Травня 2022 Тетяна Лепеха Сузір'я село Леляки Баришівського району Євроклуби
Святкування Дня Європи євроклубом "Сузір`я" що на Київщині
  П'ятниця, 22 Квітня 2022 Пономарьова Наталія Європейська єдність Кам'янське Євроклуби
Цей конкурс проводився за 6 днів до війни за незалежність. Результати надійшли тільки зараз.
Євроклубівки гімназії № 39 м. Кам'янське Дніпропетровської області Злата Усенко та Мілана Русінчук стали переможницями обласного конкурсу творчих робіт (есе) «Творчий та життєвий подвиг Лесі Українки у фокусі ХХІ століття», який проводився Дніпропетровським відділенням Малої академії наук.
  Понеділок, 21 Лютого 2022 Зубкова Олена Петрівна Маріупольський будівельний коледж Маріуполь Євроклуби
Євроклубівці декламували уривки відомого на увесь світ вірша – «Заповіт» Т.Г.Шевченка. Поезія зазвучала різними мовами: болгарською, англійською, німецькою, італійською, французькою та українською.
  Субота, 19 Лютого 2022 Суховерхова Олена Петрівна Ucan Харків Євроклуби
18 лютого на базі Харківської гімназії № 12 відбувся форум шкільних Євроклубів! Євроклуби Немишлянського району HWARANG&Ucan від шкіл №181 та №160 були учасниками заходу.
  П'ятниця, 18 Лютого 2022 Васечко Володимир Олександрович Ініціатива "Посли європейської молоді" в Україні Київ YEA
Освіта в Європі безкоштовно та легко? Невже це не жарт? Посли європейської молоді в Україні точно знають, що це РЕАЛЬНІСТЬ, яка доступна кожному та кожній вже зараз. Саме тому у січні 2021 ми розробили проєкт «Навчання в ЄС безкоштовно», у межах якого упродовж наступних місяців відбудеться серія зустрічей, спікери та спікерки яких розкажуть усе про особливості та стипендії для навчання у різних країнах Європейського Союзу.
  Четвер, 17 Лютого 2022 Золотавіна Олена Олександрівна Євроклуб шкільний "ЄвроStar" Суми Євроклуби
Щороку 17 лютого у світі відзначають День спонтанного прояву доброти (Random Acts of Kindness Day).
  Вівторок, 15 Лютого 2022 Качуровська Надія Михайлівна Центральна дитяча бібліотека КУ"Тернопільська міська ЦБС" м. Тернопіль Бібліотеки
Проєкт "Пізнаймо один одного – українці в Сувалках, поляки в Тернополі" реалізовує Тернопільська міська рада спільно із Тернопільською централізованою бібліотечною системою і бібліотекою імені Марії Конопницької в Сувалках. Проєкт виконується за підтримки Європейського Союзу під час програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна. Для Тернополя виділили 19 тисяч євро.
  Понеділок, 14 Лютого 2022 Руденко Софія Іванівна Petroleum Hub Полтава Євроклуби
11 лютого, з нагоди відзначення Міжнародного дня жінок і дівчат у науці / International Day of Women and Girls in Science, відбувся інтерактивний захід #GoGirls, за участі євроклубівців "Petroleum Hub" Полтавського коледжу нафти і газу Національного університету імені Юрія Кондратюка та школярів 9-А та 10 класів Супрунівського НВК.
  Понеділок, 14 Лютого 2022 Гусар Тетяна Василівна Центр (Пункт) європейської інформації Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. П. Котляревського Полтава Бібліотеки
У Центрі (Пункті) європейської інформації Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки
імені І. П. Котляревського 8 лютого 2022 року відбулася онлайн година спілкування "Щоб робота в Інтернеті була безпечною".
  Вівторок, 08 Лютого 2022 Паустовський Віктор Олександрович Шкільний європейський клуб "Єдність" Сухополов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Чернігівської обласі с. Сухополова Прилуцького району Євроклуби
08 лютого 2022 р. для заступників директорів з виховної роботи, які підвищують квалііфікацію на базі Чернігівського ОІППО імені К.Д. Ушинського, Паустовським Віктором і Дерев’янко Вірою було підготовлено і проведено 2-годинне заняття на тему «Модель функціонування шкільного євроклубу як сучасного освітнього хабу: досвід та ідеї». На зустрічі були присутні 20 заступників директорів з виховної роботи із закладів освіти всієї Чернігівської області.
  Понеділок, 07 Лютого 2022 Дерій Зоя Вікторівна Ми Європейці Покров Євроклуби
Щоб відчути дух дружби, свободи і гордості за свою державу, євроклуб "Ми європейці" м. Покров Дніпропетровської області долучився до флеш-мобу «Живий ланцюг єднання.
  Понеділок, 07 Лютого 2022 Тетяна Лепеха Сузір'я село Леляки Баришівського району Євроклуби
8 лютого День безпечного інтернету Сьогодні євроклубівці "Сузір'я" Семенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Студениківської сільської ради провели відеоконференцію «Обачність. Пильність. Захист. Ввічливість. Сміливість».
  Неділя, 06 Лютого 2022 Васечко Володимир Олександрович Ініціатива "Посли європейської молоді" в Україні Київ YEA
Цікавитесь наукою? Хочете поспілкуватись із найкрутішими українськими науковицями та виграти круті призи?

Тоді обов'язково відвідайте подію, яку Посли європейської молоді з України проведуть в честь Міжнародного дня жінок та дівчат у науці

Коли: 16 лютого о 18:30
⏺ Де: онлайн, Zoom

#StrongerTogether #ПрямуємоРазом
© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.