Новини мереж ЄС

  Четвер, 09 Грудня 2021 Валентина Чирва Євроклуб "Сучасник" Камянське Євроклуби
9 грудня- Міжнародний день боротьби з корупцією, явища, яке має транснаціональний характер. Саме про корупцію говорили члени євроклубу "Сучасник" гімназії №12 м.Кам'янського.
  Вівторок, 07 Грудня 2021 Пономарьова Наталія Європейська єдність Кам'янське Євроклуби
Активісти євроклубу “Європейська єдність” гімназії № 39 м. Кам’янське організували й провели онлайн-тренінг “Емоційна грамотність – важлива умова формування позитивних рис європейців”. Захід пройшов у рамках реалізації проєкту “Web-квест “Створюємо скарбницю європейських цінностей”, що підтримується Представництвом ЄС в Україні. На онлайн-заняття були запрошені члени євроклубу "EuroMix" Харківської загальноосвітньої школи № 91.
  Вівторок, 07 Грудня 2021 Пономарьова Наталія Європейська єдність Кам'янське Євроклуби
Активісти євроклубу “Європейська єдність” гімназії № 39 м. Кам’янське взяли участь у вебквесті “Толерантність – найважливіша європейська цінність”. Захід пройшов у рамках реалізації проєкту “Web-квест “Створюємо скарбницю європейських цінностей” ”, що підтримується Представництвом ЄС в Україні.
  Четвер, 02 Грудня 2021 Тетяна Лепеха Сузір'я село Леляки Баришівського району Євроклуби
Акція «Зробимо світ кращим без насильства»
  Четвер, 02 Грудня 2021 Васечко Володимир Олександрович Ініціатива "Посли європейської молоді" в Україні Київ YEA
Посли європейської молоді запрошують приєднатися до святкування та напередодні 10 грудня взяти участь у онлайн-вікторині, під час якої учасники та учасниці позмагаються у своїх знаннях прав людини в ЄС, Україні та й в цілому світу.
  Середа, 01 Грудня 2021 Валентина Чирва Євроклуб "Сучасник" Камянське Євроклуби
Нові ідеї, плани, проєкти, про які йшла мова на Щорічних зустрічах мережі євроклубів, надихнули кам'янський євроклуб на нові звершення.
  Вівторок, 30 Листопада 2021 Гарбуз Вікторія Ростиславівна Diversity м. Ковель Євроклуби
Євроклубівці ліцею ім.Олени Пчілки м.Ковеля долучилися до Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
  Вівторок, 30 Листопада 2021 Гусар Тетяна Василівна Центр (Пункт) європейської інформації Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. П. Котляревського Полтава Бібліотеки
24 листопада 2021 року у Клубі європейського кіно відбулася зустріч із Ніко Лапуновим, головним режисером Полтавського академічного обласного театру ляльок.
  Понеділок, 22 Листопада 2021 Гарбуз Вікторія Ростиславівна Diversity м. Ковель Євроклуби
Учасники євроклубу "Diversity" організували захід з нагоди Дня гідності та свободи.
  Вівторок, 16 Листопада 2021 Гарбуз Вікторія Ростиславівна Diversity м. Ковель Євроклуби
Учасники євроклубу "Diversity" ліцею ім.Олени Пчілки м.Ковеля Волинської області долучилися до святкування Всесвітнього Дня Толерантності.
  Неділя, 14 Листопада 2021 Штих Оксана Іванівна Євроклуб EuroMix Харків Євроклуби
В рамках проєкту "В Україні мріємо, як в Європі діємо!" за підтримки Представництва ЄС в Україні було проведено психологічне тренінгове заняття з підвищення рівня емоційного інтелекту . Дуже вдячні психологу Вікторіі Лобенок та керівнику євроклубу"Європейська єдність"з м. Кам'янське Наталії Пономарьовій
  Неділя, 14 Листопада 2021 Штих Оксана Іванівна Євроклуб EuroMix Харків Євроклуби
Кожний освітній заклад має право побудувати свій маршрут створення і розвитку освітнього кластера в залежності від цілей і бажаного результату; від учасників, організацій і партнерів; від спрямованості проєктів
  П'ятниця, 12 Листопада 2021 Суховерхова Олена Петрівна Ucan Харків Євроклуби
Кураторка євроклубу "Ucan" відвідала засідання кураторів євроклубів Основянського району міста Харкова.
  Четвер, 11 Листопада 2021 Пономарьова Наталія Європейська єдність Кам'янське Євроклуби
9 листопада 2021 року відбувся міський фестиваль ораторського мистецтва “Видатні особистості нашого краю”, що проводився євроклубом “Європейська єдність” гімназії № 39 м. Кам’янське в рамках реалізації проєкту “Всеукраїнський Web-квест “Створюємо скарбницю європейських цінностей”, який підтримується Представництвом Європейського Союзу в Україні
  Четвер, 11 Листопада 2021 Сібіль Ніна Володимирівна, Антоніна Федорченко Євроклуб "Назустріч" Чернігів Євроклуби
10 листопада учні та учениці І курсу ЧОПЛ долучилися до інформаційної зустрічі "Безпечний інтернет", в онлайн форматі. Подія відбулася в рамках Проєкту «Безпека у цифровому просторі – знаємо права, користуємося можливостями" за підтримки Представництва ЄС в Україні.
  Четвер, 11 Листопада 2021 Суховерхова Олена Петрівна Ucan Харків Євроклуби
За період проведення проєкту було проведено просвітницькі заходи про Європу, історичні місця та пам'ятки учасниками та учасницями активностей.
  Четвер, 11 Листопада 2021 Зубкова Олена Петрівна Маріупольський будівельний коледж Маріуполь Євроклуби
До Міжнародного дня енергозбереження
  Середа, 10 Листопада 2021 Пономарьова Наталія Європейська єдність Кам'янське Євроклуби
Активісти євроклубу «Європейська єдність» гімназії № 39 м. Кам’янське відкрили дві нові експозиції в європейській залі: “Європейські цінності” та «Європейська спадщина нашого міста».
  Середа, 10 Листопада 2021 Валентина Чирва Євроклуб "Сучасник" Камянське Євроклуби
21 вересня відбувся Х обласний медіафестиваль "Формула миру" у м.Дніпро. Медіаконкурс, на який було подано 117 робіт (відеороликів, постерів, фото), був присвячений темам прав людини, рівноправності, попередження та трансформації конфліктів.
  Середа, 10 Листопада 2021 Валентина Чирва Євроклуб "Сучасник" Камянське Євроклуби
Як ставитися до грошей? Як їх заробляти? Про що вони можуть розказати уважному досліднику? Говоримо про гроші разом з п'ятикласниками на уроці фінансової грамотності.
© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.