Новини мереж ЄС

  Неділя, 04 Липня 2021 Яковлєва Тетяна Вадимівна "Країнами та континентами" Миколаїв Євроклуби
Так назвали конкурс малюнків члени євроклубу «Країнами та континентами» Миколаївської загальноосвітньої школи I – III ступенів № 45. А ще так називається проєкт, який команда євроклубу виграла у конкурсі проєктів для євроклубів України від Представництва ЄС в Україні.
  Середа, 30 Червня 2021 Яковлєва Тетяна Вадимівна "Країнами та континентами" Миколаїв Євроклуби
29 червня стало для представників Мереж ЄС в Миколаєві цікавим і корисним завдяки спілкуванню з заступником голови Представництва ЄС в Україні паном Ремі Дюфло.
  Понеділок, 28 Червня 2021 Яковлєва Тетяна Вадимівна "Країнами та континентами" Миколаїв Євроклуби
А чи знаєте ви, що у Франції король був королем лише 20 хвилин? А на чому випікають справжню італійську піцу? А те, що у Франції є кафе, в якому кофе вам буде коштувати дорожче, якщо ви не промовите: "Будь ласка"?
  Понеділок, 21 Червня 2021 Чирва Валентина Василівна Євроклуб "Сучасник" Кам'янське Євроклуби
Частину літніх канікул євроклубівці гімназії 12 м.Кам'янського присвятили реалізації краєзнавчого проєкту, який став можливим за підтримки ГО "CRISP" з Берліна. Та подискутували з видатним скульптором Гарніком Хачатряном.
  П'ятниця, 18 Червня 2021 Ольга Федоренко Міська бібліотека для дітей Олевської ОТГ Олевськ Бібліотеки
А ви знаєте, що означає дата 9 травня 1950 року? Число 28,12 та цифра 9? Вихованці пришкільного літнього табору «Ліщинка» з Олевська вже знають!
  Четвер, 17 Червня 2021 Ольга Федоренко Міська бібліотека для дітей Олевської ОТГ Олевськ Бібліотеки
Сьогодні при Олевській міській бібліотеці для дітей стартував проєкт євроклубу «Єдність у багатоманітності» за підтримки проєкту Представництва ЄС в Україні «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні».
  Вівторок, 15 Червня 2021 Яковлєва Тетяна Вадимівна "Країнами та континентами" Миколаїв Євроклуби
А чи знаєте ви, що у Франції король був королем лише 20 хвилин? А на чому випікають справжню італійську піццу? А те, що у Франції є кафе, в якому кава вам буде коштувати дорожче, якщо ви не промовите "Будь ласка"?

А що ви знаєте про європейські країни?

  Понеділок, 14 Червня 2021 Васечко Володимир Олександрович Ініціатива "Посли європейської молоді" в Україні Київ YEA
Освіта в Європі безкоштовно та легко? Невже це не жарт? Посли європейської молоді в Україні точно знають, що це реальність, доступна зараз.

  Неділя, 13 Червня 2021 Яковлєва Тетяна Вадимівна "Країнами та континентами" Миколаїв Євроклуби
А чи ви знаєте, що 5 червня – Всесвітній день навколишнього середовища? Чи вам байдужий його стан?
  Середа, 09 Червня 2021 Хриплива Таїса Олександрівна DreamTeam Решетилівський район Євроклуби
Продовжуємо роботу над проєктом «Живи із зеленим серцем». Взяли участь у екологічній годині "Планета - мій дім", яку провів Центр європейської інформації при Полтавській обласній бібліотеці, який очолює Тетяна Гусар.
  Середа, 09 Червня 2021 Гусар Тетяна Василівна Центр (Пункт) європейської інформації Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. П. Котляревського Полтава Бібліотеки
8 червня у Центрі європейської інформації ПОУНБ імені І. П. Котляревського відбулася екологічна онлайн-година.
  Середа, 09 Червня 2021 Чухілевич Ольга Пилипівна Сузір'я село Піддубці Євроклуби
Перша декада червня багата на знакові події для учасників проєкту «Аqua vitae – європейський екологічний пріоритет». Так, 6 червня світова спільнота відзначає Міжнародний день очищення водойм, а 8 червня - Всесвітній день океанів.
  Понеділок, 07 Червня 2021 Сібіль Ніна Володимирівна, Антоніна Федорченко Євроклуб "Назустріч" Чернігів Євроклуби
Євроклуб «ЄвроЧОПЛ» провів соціологічне дослідження серед мешканців Чернігівської області «Безпечний інтернет: що ми знаємо про це» у рамках проєкту «Безпека у цифровому просторі – знаємо права, користуємось можливостями» за підтримки проєкту Представництва ЄС в Україні «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні».
  Понеділок, 07 Червня 2021 Сібіль Ніна Володимирівна, Антоніна Федорченко Євроклуб "Назустріч" Чернігів Євроклуби
Учні й учениці Чернігівського обласного педагогічного ліцею, євроклубівці "ЄвроЧОПЛ" продовжують реалізацію проєкту «Безпека у цифровому просторі – знаємо права, користуємось можливостями» за підтримки проєкту Представництва ЄС в Україні "Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні".
  Вівторок, 01 Червня 2021 Тетяна Лепеха Сузір'я село Леляки Баришівського району Євроклуби
Євроклуб "Сузір'я " почав з... прибирання лісу, реалізуючи проект: "Об'єкти зеленого туризму Семенівської громади"
  Вівторок, 01 Червня 2021 Чухілевич Ольга Пилипівна Сузір'я село Піддубці Євроклуби
Новина про перемогу євроклубу "Сузір'я" у конкурсі проєктів Представництва ЄС зацікавила місцеві ЗМІ. Так, координатор євроклубу Ольга Чухілевич та голова євроклубу Максим Юрковський були у прямому ефірі "Українського радіо-Луцьк"
  Понеділок, 31 Травня 2021 Хриплива Таїса Олександрівна DreamTeam Решетилівський район Євроклуби
Інтерв'ю на радіо "Полтава"
  Понеділок, 31 Травня 2021 Рижко Аліна Анатоліївна Євроклуб "Гармонія" Бердичів Євроклуби
В рамках реалізації проєкту «Зелений курс по-євроклубівськи» створюємо екопростір «Збережемо довкілля!»
  Понеділок, 31 Травня 2021 Рижко Аліна Анатоліївна Євроклуб "Гармонія" Бердичів Євроклуби
Акція "Зелений" челендж від випускників школи № 8 м.Бердичева" відбувалась у рамках реалізації проєкту євроклубів за підтримки проєкту Представництва ЄС в Україні «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні» «Зелений курс по-євроклубівськи».
  Неділя, 30 Травня 2021 Яковлєва Тетяна Вадимівна "Країнами та континентами" Миколаїв Євроклуби
Команда миколаївського євроклубу «Країнами та континентами» та її партнер миколаївський міський Євроклуб «Діалог» почали реалізацію проєкту «Екологічний калейдоскоп «Життя у згоді з довколишнім середовищем», який ми виграли у 2021 році у конкурсі проєктів для євроклубів України від Представництва Європейського Союзу в Україні. 2021 рік визнано роком екології - це збереження планети і людства в цілому. У нас була запланована зустріч з владою нашого міста. І така зустріч відбулася. В гості до нас завітали депутат Миколаївської міської ради Коваленко Максим і його помічник Євген Корольков.
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.