Новини мереж ЄС

  П'ятниця, 11 Вересня 2020 Логвиненко Наталія Миколаївна Євроклуб "MAYFLOWER", Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Лебедин Євроклуби
Відмовитися від поліетиленових пакетів легко! Саме так стверджують у шкільному євроклубі "Mayflower" Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Сумської області.
  П'ятниця, 11 Вересня 2020 Арутюнян Олена Сергіївна Рада євроклубів Кіровоградщини м. Кропивницький Євроклуби
Проєкт, що реалізовує Рада євроклубів Кіровоградщини, продовжується соціальною акцією "Європікнік". Мета - сформувати навички відповідального споживання та сортування сміття, креативного використання природних матеріалів, взаємодії та порозуміння
  П'ятниця, 11 Вересня 2020 Чухілевич Ольга Пилипівна Сузір'я село Піддубці Євроклуби
Євроклуб «Сузір’я» села Піддубці Волинської області продовжує знайомства з людьми, котрі здобули цікавий європейський досвід і поширюють його в Україні. Герої проєкту допомагають нам більше дізнатися про можливості навчання та розвитку української молоді у Європі. Знайомтесь: Гнітецька Христина, студентка Варшавського політехнічного університету, тренер з художньої гімнастики Варшавського Палацу молоді.
  Середа, 09 Вересня 2020 Подлєсна Оксана Петрівна EurоClub "Територія молоді" Українськ Євроклуби
Учасники євроклубу «Територія молоді» середньої школи №13 Селидівської міської ради на Донеччині презентували проєкт «МЕДІА-13».
  Вівторок, 08 Вересня 2020 Яковлєва Тетяна Вадимівна "Країнами та континентами" Миколаїв Євроклуби
Євроклуб «Країнами та континентами» з Миколаєва запропонував всім, хто любить свою малу батьківщину, чи відвідав заповідні місця Європи, взяти участь у фотоконкурсі «Заповідними стежками України та країн Європейського Союзу».
  Середа, 02 Вересня 2020 Паустовський Віктор Олександрович Шкільний європейський клуб "Єдність" Сухополов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Чернігівської обласі с. Сухополова Прилуцького району Євроклуби
Євроклубу "ЄДНІСТЬ" Сухополов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Чернігівської області (керівники Паустовський Віктор та Макаренко Олена) розпочав роботу над проєктом “МИ – ГРОМАДЯНИ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ УКРАЇНИ».
  Середа, 02 Вересня 2020 Пономарьова Наталія Європейська єдність Кам'янське Євроклуби
1 вересня євроклуб “Європейська єдність” Кам’янської гімназії № 39 розпочав реалізацію проєкту “Єврокемп “Потяг дружби”, що проводиться за підтримки Представництва ЄС в Україні у рамках інформаційної кампанії “Прямуючи до ЄС, змінюємо Україну”.
  Середа, 02 Вересня 2020 Петрухіна Валентина Олександрівна ЄвроGO Бердичів Євроклуби
На тренінгу вивчали проблеми, пов’язані з нагромадженням сміття та необхідністю його утилізації, познайомились із сучасними шляхами переробки відходів у різних країнах
  Вівторок, 01 Вересня 2020 Чухілевич Ольга Пилипівна Сузір'я село Піддубці Євроклуби
Збираємо «історії успіху», які можуть стати поштовхом для інших. Сьогоднішній наш герой – з Полтавщини. Євроклубівці "Dream Team" та координатор євроклубу Таїса Хриплива взяли інтерв’ю у свого земляка Ярослава Шевченка.
  Неділя, 23 Серпня 2020 Петрухіна Валентина Олександрівна ЄвроGO Бердичів Євроклуби
Молодь євроклубу "ЄвроGO" закликає розпочати сортувати відходи - папір, кришечки, батарейки, ПЕТ пляшки, скло та іншу вторсировину, відмовитись від одноразових пакетів, користуючись екоторбинками.
  Вівторок, 18 Серпня 2020 Сафронова Вікторія Миколаївна ЄвроGO м.Бердичів Євроклуби
Як зменшити кількість пластикових відходів? Євроклуб «ЄвроGo» вивчив досвід країн Європи стосовно зменшення використання пластика у побуті.
  Четвер, 13 Серпня 2020 Чухілевич Ольга Пилипівна Сузір'я село Піддубці Євроклуби
Євроклуб "Сузір'я" з села Піддубці продовжує роботу над проєктом "Флагмани змін живуть поруч". Ми збираємо історії успіху тих, хто здобув цікавий європейський досвід. Сьогоднішня наша розповідь - про Галину Мороз, випускницю факультету міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
  Середа, 12 Серпня 2020 Хриплива Таїса Олександрівна DreamTeam Решетилівський район Євроклуби
Мій виступ на радіо був присвячений міжнародним проєктам, у яких задіяна наша школа.
  Середа, 05 Серпня 2020 Яковлєва Тетяна Вадимівна "Країнами та континентами" Миколаїв Євроклуби
Так назвала вікторину про країни Європейського Союзу команда євроклубу «Країнами та континентами» з Миколаєва. А відповісти на питання вікторини та дізнатися нове про країни ЄС ми запропонували євроклубам з різних міст України.
  Понеділок, 03 Серпня 2020 Сафронова Вікторія Миколаївна ЄвроGO м.Бердичів Євроклуби
Євроклубівці «ЄвроGO» з Бердичева долучилися до акції "Назбирай мішок сміття", оголошеної євроклубівцями "Сузір’я" Семенівської ЗОШ 1-111 ст., хоча й акція завершилася, але ця проблема завжди актуальна.
  Середа, 29 Липня 2020 Чухілевич Ольга Пилипівна Сузір'я село Піддубці Євроклуби
Саме таких героїв свого проєкту, котрі живуть поруч з нами, ми розшукуємо протягом літа. Це люди, котрі навчалися чи працювали в Європі, отримали там знання, уміння, навички, які застосовують тепер в Україні. Вони попереду в різних сферах – освіті, культурі, спорті, громадській діяльності. Дякуємо євроклубам-партнерам, котрі активно долучилися до втілення мережевого проєкту. Згідно з задумом проєкту, кожен євроклуб-партнер розшукує таких цікавих особистостей у своїх регіонах.
.Наш Євроклуб протягом роботи над метою і завданнями проєкту познайомився з надзвичайно цікавими особистостями у місті Луцьку та Волинській області. Їх історії успіху надихають, а зустрічі з ними – завжди маленьке свято.
  Понеділок, 27 Липня 2020 Сафронова Вікторія Миколаївна ЄвроGO м.Бердичів Євроклуби
До реалізації проєкту "ЄвроЕко - стиль життя бердичівлян" долучилися читачі Бердичівської міської бібліотеки для дітей.
  Субота, 18 Липня 2020 Рижко Аліна Анатоліївна Євроклуб "Гармонія" Бердичів Євроклуби
У розпалі робота з реалізації проєкту «Екологічна політика починається з тебе: міркуй глобально-втілюй локально» за підтримки проєкту Представництва ЄС в Україні «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні». А саме, вивчається екологічна політика ЄС та New green deal, виготовляються інформаційні матеріали для містян про збереження навколишнього середовища та природних ресурсів, ведеться дослідницька робота з проблем екології міста.
  Четвер, 16 Липня 2020 Тетяна Лепеха Сузір'я село Леляки Баришівського району Євроклуби
Євроклуб Семенівської ЗОШ І-ІІІ ст "Сузір’я" провів челендж "Назбирай мішок сміття"! Акція відбулася в межах проекту "Молодь за чисте довкілля", який здійснюється за підтримки Представництва ЄС в Україні «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні».
  Середа, 08 Липня 2020 Чирва Валентина Василівна Євроклуб "Сучасник" Кам'янське Євроклуби
Євроклубам м.Кам'янського пощастило долучитися до проєкту "60 уроків Європи для шкіл України", який проводиться за підтримки Посольства США в Україні та відбудеться в листопаді-грудні 2020 року.
© 2015—2022 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.