Новини мереж ЄС

  Вівторок, 07 Липня 2020 Тетяна Лепеха Сузір'я село Леляки Баришівського району Євроклуби
"Молодь за чисте довкілля"
  Четвер, 02 Липня 2020 Чухілевич Ольга Пилипівна Сузір'я село Піддубці Євроклуби
Цьогоріч привертається велика увага медіа до діяльності волинських євроклубів. Так, обласна газета «Волинь» уже не вперше висвітлила діяльність нашого євроклубу. Об'ємний матеріал про нашу діяльність розмістив у себе навіть інформаційний ресурс сусідньої Рівненської області «Свої». А журналістка волинського видання Анна Карпюк-Манюхіна, розмістила замітку про наш євроклуб на сайті район.Луцьк та загорілася ідеєю описати діяльність ще й інших європейських осередків - євроклубу «Європа» Луцького НТУ та Інформаційного центру ЄС, що розміщений у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки. На черзі - інтерв'ю журналістки Ольги Шарути на «Радіо-Луцьк» з координаторкою євроклубу «Сузір'я» села Піддубці Ольгою Чухілевич.
  Субота, 27 Червня 2020 Рижко Аліна Анатоліївна Євроклуб "Гармонія" Бердичів Євроклуби
У рамках реалізації проєкту «Екологічна політика починається з тебе: міркуй глобально-втілюй локально» за підтримки проєкту Представництва ЄС в Україні «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні» євроклуб «Гармонія» організовує конкурс рекламного ролику «Моя дружба з природою» серед учасників євроклубів-партнерів: «ЄвроЧОПЛ» Чернігів; «Ми-разом» Сміла Черкаська обл.; «ЄвроGO» Бердичів Житомирська обл., «Сузір’я» с. Семенівка Київська область та «Гармонія» Бердичівська СЗОШ № 8 - Житомирська обл. Проте, якщо є бажаючі взяти участь у конкурсі з інших євроклубів, будемо раді! Положення до конкурсу додається.
  П'ятниця, 26 Червня 2020 Таболіна Людмила Вікторівна Євроклуб БДЖІЛКА Харківської спеціалізованої школи № 73 Харків Євроклуби
Володимир Катвалян, учень ХСШ 73, куратор Асоціації Євроклубів міста Харкова, став переможцем міського конкурсу «Учень року-2020» у номінації «Лідер року»
  П'ятниця, 26 Червня 2020 Рижко Аліна Анатоліївна Євроклуб "Гармонія" Бердичів Євроклуби
В рамках проєкту "Екологічна політика починається з тебе: міркуй глобально-втілюй локально", за підтримки проєкту Представництва ЄС в Україні «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні», євроклуб «Гармонія» організовує еко-освітній фотоконкурс «Природа в об'єктиві». Cеред учасників євроклубів - партнери ЄвроЧОПЛ з Чернігова,"Ми-разом!" зі Сміли Черкаської області, "ЄвроGO" з Бердичіва, "Сузір'я" з c.Семенівка Київської області та "Гармонія " з Бердичіва Житомирської області. Проте, якщо є бажаючі взяти участь у конкурсі з інших євроклубів, ми будемо раді співпраці.
  Вівторок, 23 Червня 2020 Сафронова Вікторія Миколаївна ЄвроGO м.Бердичів Євроклуби
Скайп-зустріч координаторів євроклубів у рамках проєкту "Змінюємо себе, а не клімат! Прямуємо разом з ЄС" - «ЄвроЧОПЛ» м.Чернігів; «Ми-разом» Смілянський ліцей «Лідер» (Черкаська обл.); «ЄвроGO» м.Бердичів (Житомирська обл.) та «Гармонія» (Бердичівська ЗОШ № 8 - Житомирська обл.)
  Понеділок, 22 Червня 2020 Рижко Аліна Анатоліївна Євроклуб "Гармонія" Бердичів Євроклуби
У рамках реалізації проєкту євроклубів за підтримки проєкту Представництва ЄС в Україні «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні» «Екологічна політика починається з тебе: міркуй глобально-втілюй локально» відбулась акція випускників 2020 "Краще дерево в садку, ніж кулька в небі"
  Понеділок, 22 Червня 2020 Хриплива Таїса Олександрівна DreamTeam Решетилівський район Євроклуби
20 червня мене, як координаторку євроклубу, запросили на полтавський телеканал "Місто" розповісти про роботу нашого євроклубу.
  П'ятниця, 12 Червня 2020 Яковлева Наталія Миколаївна Team Europe Kharkiv Харків Team Europe
Пропоную ознайомитись з можливістю бути стипендіатом Transparency School
  Четвер, 11 Червня 2020 Хриплива Таїса Олександрівна DreamTeam Решетилівський район Євроклуби
Онлайн зустріч представників трьох євроклубів у рамках проєкту "Зеленим ідеям зелене світло"- "Сузір'я" с. Піддубцівська ЗОШ І-ІІІ ст. (Волинська обл.), "Меридіан" ЗОШ №4 м. Лиман( Донецька обл.). та "Dream Team" Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст. (Полтавська обл.).
  Четвер, 11 Червня 2020 Квітка Катерина Андріївна Євроклуб "Colourful Dreams" Сіверськ Євроклуби
Члени євроклубу"Colourful Dreams" активно приймають участь у Всеукраїнській онлан-вікторині від предстаництва ЄС в Україні.
  Четвер, 11 Червня 2020 Квітка Катерина Андріївна Євроклуб "Colourful Dreams" Сіверськ Євроклуби
Із метою популяризації вивчення англійської та французької мов, розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, естетичного виховання, духовного багатства учнів.
  Четвер, 11 Червня 2020 Квітка Катерина Андріївна Євроклуб "Colourful Dreams" Сіверськ Євроклуби
29 жовтня 2019 році в Сіверському закладі загальної середньої освіти I-III ступенів №2 вчителі англійської мови взяли участь в онлайн-фестивалі «Європейська осінь -2019»
  Четвер, 11 Червня 2020 Квітка Катерина Андріївна Євроклуб "Colourful Dreams" Сіверськ Євроклуби
Створення каталогу "Віртуальна Європа" з метою виявлення та підтримки творчого потенціалу підростаючого покоління, зацікавлення вивченням іноземних мов та розширення знань учнів про країну, мову якої вони вивчають.
  Середа, 10 Червня 2020 Яковлева Наталія Миколаївна Team Europe Kharkiv Харків Team Europe
Квізів занадто не буває.
  Понеділок, 08 Червня 2020 Хриплива Таїса Олександрівна DreamTeam Решетилівський район Євроклуби
Сьогодні, 8 червня, відбулася запланована зустріч координаторів євроклубів, які беруть участь у проєкті"Зелене світло - зеленим ідеям".
  Понеділок, 08 Червня 2020 Тетяна Лепеха Сузір'я село Леляки Баришівського району Євроклуби
Проект "Молодь за чисте довкілля"
  Неділя, 07 Червня 2020 Тетяна Лепеха Сузір'я село Леляки Баришівського району Євроклуби
В рамках проекту "Молодь за чисте довкілля"
  Неділя, 07 Червня 2020 Таболіна Людмила Вікторівна Євроклуб БДЖІЛКА Харківської спеціалізованої школи № 73 Харків Євроклуби
"Гендерний центр освіти" Ізюмської ЗОШ №11 вже вдруге запросив координаторку Асоціації Євроклубів м. Харкова Таболіну Людмилу провести онлайн-конференцію в ZOOM на тему "Вдягаємо гендерні окуляри".
  П'ятниця, 05 Червня 2020 Хриплива Таїса Олександрівна DreamTeam Решетилівський район Євроклуби
5 червня відзначається Всесвітній день довкілля, який цьогоріч присвячений збереженню біорізноманіття. Всесвітній день довкілля заснований згідно рішення Генеральної Асамблеї ООН від 15 грудня 1972 року в день відкриття Конференції ООН з проблем навколишнього середовища (Стокгольм, 5-16 червня 1972 року).
© 2015—2022 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.