Новини мереж ЄС

  Вівторок, 02 Червня 2020 Таболіна Людмила Вікторівна Євроклуб БДЖІЛКА Харківської спеціалізованої школи № 73 Харків Євроклуби
Гендерний центр освіти - новий осередок толерантності та недискримінації на Харківщині, з яким почала активно співпрацювати з перших днів відкриття Асоціація Євроклубів м. Харкова.
  Понеділок, 01 Червня 2020 Рижко Аліна Анатоліївна Євроклуб "Гармонія" Бердичів Євроклуби
Заходи, що впроваджуються в СЗОШ №8, м.Бердичева щодо Захисту прав дітей
  Понеділок, 01 Червня 2020 Яковлева Наталія Миколаївна Team Europe Kharkiv Харків Team Europe
Різали метал, а тепер – нарізають медичні маски.
  Субота, 30 Травня 2020 Суховерхова Олена Петрівна Ucan Харків Євроклуби
В рамках святкувань Днів Європи була проведена он-лайн зустріч з активною учасницею ГО "Кластер Неформальної освіти"
  П'ятниця, 29 Травня 2020 Яковлева Наталія Миколаївна Team Europe Kharkiv Харків Team Europe
Мій Фонд "Харків з тобою" був організатором найбільшогоо Music camp international на Сході країни. Music Camp wt ми навчання дітей музики у форматі «музичних таборів». Кількасот школярів під час канікул вчаться співати та грати на музичних інструментах: скрипка, гітара, флейта, золоті дзвіночки, інструменти Орфа та інші. Все це відбувається впродовж одного тижня. І результат зазвичай вражає як самих дітей, так і всіх, хто приходить на їхній звітний концерт.
  Четвер, 28 Травня 2020 Максимчук Тамара Європа Луцьк Євроклуби
Студенти і викладачі кафедри Луцька як завжди активні у вивченні питань Європейської інтеграції. Саме тому вони прийняли активну участь у проходженні євровікторини щодо перевірки своїх знань.
  Середа, 27 Травня 2020 Хриплива Таїса Олександрівна DreamTeam Решетилівський район Євроклуби
Підвели підсумки конкурсів, які були проведені під час святкування Дня Європи в Україні. Наше почесне журі визначило переможців у кожній номінації
  Вівторок, 26 Травня 2020 Яковлева Наталія Миколаївна Team Europe Kharkiv Харків Team Europe
Програма стажування німецького бізнесу для України пропонує студентам та випускникам з України можливість три-п'ять місяців пройти стажування у провідних німецьких компаніях. Стажисти отримують уявлення про корпоративну культуру в Німеччині та знайомляться із сучасним менеджментом та організацією праці.
  Четвер, 21 Травня 2020 Ольга Ігнатенко Євроклуб " Меридіан" Лиманської ЗОШ №4 Лиман Євроклуби
Члени євроклубу " Меридіан" зацікавили дітей різного віку та організували справжнє свято. Зустріч онлайн, як з'ясувалось пізніше, це круто!!!
  Четвер, 21 Травня 2020 admin Інформаційний Центр ЄС Київ ІЦ ЄС
16 травня 2020 в Україні відзначили День Європи - як день спільних цінностей та спільної історії всіх націй континенту. Це свято відзначається в нашій країні на державному рівні з 2003 року згідно з Указом Президента "Про День Європи".
  Четвер, 21 Травня 2020 Штих Оксана Іванівна Євроклуб EuroMix Харків Євроклуби
Цього року святкування Європи ми проводили онлайн.Але цей тиждень святкування був дуже креативний та суперовий. Було проведено багато різних цікавих івентів нашими євромережами.
  Четвер, 21 Травня 2020 Серба Тетяна Віталіївна Богуславській ЦБС Богуслав Бібліотеки
Бібліотека міста Богуслав долучилась до проекту "Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні" . День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.
  Вівторок, 19 Травня 2020 Рижко Аліна Анатоліївна Євроклуб "Гармонія" Бердичів Євроклуби
З нагоди відзначення Дня Європи, учні євроклубу Гармонія СЗОШ №8 , м.Бердичева вітають всіх зі святом.
  Вівторок, 19 Травня 2020 Максимчук Тамара Європа Луцьк Євроклуби
Луцький НТУ відкриває Європу: навчання за кордоном, подвійний диплом та міжнародні програми
  Вівторок, 19 Травня 2020 Cтороженко Анастасія Григорівна Центральна бібліотека КЗК "Жовтоводська ЦБС" Жовті Води Бібліотеки
16 травня 2020 року Пункт європейської інформації Центральної бібліотеки КЗК "Жовтоводська ЦБС" відзначив онлайн.
  Вівторок, 19 Травня 2020 Cтороженко Анастасія Григорівна Центральна бібліотека КЗК "Жовтоводська ЦБС" Жовті Води Бібліотеки
До Дня Європи в Україні в Центральній бібліотеці міста Жовті Води відкрили Куточок «ЄС на книжковій полиці», створений в рамках проєкту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні».
  Понеділок, 18 Травня 2020 Човніцька Марія Іванівна Тернопільська обласна бібліотека для дітей Тернопіль Бібліотеки
Віртуальний відеокруїз у Тернопільській обласній бібліотеці для дітей, відділ обслуговування читачів 5-11 класів та дорослих читачів.
  Понеділок, 18 Травня 2020 Човніцька Марія Іванівна Тернопільська обласна бібліотека для дітей Тернопіль Бібліотеки
З нагоди Дня Європи в Україні у Тернопільській обласній бібліотеці для дітей у відділі обслуговування учнів 5-11 класів експонується книжкова виставка «Європа на книжковій полиці».
  Понеділок, 18 Травня 2020 Берлін Ольга Анатоліївна Євроклуб "Астра" Кропивницький Євроклуби
З метою популяризації європейських демократичних цінностей та європейської інтеграції серед учасників євроклубів та громадських об’єднань, формування навичок громадянської активності з 3 по 16 травня було проведено комплекс заходів, зібрали майже 3000 учасників з усіх районів Кіровоградщини та 14 областей України!
  Понеділок, 18 Травня 2020 Щербатюк Леся Анатоліївна You and Me Черкаси Євроклуби
Євроклубівці клубу "You and Me" Черкаси, створили відео цікавинки про країни ЄС та вікторину, для бажаючих перевірити себе, як вони знають країни ЄС.
© 2015—2022 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.