Новини мереж ЄС

  Понеділок, 23 Листопада 2020 Хриплива Таїса Олександрівна DreamTeam Решетилівський район Євроклуби
Сьогодні мене запросили виступити на полтавському радіо "Лтава".
  Неділя, 22 Листопада 2020 Ярмолович Лариса Олексіївна Світ 95 Кривий Ріг Євроклуби
20 листопада В Криворізькій гімназії № 95 відбулося відкрите засідання, присвячене Дню гідності та свободи. Присутні гості - представники сьомих класів, які приготували цікаві презентації міст України.
  Субота, 21 Листопада 2020 Тетяна Лепеха Сузір'я село Леляки Баришівського району Євроклуби
21 листопада ми разом з усією країною відзначаємо день Гідності та Свободи. В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави.
  Середа, 18 Листопада 2020 Чирва Валентина Василівна Євроклуб "Сучасник" Кам'янське Євроклуби
На шпальтах популярної в м.Камянському Дніпропетровської області газети "Любимый город" опублікована стаття про реалізацію наших євроклубівських проєктів "ПротиДіємо "мові ворожнечі": будуємо мости,а не стіни".
  Середа, 18 Листопада 2020 Логвиненко Наталія Миколаївна Євроклуб "MAYFLOWER", Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Лебедин Євроклуби
Бути прикладом і створювати екоострівці мають на меті євроклубівці! Про озеленення класної кімнати дбають і до екозаходів школярів залучають!
  Субота, 14 Листопада 2020 Сібіль Ніна Володимирівна, Антоніна Федорченко Євроклуб "Назустріч" Чернігів Євроклуби
6 листопада в рамках Тижня енергозбереження учні Чернігівського обласного педагогічного ліцею провели дві акції - "Батарейки, здавайтеся!" та "Добро жменями". Ці ініціативи є традиційними для ліцею, адже заклад освіти позиціонує себе як екошкола.
  Субота, 14 Листопада 2020 Сібіль Ніна Володимирівна, Антоніна Федорченко Євроклуб "Назустріч" Чернігів Євроклуби
11 листопада, у День енергозбереження, представники євроклубу Чернігівського обласного педагогічного ліцею «ЄвроЧОПЛ» зібрали екоініціативну спільноту однодумців під час круглого столу «Поводження з відходами: прості кроки для збереження природи». Учасники обговорили важливі проблеми збору та переробки відходів, презентували свої проєкти.
  П'ятниця, 13 Листопада 2020 Пономарьова Наталія Європейська єдність Кам'янське Євроклуби
Євроклуб “Європейська єдність” Кам’янської гімназії № 39 провів відкрите засідання у форматі круглого столу на тему “Чарівна назва міста Кам’янське”
  Четвер, 12 Листопада 2020 Максимчук Тамара Європа Луцьк Євроклуби
11 листопада з нагоди Дня незалежності Республіки Польща, у Луцькому НТУ влаштували конкурс читацької майстерності польської поезії.
  Вівторок, 10 Листопада 2020 Чирва Валентина Василівна Євроклуб "Сучасник" Кам'янське Євроклуби
Відбувся тренінг в рамках німецько-українського проєкту "Медіаграмотність в регіонах України" для євроклубівців та учнів гімназії м.Кам'янське.
  Вівторок, 10 Листопада 2020 Штих Оксана Іванівна Євроклуб EuroMix Харків Євроклуби
Євроклубівці Харківщини,Полтавщини, Дніпропетровщини та Сумщини поспілкувались з експертами Team Europe- Юлією Біденко та Тарасом Данько, Young European Ambassodor та студентами УАЛ в рамках проекту « Європейські цінності via IT простір», що реалізується за підтримки Представництва ЄС в Україні.
  Понеділок, 09 Листопада 2020 Петрухіна Валентина Олександрівна ЄвроGO Бердичів Євроклуби
Відбувся тематичний телеміст на екологічну тематику. У ході заходу учасники дізнались про досвід країн Євросоюзу стосовно сортування сміття.
Також вони поділились власними ідеями у цьому напрямку і, звичайно, найдопитливіші ставили свої запитання.
  Субота, 07 Листопада 2020 Чирва Валентина Василівна Євроклуб "Сучасник" Кам'янське Євроклуби
Євроклубівці запросили учнів 4-9 класів гімназії №12 на презентацію свого проєкту "ПротиДіємо "мові ворожнечі": будуємо мости, а не стіни", над яким вони працювали за підтримки Представництва ЄС в Україні.
  Субота, 07 Листопада 2020 Чирва Валентина Василівна Євроклуб "Сучасник" Кам'янське Євроклуби
В рамках євроклубівського просвітницького проєкту "ПротиДіємо "мові ворожнечі": будуємо мости, а не стіни", що реалізується за підтримки проєкту Представництва ЄС в Україні "Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні", у гімназії №12 відбувся конкурс-презентація тематичних плакатів для учнів 8-9 класів.
  Субота, 07 Листопада 2020 Чирва Валентина Василівна Євроклуб "Сучасник" Кам'янське Євроклуби
В рамках реалізації проєкту-переможця ІІІ Всеукраїнського конкурсу проєктів від Представництва ЄС в Україні євроклуб "Сучасник"(гімназія №12, м.Камянське) взяв участь у тренінгу" "Протидіємо "мові ворожнечі".
  Четвер, 05 Листопада 2020 Сібіль Ніна Володимирівна, Антоніна Федорченко Євроклуб "Назустріч" Чернігів Євроклуби
27 жовтня координаторка євроклубу «ЄвроЧОПЛ» Антоніна Федорченко долучилася в ролі спікера до обласного вебінару з презентацією «Розвиток громадянської активності здобувачів освіти шляхом діяльності євроклубу: вернісаж педагогічних ідей і знахідок».
  Четвер, 05 Листопада 2020 Сібіль Ніна Володимирівна, Антоніна Федорченко Євроклуб "Назустріч" Чернігів Євроклуби
У вересні-листопаді цього року євроклуб ліцею «ЄвроЧОПЛ» за підтримки проєкту Представництва ЄС в Україні «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні» реалізує екологічний проєкт «Прямуємо разом: екологічна грамотність та здорове життя».
Відбувся перший етап проєкту – інформаційна кампанія для учнівства ліцею та зустрічі з екоактивістами та представниками різних організацій.
  Вівторок, 03 Листопада 2020 Паустовський Віктор Олександрович Шкільний європейський клуб "Єдність" Сухополов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Чернігівської обласі с. Сухополова Прилуцького району Євроклуби
27 жовтня відділ виховної роботи і здорового способу життя Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського провів вебінар на тему: «Методичний діалог: проєктування професійного розвитку педагогів з питань виховної роботи в умовах карантину та обмежувальних заходів», де було проаналізовано діяльність євроклубів Чернігівщини.
  Вівторок, 03 Листопада 2020 Паустовський Віктор Олександрович Шкільний європейський клуб "Єдність" Сухополов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Чернігівської обласі с. Сухополова Прилуцького району Євроклуби
20 жовтня учасники проекту «Ми – громадяни європейської України», що реалізується за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні , презентували наукове дослідження «Україномовні школи в Польщі – осередки формування національних цінностей» для учнів своєї школи та шкіл-партнерів.
  Неділя, 01 Листопада 2020 Щербатюк Леся Анатоліївна You and Me Черкаси Євроклуби
В рамках роботи над проектом "Будь свідомим європейцем, скажи фосфатам "СТОП" євроклубівці клубу "You and Me" Черкаської ЗОШ №7 створили інформаційні пам'ятки.
© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.