Новини мереж ЄС

  Четвер, 11 Червня 2020 Квітка Катерина Андріївна Євроклуб "Colourful Dreams" Сіверськ Євроклуби
29 жовтня 2019 році в Сіверському закладі загальної середньої освіти I-III ступенів №2 вчителі англійської мови взяли участь в онлайн-фестивалі «Європейська осінь -2019»
  Четвер, 11 Червня 2020 Квітка Катерина Андріївна Євроклуб "Colourful Dreams" Сіверськ Євроклуби
Створення каталогу "Віртуальна Європа" з метою виявлення та підтримки творчого потенціалу підростаючого покоління, зацікавлення вивченням іноземних мов та розширення знань учнів про країну, мову якої вони вивчають.
  Середа, 10 Червня 2020 Яковлева Наталія Миколаївна Team Europe Kharkiv Харків Team Europe
Квізів занадто не буває.
  Понеділок, 08 Червня 2020 Хриплива Таїса Олександрівна DreamTeam Решетилівський район Євроклуби
Сьогодні, 8 червня, відбулася запланована зустріч координаторів євроклубів, які беруть участь у проєкті"Зелене світло - зеленим ідеям".
  Понеділок, 08 Червня 2020 Тетяна Лепеха Сузір'я село Леляки Баришівського району Євроклуби
Проект "Молодь за чисте довкілля"
  Неділя, 07 Червня 2020 Тетяна Лепеха Сузір'я село Леляки Баришівського району Євроклуби
В рамках проекту "Молодь за чисте довкілля"
  Неділя, 07 Червня 2020 Таболіна Людмила Вікторівна Євроклуб БДЖІЛКА Харківської спеціалізованої школи № 73 Харків Євроклуби
"Гендерний центр освіти" Ізюмської ЗОШ №11 вже вдруге запросив координаторку Асоціації Євроклубів м. Харкова Таболіну Людмилу провести онлайн-конференцію в ZOOM на тему "Вдягаємо гендерні окуляри".
  П'ятниця, 05 Червня 2020 Хриплива Таїса Олександрівна DreamTeam Решетилівський район Євроклуби
5 червня відзначається Всесвітній день довкілля, який цьогоріч присвячений збереженню біорізноманіття. Всесвітній день довкілля заснований згідно рішення Генеральної Асамблеї ООН від 15 грудня 1972 року в день відкриття Конференції ООН з проблем навколишнього середовища (Стокгольм, 5-16 червня 1972 року).
  Вівторок, 02 Червня 2020 Таболіна Людмила Вікторівна Євроклуб БДЖІЛКА Харківської спеціалізованої школи № 73 Харків Євроклуби
Гендерний центр освіти - новий осередок толерантності та недискримінації на Харківщині, з яким почала активно співпрацювати з перших днів відкриття Асоціація Євроклубів м. Харкова.
  Понеділок, 01 Червня 2020 Рижко Аліна Анатоліївна Євроклуб "Гармонія" Бердичів Євроклуби
Заходи, що впроваджуються в СЗОШ №8, м.Бердичева щодо Захисту прав дітей
  Понеділок, 01 Червня 2020 Яковлева Наталія Миколаївна Team Europe Kharkiv Харків Team Europe
Різали метал, а тепер – нарізають медичні маски.
  Субота, 30 Травня 2020 Суховерхова Олена Петрівна Ucan Харків Євроклуби
В рамках святкувань Днів Європи була проведена он-лайн зустріч з активною учасницею ГО "Кластер Неформальної освіти"
  П'ятниця, 29 Травня 2020 Яковлева Наталія Миколаївна Team Europe Kharkiv Харків Team Europe
Мій Фонд "Харків з тобою" був організатором найбільшогоо Music camp international на Сході країни. Music Camp wt ми навчання дітей музики у форматі «музичних таборів». Кількасот школярів під час канікул вчаться співати та грати на музичних інструментах: скрипка, гітара, флейта, золоті дзвіночки, інструменти Орфа та інші. Все це відбувається впродовж одного тижня. І результат зазвичай вражає як самих дітей, так і всіх, хто приходить на їхній звітний концерт.
  Четвер, 28 Травня 2020 Максимчук Тамара Європа Луцьк Євроклуби
Студенти і викладачі кафедри Луцька як завжди активні у вивченні питань Європейської інтеграції. Саме тому вони прийняли активну участь у проходженні євровікторини щодо перевірки своїх знань.
  Середа, 27 Травня 2020 Хриплива Таїса Олександрівна DreamTeam Решетилівський район Євроклуби
Підвели підсумки конкурсів, які були проведені під час святкування Дня Європи в Україні. Наше почесне журі визначило переможців у кожній номінації
  Вівторок, 26 Травня 2020 Яковлева Наталія Миколаївна Team Europe Kharkiv Харків Team Europe
Програма стажування німецького бізнесу для України пропонує студентам та випускникам з України можливість три-п'ять місяців пройти стажування у провідних німецьких компаніях. Стажисти отримують уявлення про корпоративну культуру в Німеччині та знайомляться із сучасним менеджментом та організацією праці.
  Четвер, 21 Травня 2020 Ольга Ігнатенко Євроклуб " Меридіан" Лиманської ЗОШ №4 Лиман Євроклуби
Члени євроклубу " Меридіан" зацікавили дітей різного віку та організували справжнє свято. Зустріч онлайн, як з'ясувалось пізніше, це круто!!!
  Четвер, 21 Травня 2020 admin Інформаційний Центр ЄС Київ ІЦ ЄС
16 травня 2020 в Україні відзначили День Європи - як день спільних цінностей та спільної історії всіх націй континенту. Це свято відзначається в нашій країні на державному рівні з 2003 року згідно з Указом Президента "Про День Європи".
  Четвер, 21 Травня 2020 Штих Оксана Іванівна Євроклуб EuroMix Харків Євроклуби
Цього року святкування Європи ми проводили онлайн.Але цей тиждень святкування був дуже креативний та суперовий. Було проведено багато різних цікавих івентів нашими євромережами.
  Четвер, 21 Травня 2020 Серба Тетяна Віталіївна Богуславській ЦБС Богуслав Бібліотеки
Бібліотека міста Богуслав долучилась до проекту "Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні" . День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.