Новини мереж ЄС

  Неділя, 27 Вересня 2020 Щербатюк Леся Анатоліївна You and Me Черкаси Євроклуби
Учасники євроклубу "You and Me" Черкаської ЗОШ №7 створили відео з цікавинками про мови світу.
  Неділя, 27 Вересня 2020 Щербатюк Леся Анатоліївна You and Me Черкаси Євроклуби
Учасники євроклубу "You and Me" запрошують долучитись до єврочеленджу, організованого з нагоди святкування Європейського дня мов. Ми створили цікаву вікторину та запросили перевірити свої знання євроклубівців з інших шкіл України. Посилання на вікторину дійсне до 1 жовтня.
  Неділя, 27 Вересня 2020 Пономарьова Наталія Європейська єдність Кам'янське Євроклуби
Євроклуб "Європейська єдність" Кам'янської гімназії № 39 відзначив Європейський день мов - 2020. Це свято, що відзначається 26 вересня, проголошене Радою Європи під час Європейського року мов 6 грудня 2001 року.
  Неділя, 27 Вересня 2020 Olga Zhuravlova AMBASSADOR Запоріжжя Євроклуби
За результатами третього конкурсу проєктів євроклубів України NGO Ambassador з креативним проєктом: «Що? Де? Коли? Як? в Європі» став переможцем цього конкурсу Представництва ЄС в Україні.
  Субота, 26 Вересня 2020 Чухілевич Ольга Пилипівна Сузір'я село Піддубці Євроклуби
26 вересня у світі відзначається Європейський день мов. Саме у цей день євроклубівці, що відвідують клуб уже кілька років, підготували для новачків клубу «Сузір’я» села Піддубці «Світове кафе».
  П'ятниця, 25 Вересня 2020 Подлєсна Оксана Петрівна EurоClub "Територія молоді" Українськ Євроклуби
Учасники євроклубу "Територія молоді" продовжують роботу над проєктом «Медіа-13», що реалізується за підтримки Представництва ЄС в Україні «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні».
  П'ятниця, 25 Вересня 2020 Подлєсна Оксана Петрівна EurоClub "Територія молоді" Українськ Євроклуби
25 вересня в Українській ЗОШ І-ІІІ ст. №13 Селидівської міської ради Донецької області відбулося святкове засідання євроклубу «Територія молоді», присвячене Європейському дню мов.
  П'ятниця, 25 Вересня 2020 Ольга Ігнатенко Євроклуб " Меридіан" Лиманської ЗОШ №4 Лиман Євроклуби
25 вересня члени євроклубу "Меридіан" Лиманської ЗОШ №4 стали ініціаторами проведення Дня Європейських мов. Було відкрито "Мовне кафе", де зустрілися (онлайн в Zoom ) члени євроклубу "Меридіан" та євроклубу "Yes"(НВК гімназія), відбулась мовна вікторина ( відгадували цікаві факти, прапори, грошові одиниці). Багато уваги приділили математиці- цариці наук
  П'ятниця, 25 Вересня 2020 Тетяна Лепеха Сузір'я село Леляки Баришівського району Євроклуби
Європейський день мов
  П'ятниця, 25 Вересня 2020 Ольга Ігнатенко Євроклуб " Меридіан" Лиманської ЗОШ №4 Лиман Євроклуби
22 вересня в багатьох країнах світу відзначається Міжнародний день без автомобілів. Цього дня заради збереження довкілля та здоров’я ьагато громадян використовують велосипеди чи взагалі стають пішоходами. Учні Лиманської ЗОШ №4 за активної підтримки членів євроклубу "Меридіан"залюбки долучилися до заходів в цей день
  Четвер, 24 Вересня 2020 Чухілевич Ольга Пилипівна Сузір'я село Піддубці Євроклуби
Учасники Євроклубу «Сузір’я» села Піддубці Луцького району Волинської області відвідали єдину в Україні оленячу ферму, яка знаходиться у селі Радовичі Турійського району. Вона називається «Екопарк «Аміла», а керівником і засновником ферми є Роман Микитюк.
Оленячу ферму майже на 300 голів власник заснував кілька років тому. Ідею пан Роман запозичив у Європі.
  Середа, 23 Вересня 2020 Петрухіна Валентина Олександрівна ЄвроGO Бердичів Євроклуби
У День Всесвітнього дня прибирання євроклубівці ініціювали прибирання у навколишньому середовищі.
  Середа, 23 Вересня 2020 Euroquiz
Креативно та творчо відзначили 10-річчя відкриття Гонгу Миру кременчуцькі ліцеїсти.
  Вівторок, 22 Вересня 2020 Euroquiz
До 10-річчя встановлення Гонгу Миру в м. Кременчуці
  Понеділок, 21 Вересня 2020 Рижко Аліна Анатоліївна Євроклуб "Гармонія" Бердичів Євроклуби
В рамках реалізації проєкту «Екологічна політика починається з тебе: міркуй глобально-втілюй локально» за підтримки проєкту Представництва ЄС в Україні «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні та всесвітнього дня прибирання « world cleanup day» євроклубівці «Гармонії» , батьки та педагоги школи №8 долучились до кампанії «Побачив! Прибери!»
  Понеділок, 21 Вересня 2020 Рижко Аліна Анатоліївна Євроклуб "Гармонія" Бердичів Євроклуби
В рамках реалізації проєкту «Екологічна політика починається з тебе: міркуй глобально-втілюй локально» за підтримки проєкту Представництва ЄС в Україні «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні», у школі №8 Бердичева пройшов перший урок євроклубівського руху «Збережемо нашу планету разом!». Учні вивчали інформацію про ЄС, про структуру ЄС, про європейські цінності.
  П'ятниця, 18 Вересня 2020 Паустовський Віктор Олександрович Шкільний європейський клуб "Єдність" Сухополов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Чернігівської обласі с. Сухополова Прилуцького району Євроклуби
Євроклуб "ЄДНІСТЬ" Сухополов'янської середньої школи Чернігівської області взяв участь у семінарах "Я маю громадянську позицію" та"Порушення прав людини під час Другої світової війни та післявоєнний час в Україні та Польщі" в рамках освітнього проєкту "МИ – ГРОМАДЯНИ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ УКРАЇНИ", що реалізується за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.
  Середа, 16 Вересня 2020 Рижко Аліна Анатоліївна Євроклуб "Гармонія" Бердичів Євроклуби
Випускниця програми Erasmus+ Владислава Лісова розповіла євроклубівцівцям "Гармонії" СЗОШ №8 Бердичева про можливості програми та особилвості навчання в Європі.
  Вівторок, 15 Вересня 2020 Дятлова Тетяна Григорівна Євроклуб "Сузір'я" селище Новгородське Євроклуби
Євроклуб "Сузір'я" середньої школи №17 започаткував міжнародний проєкт "Let's Save Our Planet Together" на платформі eTwinning
  Понеділок, 14 Вересня 2020 Чухілевич Ольга Пилипівна Сузір'я село Піддубці Євроклуби
Євроклуб «Сузір’я» села Піддубці Волинської області отримав нові матеріали, що висвітлюють проєкт «Флагмани змін живуть поруч», від євроклубу-партнера "Dream Team" Плосківської ЗОШ І-ІІІ ст. з Полтавщини. Його координатор Таїса Хриплива разом зі своїми євроклубівцями віднайшла кілька героїв з Полтавської області. Нам цікаві ті люди, котрі навчалися чи працювали в Європі, і застосовують досвід в Україні. Сьогоднішнє інтерв’ю зі Світланою Дудкою.
© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.