Новини мереж ЄС

  Неділя, 05 Травня 2019 Таболіна Людмила Вікторівна Євроклуб БДЖІЛКА Харківської спеціалізованої школи № 73 Харків Євроклуби
Співпраця, комунікація, святковий настрій, творчість і натхнення - основні принципи роботи євроклубівців!
  Неділя, 05 Травня 2019 Руда Тетяна Анатоліївна Євро.ua смт Черкаське Новомосковський район Євроклуби
Спільний проект шкільного євроклубу та шкільного учнівського товаривства "Еврика"
  Субота, 04 Травня 2019 Жанна Кладько Eurostar Словянськ Євроклуби
Учнi евроклубу взяли участь в конкурсi на кращу розробку уроку "Seven Wonders of Ukraine", активно дослiджували визначнi мiсця Слов'янська. Вони активно приймали участь у розробцi уроку, фотографували визначнi мiсця та робили презентацiю уроку.
  Четвер, 02 Травня 2019 Ольга Ігнатенко Євроклуб " Меридіан" Лиманської ЗОШ №4 Лиман Євроклуби
Євроклуб " Меридіан" Лиманської ЗОШ №4 радий приєднатися до мережі ЄС " Бути разом" і повідомити, що президент нашого євроклубу Останіна Анна, яка є також президентом молодіжної Ради Лиманської громади гідно представила і захистила проект " Озерфест"
  Четвер, 02 Травня 2019 Euroquiz
В рамках Проекту "Жінки в політиці Україна-ЄС" відбудеться перший візит-зустріч українських та європейських політиків з українською молоддю, щоб їх надихнути (особливо дівчаток) на активну участь у розбудови спроможності України та стати промоутерами її політичного, соціального та культурного розвитку.
  Середа, 01 Травня 2019 Суховерхова Олена Петрівна Ucan Харків Євроклуби
Протягом квітня було проведене он-лайн опитування серед учнів 4-их- 6-их класів за тематикою "Мої права".
  Понеділок, 29 Квітня 2019 Горбенко Валентина Миколаївна Євроклуб “Linking Hearts” Черкаси Євроклуби
Лідери учнівського самоврядування ДГО «ЮНІКС» взяли участь у Міжародному учнівському форумі «Дружба без кордонів через лідерський рух», що проходив у м. Горішні Плавні Полтавської області 19-20 квітня.
  Субота, 27 Квітня 2019 Руда Тетяна Анатоліївна Євро.ua смт Черкаське Новомосковський район Євроклуби
Сьогодня, згадуючи трагічні події 26 квітня 1986 року в смт Черкаське відбувся митинг.
  Субота, 27 Квітня 2019 Руда Тетяна Анатоліївна Євро.ua смт Черкаське Новомосковський район Євроклуби
22 квітня Міжнародний день Землі. Саме в цей день в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані, щоб у світі більше було чистоти та відповідальності.
  П'ятниця, 26 Квітня 2019 Чирва Валентина Василівна Євроклуб "Сучасник" Кам'янське Євроклуби
Напередодні Великодня євроклубівці 12 школи м.Кам'янського провели майстерку для 8 класу про традиції святкування в європейських країнах цього великого християнського свята.
  П'ятниця, 26 Квітня 2019 Пономарьова Наталія Європейська єдність Кам'янське Євроклуби
У рамках реалізації Проекту “Європейська спадщина нашого міста - вивчаємо по-новому!”, що підтримує Представництво ЄС в Україні, активісти євроклубу “Європейська єдність” Кам’янської гімназії № 39 провели віртуальну екскурсію “Внесок польської громади в розвиток Кам’янського”.
  Четвер, 25 Квітня 2019 Таболіна Людмила Вікторівна Євроклуб БДЖІЛКА Харківської спеціалізованої школи № 73 Харків Євроклуби
Євроклубівці висловили підтримку ініціативі охорони навколишнього середовища.
  Четвер, 25 Квітня 2019 Таболіна Людмила Вікторівна Євроклуб БДЖІЛКА Харківської спеціалізованої школи № 73 Харків Євроклуби
Перша робоча зустріч представників євромереж Харкова!
  Четвер, 25 Квітня 2019 Таболіна Людмила Вікторівна Євроклуб БДЖІЛКА Харківської спеціалізованої школи № 73 Харків Євроклуби
Майстерка від представників Харківщини для Станиці Луганської щодо створення Євроклубів.
  Четвер, 25 Квітня 2019 Таболіна Людмила Вікторівна Євроклуб БДЖІЛКА Харківської спеціалізованої школи № 73 Харків Євроклуби
Куратор Асоціації шкільних Євроклубів м. Харкова Таболіна Людмила поділилася з освітянами України досвідом створення Євроклубу
  Середа, 24 Квітня 2019 Руда Тетяна Анатоліївна Євро.ua смт Черкаське Новомосковський район Євроклуби
22 квітня - Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколішнього середовищаі збереженнябагатст і природних ресурсів, якими наделила нас природа.
  Середа, 24 Квітня 2019 Чухілевич Ольга Пилипівна Сузір'я село Піддубці Євроклуби
Щороку 22 квітня європейська спільнота долучається до відзначення міжнародного Дня Землі, який став загальнолюдським символічним святом любові і турботи за нашу спільну домівку. Учасники євроклубу «Сузір’я» школи І-ІІІ ст.с.Піддубці провели низку заходів екологічного спрямування у рідній школі.
  Середа, 24 Квітня 2019 Штих Оксана Іванівна Євроклуби України Євроклуб EuroMix Харків Євроклуби
Євроклубівці євроклуба EuroMix організували тиждень Франції у школі
  Понеділок, 22 Квітня 2019 admin Інформаційний Центр ЄС Київ ІЦ ЄС
Представництво Європейського Союзу в Україні люб’язно запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадяни взяти участь у Дні кар’єри ЄС, що відбудеться «25» квітня 2019 в Одеському національному економічному університеті.
  Понеділок, 22 Квітня 2019 admin Інформаційний Центр ЄС Київ ІЦ ЄС
Представництво Європейського Союзу в Україні люб’язно запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадяни взяти участь у Дні кар’єри ЄС, що відбудеться «25» квітня 2019 в Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара.
© 2015—2020 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.