Новини мереж ЄС

  Четвер, 24 Жовтня 2019 Доронина Татьяна Юрьевна Бібліотеки України Дніпро Бібліотеки
Читачі-учні 4 класу СШ № 71 взяли участь у грі-вікторині «Євро дартс». Ця гра допомогла дітям проявити себе влучними інтелектуальними стрілками і показати знання в галузі історії культури і традицій країн Європейського союзу.
  Середа, 23 Жовтня 2019 Хриплива Таїса Олександрівна DreamTeam Решетилівський район Євроклуби
Члену євроклубу "Dream Team" провели ряд заходів для учнів початкової школи.
  Середа, 23 Жовтня 2019 Шевченко Інна Миколаївна Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім.Є.Маланюка Кропивницький Бібліотеки
21 жовтня для студентів КМК ім. Є. Мухіна бібліотекарі провели екскурсію книгозбірнею.
  Вівторок, 22 Жовтня 2019 Шарова Надія Володимирівна Новоархангельська районна бібліотека для дітей Смт. Новоархангельськ Бібліотеки
22 жовтня 2019 року читачі Новоархангельської районної бібліотеки для дітей взяли участь в інтерактивних іграх "Європа без кордонів"
  Вівторок, 22 Жовтня 2019 Людмила Шульга Бібліотеки України смт. Оржиця Бібліотеки
18 жовтня в Оржицькій центральній районній бібліотеці відбувся районний семінар. В рамках проекту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні», Шульга Людмила Вікторівна запросила колег до інформаційного перегляду куточку. Бібліотекарі дізналися більше про Європейський Союз, його проекти та програми, інформаційні ресурси та можливості для співпраці. Ознайомилися з досвідом та методами роботи публічних бібліотек з популяризації матеріалів Представництва ЄС в Україні, євроінтеграції України.
  Понеділок, 21 Жовтня 2019 Колодницька Тетяна Сергіївна Івано-Франківська обласна бібліотека для дітей Івано-Франківськ Бібліотеки
У рамках проекту «Інформаційна підтримка ЄС- бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні» Долинська районна бібліотека для дітей отримала можливість створити у себе інформаційний куточок «ЄС на книжковій полиці».
  Понеділок, 21 Жовтня 2019 Золотавіна Олена Олександрівна Євроклуб шкільний "ЄвроStar" Суми Євроклуби
У гості до євроклубівців КУ ССШ № 29 м. Суми (координатори пані Олена Золотавіна та пані Тетяна Остапенко) завітали однодумці з євроклубу КУ ЗОШ № 12 (координатор пані Оксана Шуйська).
  Понеділок, 21 Жовтня 2019 Золотавіна Олена Олександрівна Євроклуб шкільний "ЄвроStar" Суми Євроклуби
Черговий раз євроклубівці КУ ССШ № 29 м. Суми зібралися разом, щоб підвести попередні підсумки та спланувати подальшу роботу. Приємним сюрпризом стал пакунок від Представництва Європейського Союзу в Україні.
  Неділя, 20 Жовтня 2019 Мироняк Оксана Василівна «PRIME STAR» Охтирської ЗОШ №1 м.Охтирка, Євроклуби
Climate change refers to significant, long-term changes in the global climate. It is more than the “average” of the climates of specific places. Climate change is the defining issue of our time and now is the defining moment to do something about it. The members of International Euroclub «PrimeStar» of Okhtyrka Secondary School No1 , Ukraine do really understand its importance.
  П'ятниця, 18 Жовтня 2019 Оксененко Наталія Василівна Центральна бібліотека для дітей Первомайської міської централізованої бібліотечної системи Первомайський Бібліотеки
18 жовтня в Первомайській міський бібліотеці для дітей пройшла віртуальна екскурсія по Румунії, з однією з країн Європейського союзу.
  Четвер, 17 Жовтня 2019 Коваль Любов Анатоліївна Центральна районна бібліотека Богодухівської ЦБС Богодухів Бібліотеки
Крани Європейського Союзу на гостину в сільську бібліотеку
  Четвер, 17 Жовтня 2019 Коваль Любов Анатоліївна Центральна районна бібліотека Богодухівської ЦБС Богодухів Бібліотеки
Продовжили естафету на підтримку єврокуточка шкільні бібліотеки
  Четвер, 17 Жовтня 2019 Наталія Солoдка Бібліотека для дітей Полонської міської ради ОТГ м.Полонне Бібліотеки
В рамках роботи в проекті «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні» в бібліотеці для дітей Полонської міської ОТГ відбулась гра – подорож «Європа без кордонів».
  Середа, 16 Жовтня 2019 Шуляр Ольга Іванівна Відкрий для себе Європу Роздільна Бібліотеки
Під таким гаслом відбувся тематичний захід у районній дитячій бібліотеці м.Роздільна Одеської області.
  Середа, 16 Жовтня 2019 Баклан Світлана Андріївна Олександрівська районна бібліотека для дітей смт. Олександрівка Бібліотеки
При районній бібліотеці для дітей працює центр дитячої ерудиції «Еврика».
Одне з засідань, а саме – бібліомікс «Знайомтесь: Європа», було проведено біля європейського куточка
  Середа, 16 Жовтня 2019 Рєзнік Ольга Вікторівна Дворічанська ДБ смт. Дворічна Бібліотеки
«По Європі з книгою», - таку літературну мандрівку в дитячій бібліотеці здійснили нещодавно учні 5-Б кл. Дворічанської школи.
Всім відомо, що мандрувати цікавіше з тією людиною, яка добре знає країну. В нашому випадку, такими провідниками для дітлахів стали європейські письменники.
  Вівторок, 15 Жовтня 2019 Мироненко Вікторія Олександрівна NIKA Полтава Євроклуби
11 жовтня для євроклубівців Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 ім.І.П.Котляревського відбулася зустріч "PUBLIC TALK WITH YOUTH ABOUT ERASMUS+ YOUTH"
  Вівторок, 15 Жовтня 2019 Мироненко Вікторія Олександрівна NIKA Полтава Євроклуби
Учасники Євроклубу "NIKA" Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 ім.І.П.Котляревського вшанували загиблих героїв, зустрівшись з їх батьками.
  Вівторок, 15 Жовтня 2019 Паустовський Віктор Олександрович Шкільний європейський клуб "Єдність" Сухополов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Чернігівської обласі с. Сухополова Прилуцького району Євроклуби
Для євроклубівців - учнів старших класів 11 жовтня 2019 року була проведена конференція на тему: «Діяльність Ради Європи та Європейського Союзу для зміцнення місцевої та регіональної демократії. Досвід впровадження освітніх проектів». Керівники ШЄК «Єдність» Макаренко Олена та Паустовський Віктор розповіли про особливості діяльності Ради Європи та Європейського Союзу, участь України в євроінтеграційних процесах. Діти проявили себе у своїх висловах, думках, змогли пояснити та донести до слухачів свою позицію, висловили своє бачення майбутнього розвитку принципів європейської демократії на ниві українського місцевого самоврядування.
  Вівторок, 15 Жовтня 2019 Наталія Попова Херсонська обласна бібліотека для дітей м. Херсон Бібліотеки
У Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки працюють кілька мовних клубів – «English Club», «Kherson Speaking Club», «Deutsch zusammen lernen». Їхні учасники – найактивніші користувачі матеріалів, які пропонує Куточок ЄС.
© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.