Новини мереж ЄС

  Понеділок, 12 Серпня 2019 Коваль Любов Анатоліївна Центральна районна бібліотека Богодухівської ЦБС Богодухів Бібліотеки
Інформаційний куточок «ЄС на книжковій полиці» здійснює свій марафон сільськими бібліотеками-філіями КЗ «БЦБС» Богодухівської районної ради, знайомлячи користувачів бібліотек з країнами Європейського Союзу.
  Неділя, 11 Серпня 2019 Божик Сніжана Анатоліївна Ярмолинецька районна бібліотека для дітей смт.Ярмолинці Бібліотеки
В рамках проекту "Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні" в Ярмолинецькій бібліотеці для дітей проведено засідання круглого столу "Молодь Ярмолинець на шляху до Європи".
  П'ятниця, 09 Серпня 2019 Юлія Шалаєва Донецька обласна бібліотека для дітей Маріуполь Бібліотеки
В рамках проєкту «Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні», в Донецької обласній бібліотеці для дітей відкрито європейський куточок "ЄС на книжковій полиці”, який допоможе поповнити свої знання про Європейський Союз.
  П'ятниця, 09 Серпня 2019 Олена Литвиненко Білопільська центральна бібліотека для дітей Білопілля Бібліотеки
Білопільська центральна бібліотека для дітей в оздоровчому таборі «Дружба» 8 серпня провела гру ерудитів «Найсвітліші голови Європи».
  Середа, 07 Серпня 2019 Юлія Шалаєва Донецька обласна бібліотека для дітей Маріуполь Бібліотеки
В рамках проєкту «Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні», в Донецької обласній бібліотеці для дітей відкрито європейський куточок "ЄС на книжковій полиці”, який допоможе поповнити свої знання про Європейський Союз.
  Середа, 07 Серпня 2019 Наталія Солoдка Бібліотека для дітей Полонської міської ради ОТГ м.Полонне Бібліотеки
В рамках роботи в проекті «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні» в бібліотеці для дітей Полонської МР Полонської міської ОТГ відбулося літературне рандеву «Галопом по Європі».
  Вівторок, 06 Серпня 2019 Чорнобривець Валентина Михайлівна Комунальний заклад "Обласна бібліотека для юнацтва імені Василя Симоненка" Черкаської обласної ради Черкаси Бібліотеки
5 липня 2019 року в Черкаській обласній бібліотеці для юнацтва ім. В. Симоненка відкрився куточок Європейського Союзу «ЄС на книжковій полиці».
  Понеділок, 05 Серпня 2019 Жижера Валентина Іванівна Дитяча бібліотека Нововодолазької селищної ради Нова Водолага Бібліотеки
В дитячій бібліотеці Нововодолазької селищної ради з користувачами бібліотеки була проведена гра - подорож "Вас вітають Нідерланди".
  П'ятниця, 02 Серпня 2019 Коваль Любов Анатоліївна Центральна районна бібліотека Богодухівської ЦБС Богодухів Бібліотеки
В Богодухівській районній дитячій бібліотеці діти дошкільного віку мандрували казками країн ЄС.
  П'ятниця, 02 Серпня 2019 Баклан Світлана Андріївна Олександрівська районна бібліотека для дітей смт. Олександрівка Бібліотеки
Під час літніх канікул в Олександрівській районній бібліотеці для дітей проведено інтелектуально-літературний круїз «Країнами Європи»
  П'ятниця, 02 Серпня 2019 Баклан Світлана Андріївна Олександрівська районна бібліотека для дітей смт. Олександрівка Бібліотеки
6 червня 2019 року в Олександрівській районній бібліотеці для дітей презентували куточок Європейського Союзу «ЄС на книжковій полиці»
  Середа, 31 Липня 2019 Божик Сніжана Анатоліївна Ярмолинецька районна бібліотека для дітей смт.Ярмолинці Бібліотеки
В рамках проекту "Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні" в Ярмолинецькій районній бібліотеці для дітей проведено літературно-пізнавальний брейн-ринг "Щасливий випадок", присвячений Міжнародному дню дружби.
  Середа, 31 Липня 2019 Карпенко Валентина Іванівна Міська бібліотека для дітей Новокаховської ЦБС Нова Каховка Бібліотеки
Маленькі читачі міської бібліотеки для дітей ніколи не проходять повз мапи Європейського Союзу.
  Середа, 31 Липня 2019 Коваль Любов Анатоліївна Центральна районна бібліотека Богодухівської ЦБС Богодухів Бібліотеки
В Богодухівській районній дитячій бібліотеці діти ДНЗ мандрували казками країн ЄС.
  Вівторок, 30 Липня 2019 Олена Литвиненко Білопільська центральна бібліотека для дітей Білопілля Бібліотеки
Білопільською центральною бібліотекою для дітей була проведена пізнавальна година "Символіка Європейського Союзу" в оздоровчому таборі "Дружба".
  Вівторок, 30 Липня 2019 Наталія Хилевич Овруцька районна бібліотека для дітей м.Овруч Бібліотеки
Знайомство з Європейською історією, культурою та літературою
  П'ятниця, 26 Липня 2019 Фадіна Любов Борисівна Татарбунарська районна бібліотека для дітей Татарбунари Бібліотеки
Користувачам Татарбунарської районної бібліотеки для дітей презентовано інформаційний куточок «ЄС на книжковій полиці».
  П'ятниця, 26 Липня 2019 Колодницька Тетяна Сергіївна Івано-Франківська обласна бібліотека для дітей Івано-Франківськ Бібліотеки
В Богородчанській центральній районній дитячій бібліотеці в рамках проекту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні» оформлено інформаційний Куточок Європейського Союзу «ЄС на книжковій полиці», матеріали для якого надало Представництво Європейського Союзу в Україні.
  П'ятниця, 26 Липня 2019 Олена Литвиненко Білопільська центральна бібліотека для дітей Білопілля Бібліотеки
В Білопільській центральній бібліотеці для дітей 25 липня була проведена гра з пазлами «Експрес в Європу».
  Четвер, 25 Липня 2019 Ольшанська Олена Олексіївна Комунальний заклад "Запорізька обласна бібліотека для юнацтва" Запорізької обласної ради Запоріжжя Бібліотеки
24 липня 2019 р. у Комунальному закладі «Запорізька обласна бібліотека для юнацтва» Запорізької обласної ради відбулась інтерактивна лекція «Українська мова на лінгвістичній мапі Європи».
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.