Новини мереж ЄС

  Четвер, 29 Серпня 2019 Хриплива Таїса Олександрівна DreamTeam Решетилівський район Євроклуби
В рамках проекту "Архітектурне обличчя твого міста ", при підтримці Представництва ЄС в Україні члени євроклубу випустили посібник про пам’ятники Полтави.
  Четвер, 29 Серпня 2019 Хриплива Таїса Олександрівна DreamTeam Решетилівський район Євроклуби
В рамках проекту "Архітектурне обличчя твого міста ", при підтримці Представництва ЄС в Україні члени євроклубу опрацювали матеріал про пам’ятники Т. Шевченку.
  Четвер, 29 Серпня 2019 Штих Оксана Іванівна Євроклуб EuroMix Харків Євроклуби
28 серпня 2019 року представники офісу ООН провели в Харкові захід, присвячений 30 річниці Конвенціїї про права дитини.
  Середа, 28 Серпня 2019 Коваль Любов Анатоліївна Центральна районна бібліотека Богодухівської ЦБС Богодухів Бібліотеки
Третя зупинка інформаційного куточку "ЄС на книжковій полиці" в Віницько-Іванівській сільській бібліотеці-філії Богодухівської ЦБС.
  Середа, 28 Серпня 2019 Коваль Любов Анатоліївна Центральна районна бібліотека Богодухівської ЦБС Богодухів Бібліотеки
Користувачі діти Степнянської бібліотеки-філії познайомилися з матеріалами європейського куточка.
  Вівторок, 27 Серпня 2019 Віоріка Тодорівна Маніліч Сторожинецька районна дитяча бібліотека Сторожинець Бібліотеки
У рамках проекту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні» Сторожинецька районна дитяча бібліотека отримала від Представництва Європейського Союзу в Україні методичні матеріали для оформлення Куточка Європейського Союзу: «ЄС на книжковій полиці», до якої увійшли також інформаційні матеріали, а також література про Європу, що є у фонді дитячої книгозбірні.
20 червня відбулася презентація куточку ЄС «#EUBOOKSHELF». Працівники бібліотеки знайомили присутніх користувачів з цікавими фактами про європейські країни.
  Вівторок, 27 Серпня 2019 Олексенко Наталія Іванівна Великописарівська центральна районна бібліотека Велика Писарівка Бібліотеки
21 серпня у Великописарівській Центральній Дитячій бібліотеці проведено інформаційну годину "Навчайся в Європі".
  Вівторок, 27 Серпня 2019 Горкій Оксана Михайлівна Комунальний заклад «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва» Закарпатської обласної ради Ужгород Бібліотеки
Завдяки проекту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні», що підтримало Представництво Європейського Союзу в Україні, в Закарпатській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва у відділі обслуговування юнацтва оформлено Куточок Європейського Союзу «ЄС на книжковій полиці».
  П'ятниця, 23 Серпня 2019 Коваль Любов Анатоліївна Центральна районна бібліотека Богодухівської ЦБС Богодухів Бібліотеки
Бібліотечний воркшоп пройшов в Богодухівській районній дитячій бібліотеці.
  Четвер, 22 Серпня 2019 Віталіна Захарчук Судилківська сільська бібліотека для дітей с.Судилків Шепетівського району Бібліотеки
16 серпня 2019 року в Судилківській сільській бібліотеці для дітей було проведено Ігроляндію.
  Четвер, 22 Серпня 2019 Любченко Олена Іванівна ШЕВЧЕНКІВСЬКА РАЙОННА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ смт. Шевченкове Бібліотеки
Протягом липня в Шевченківській районній бібліотеці для дітей з’явився куточок Європейського Союзу «ЄС на книжковій полиці».
  Четвер, 22 Серпня 2019 Ківшар Надія Сергіївна ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА" Харків Бібліотеки
Під час літніх канікул юні читачі Харківської обласної бібліотеки для юнацтва знайомилися з європейськими країнами, граючи.
  Понеділок, 19 Серпня 2019 Чухілевич Ольга Пилипівна Сузір'я село Піддубці Євроклуби
Євроклуб ЗОШ І-ІІІ ступеня села Піддубці продовжує втілювати свій проект – переможець конкурсу проектів Євроклубів.
  Понеділок, 19 Серпня 2019 Олена Литвиненко Білопільська центральна бібліотека для дітей Білопілля Бібліотеки
В Білопільській центральній бібліотеці для дітей відбулося знайомство з серійним виданням «Englich library».
  Четвер, 15 Серпня 2019 Рєзнік Ольга Вікторівна Дворічанська ДБ смт. Дворічна Бібліотеки
Протягом липня в Дворічанській дитячій бібліотеці було створено куточок Європейського Союзу, в якому представлені матеріали, отримані бібліотекою на воркшопі «Україна – ЄС: співпраця з дитячими бібліотеками та взаємовідносини», що пройшов в Харківській обласній бібліотеці для дітей в рамках реалізації проекту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні».
  Четвер, 15 Серпня 2019 Ройбул Лариса Василівна Врадіївська ЦБС Врадіївка Бібліотеки
Куточок під назвою «Європа на твоїй долоні» з’явився у Врадіївській районній бібліотеці для дітей, завдяки проекту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні» та Представництва Європейського Союзу в Україні.
  Середа, 14 Серпня 2019 Прядка Ірина Миколаївна "Відкрий для себе Європу" Дитяча бібліотека КЗ "Краснопільська публічна бібліотека" Краснопілля Бібліотеки
В Дитячій бібліотеці КЗ «Краснопільська публічна бібліотека» була проведена гра – вікторина «Далека і близька Європа».
  Середа, 14 Серпня 2019 Юлія Шалаєва Донецька обласна бібліотека для дітей Маріуполь Бібліотеки
Донецька обласна бібліотека для дітей підготувала та провела Євро-КвесТур «Без віз Європою». КвесТур – це пізнавальна ігрова «бібліотечна бродилка» з інтригою та практичними навичками певних видів творчості.
  Вівторок, 13 Серпня 2019 Баклан Світлана Андріївна Олександрівська районна бібліотека для дітей смт. Олександрівка Бібліотеки
Діти брали активну участь в Європі-грі «Європа у великому та малому, в історії та мріях», під час якої не тільки перевірили свої знання , а й дізналися багато цікавого та нового.
  Вівторок, 13 Серпня 2019 Карпенко Валентина Іванівна Міська бібліотека для дітей Новокаховської ЦБС Нова Каховка Бібліотеки
Активні читачі міської бібліотеки для дітей у літературно-ігровому квесті під час вівторкової Мультитеки знайомилися з Європою.
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.