Новини мереж ЄС

  Неділя, 27 Вересня 2020 Штих Оксана Іванівна Євроклуби України Євроклуб EuroMix Харків Євроклуби
Координатор євроклубу EuroMix на вчительській сесії виступила з презентацією про Міжнародні проекти в роботі євроклуба
  Неділя, 27 Вересня 2020 Штих Оксана Іванівна Євроклуби України Євроклуб EuroMix Харків Євроклуби
26 вересня -День Європейських Мов. Напередодні євроклубівці EuroMix організували та провели вікторину-подорож для 5-6 класів, присвячену цій даті
  Неділя, 27 Вересня 2020 Штих Оксана Іванівна Євроклуби України Євроклуб EuroMix Харків Євроклуби
24 вересня на базі Харківського національного університету міського господарства відбувся форум Велика рада старшокласників
  Неділя, 27 Вересня 2020 Щербатюк Леся Анатоліївна You and Me Черкаси Євроклуби
Учасники євроклубу "You and Me" Черкаської ЗОШ №7 створили відео з цікавинками про мови світу.
  Неділя, 27 Вересня 2020 Щербатюк Леся Анатоліївна You and Me Черкаси Євроклуби
Учасники євроклубу "You and Me" запрошують долучитись до єврочеленджу, організованого з нагоди святкування Європейського дня мов. Ми створили цікаву вікторину та запросили перевірити свої знання євроклубівців з інших шкіл України. Посилання на вікторину дійсне до 1 жовтня.
  Неділя, 27 Вересня 2020 Пономарьова Наталія Європейська єдність Кам'янське Євроклуби
Євроклуб "Європейська єдність" Кам'янської гімназії № 39 відзначив Європейський день мов - 2020. Це свято, що відзначається 26 вересня, проголошене Радою Європи під час Європейського року мов 6 грудня 2001 року.
  Неділя, 27 Вересня 2020 Olga Zhuravlova AMBASSADOR Запоріжжя Євроклуби
За результатами третього конкурсу проєктів євроклубів України NGO Ambassador з креативним проєктом: «Що? Де? Коли? Як? в Європі» став переможцем цього конкурсу Представництва ЄС в Україні.
  Субота, 26 Вересня 2020 Чухілевич Ольга Пилипівна Сузір'я село Піддубці Євроклуби
26 вересня у світі відзначається Європейський день мов. Саме у цей день євроклубівці, що відвідують клуб уже кілька років, підготували для новачків клубу «Сузір’я» села Піддубці «Світове кафе».
  П'ятниця, 25 Вересня 2020 Подлєсна Оксана Петрівна EurоClub "Територія молоді" Українськ Євроклуби
Учасники євроклубу "Територія молоді" продовжують роботу над проєктом «Медіа-13», що реалізується за підтримки Представництва ЄС в Україні «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні».
  П'ятниця, 25 Вересня 2020 Подлєсна Оксана Петрівна EurоClub "Територія молоді" Українськ Євроклуби
25 вересня в Українській ЗОШ І-ІІІ ст. №13 Селидівської міської ради Донецької області відбулося святкове засідання євроклубу «Територія молоді», присвячене Європейському дню мов.
  П'ятниця, 25 Вересня 2020 Ольга Ігнатенко Євроклуб " Меридіан" Лиманської ЗОШ №4 Лиман Євроклуби
25 вересня члени євроклубу "Меридіан" Лиманської ЗОШ №4 стали ініціаторами проведення Дня Європейських мов. Було відкрито "Мовне кафе", де зустрілися (онлайн в Zoom ) члени євроклубу "Меридіан" та євроклубу "Yes"(НВК гімназія), відбулась мовна вікторина ( відгадували цікаві факти, прапори, грошові одиниці). Багато уваги приділили математиці- цариці наук
  П'ятниця, 25 Вересня 2020 Тетяна Лепеха Сузір'я село Леляки Баришівського району Євроклуби
Європейський день мов
  П'ятниця, 25 Вересня 2020 Ольга Ігнатенко Євроклуб " Меридіан" Лиманської ЗОШ №4 Лиман Євроклуби
22 вересня в багатьох країнах світу відзначається Міжнародний день без автомобілів. Цього дня заради збереження довкілля та здоров’я ьагато громадян використовують велосипеди чи взагалі стають пішоходами. Учні Лиманської ЗОШ №4 за активної підтримки членів євроклубу "Меридіан"залюбки долучилися до заходів в цей день
  Четвер, 24 Вересня 2020 Чухілевич Ольга Пилипівна Сузір'я село Піддубці Євроклуби
Учасники Євроклубу «Сузір’я» села Піддубці Луцького району Волинської області відвідали єдину в Україні оленячу ферму, яка знаходиться у селі Радовичі Турійського району. Вона називається «Екопарк «Аміла», а керівником і засновником ферми є Роман Микитюк.
Оленячу ферму майже на 300 голів власник заснував кілька років тому. Ідею пан Роман запозичив у Європі.
  Середа, 23 Вересня 2020 Петрухіна Валентина Олександрівна ЄвроGO Бердичів Євроклуби
У День Всесвітнього дня прибирання євроклубівці ініціювали прибирання у навколишньому середовищі.
  Середа, 23 Вересня 2020 Процько Тетяна Миколаївна Центр дитячої дипломатії "Україна. Європа. Світ." Кременчук Євроклуби
Креативно та творчо відзначили 10-річчя відкриття Гонгу Миру кременчуцькі ліцеїсти.
  Вівторок, 22 Вересня 2020 Процько Тетяна Миколаївна Центр дитячої дипломатії "Україна. Європа. Світ." Кременчук Євроклуби
До 10-річчя встановлення Гонгу Миру в м. Кременчуці
  Понеділок, 21 Вересня 2020 Рижко Аліна Анатоліївна Євроклуб "Гармонія" Бердичів Євроклуби
В рамках реалізації проєкту «Екологічна політика починається з тебе: міркуй глобально-втілюй локально» за підтримки проєкту Представництва ЄС в Україні «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні та всесвітнього дня прибирання « world cleanup day» євроклубівці «Гармонії» , батьки та педагоги школи №8 долучились до кампанії «Побачив! Прибери!»
  Понеділок, 21 Вересня 2020 Рижко Аліна Анатоліївна Євроклуб "Гармонія" Бердичів Євроклуби
В рамках реалізації проєкту «Екологічна політика починається з тебе: міркуй глобально-втілюй локально» за підтримки проєкту Представництва ЄС в Україні «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні», у школі №8 Бердичева пройшов перший урок євроклубівського руху «Збережемо нашу планету разом!». Учні вивчали інформацію про ЄС, про структуру ЄС, про європейські цінності.
  П'ятниця, 18 Вересня 2020 Паустовський Віктор Олександрович Шкільний європейський клуб "Єдність" Сухополов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Чернігівської обласі с. Сухополова Прилуцького району Євроклуби
Євроклуб "ЄДНІСТЬ" Сухополов'янської середньої школи Чернігівської області взяв участь у семінарах "Я маю громадянську позицію" та"Порушення прав людини під час Другої світової війни та післявоєнний час в Україні та Польщі" в рамках освітнього проєкту "МИ – ГРОМАДЯНИ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ УКРАЇНИ", що реалізується за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.
© 2015—2021 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.