Новини мереж ЄС

  Понеділок, 09 Вересня 2019 Гребень Галина Сергіївна Скадовська центральна бібліотека для дітей комунального закладу Скадовськ Бібліотеки
Скадовська центральна бібліотека для дітей презентує проект "ЄС на книжковій полиці" учням Скадовської ОЗ СНВК "Академічна гімназія"
  П'ятниця, 06 Вересня 2019 Хриплива Таїса Олександрівна DreamTeam Решетилівський район Євроклуби
В рамках проекту "Архітектурне обличчя твого міста" та при підтримці Представницва ЄС в Україні члени Євроклубу "Dream Team" Плосківської ЗОШ І-ІІІст.познайомилися зі стародавнім містом Ромни.
  Четвер, 05 Вересня 2019 Ківшар Надія Сергіївна ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА" Харків Бібліотеки
На початку нового навчального року бібліотекарі Харківської обласної бібліотеки для юнацтва провели оглядову екскурсію Куточком ЄС для учнів та вчителів-майстрів ліцею «МИР».
  Четвер, 05 Вересня 2019 Олена Литвиненко Білопільська центральна бібліотека для дітей Білопілля Бібліотеки
Для учнів 10-11 класів в Білопільській центральній бібліотеці для дітей відбулась інформаційна година "Відкрий для себе Європу".
  Четвер, 05 Вересня 2019 Жижера Валентина Іванівна Дитяча бібліотека Нововодолазької селищної ради Нова Водолага Бібліотеки
В дитячій бібліотеці Нововодолазької селищної ради була проведена пізнавальна година "Відкрий для себе Європу"
  Четвер, 05 Вересня 2019 Горкій Оксана Михайлівна Комунальний заклад «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва» Закарпатської обласної ради Ужгород Бібліотеки
Працівники відділу обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів Закарпатської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва проводять індивідуальну інформаційну роботу з своїми читачами.
  Вівторок, 03 Вересня 2019 Юлія Шалаєва Донецька обласна бібліотека для дітей Маріуполь Бібліотеки
Багато цікавого юні читачі Донецької обласної бібліотеки для дітей дізнаються за допомогою літератури, представленої у куточку Європейського Союзу.
  Понеділок, 02 Вересня 2019 Суховерхова Олена Петрівна Ucan Харків Євроклуби
Евроклубовці Немишлянського району популярізовали ідею створення евроклубів на Міській педагогічній конференцї міста Харкова.
  Понеділок, 02 Вересня 2019 Шевченко Інна Миколаївна Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім.Є.Маланюка Кропивницький Бібліотеки
В рамках першого уроку в новому навчальному році та діяльності Пункту європейської інформації «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся…» у відділі популяризації книги відбулася пізнавально-розважальна програма «Єврознавці».
  Неділя, 01 Вересня 2019 Admin EU Study Days Alumni Київ Єврошколи
Вітаємо з Днем знань! Ви вже збираєтеся до школи чи ностальгуєте за шкільними роками? European Union in Ukraine та EU neighbours east пропонує згадати шкільні роки разом за допомогою флешмобу.
  Субота, 31 Серпня 2019 Острадчук Оксана Анатоліївна євроклуб "Мандрівник" Вінниця Євроклуби
Проведення в рамках міжнародного фестивалю «Використовуй можливість тут і зараз» тренінгу для учасників євроклубу «Мандрівник» та партнерів із Литви «Як використовувати та заощаджувати власні кошти» волонтеркою із Корпусу Миру Suganthi Gomathinayagam.
  Субота, 31 Серпня 2019 Острадчук Оксана Анатоліївна євроклуб "Мандрівник" Вінниця Євроклуби
Співробітник «Укргазбанку» Богдан Бабій продемонстрував учням монети та банкноти Національного Банку України, познайомив з історією виникнення грошей та платіжних карток, надав інформацію про користування банківськими карткаи за кордоном.
  П'ятниця, 30 Серпня 2019 Коваль Любов Анатоліївна Центральна районна бібліотека Богодухівської ЦБС Богодухів Бібліотеки
Інформаційний куточок «ЄС на книжковій полиці» продовжує свій марафон сільськими бібліотеками-філіями
  Четвер, 29 Серпня 2019 Хриплива Таїса Олександрівна DreamTeam Решетилівський район Євроклуби
В рамках проекту "Архітектурне обличчя твого міста ", при підтримці Представництва ЄС в Україні члени євроклубу випустили посібник про пам’ятники Полтави.
  Четвер, 29 Серпня 2019 Хриплива Таїса Олександрівна DreamTeam Решетилівський район Євроклуби
В рамках проекту "Архітектурне обличчя твого міста ", при підтримці Представництва ЄС в Україні члени євроклубу опрацювали матеріал про пам’ятники Т. Шевченку.
  Четвер, 29 Серпня 2019 Штих Оксана Іванівна Євроклуб EuroMix Харків Євроклуби
28 серпня 2019 року представники офісу ООН провели в Харкові захід, присвячений 30 річниці Конвенціїї про права дитини.
  Середа, 28 Серпня 2019 Коваль Любов Анатоліївна Центральна районна бібліотека Богодухівської ЦБС Богодухів Бібліотеки
Третя зупинка інформаційного куточку "ЄС на книжковій полиці" в Віницько-Іванівській сільській бібліотеці-філії Богодухівської ЦБС.
  Середа, 28 Серпня 2019 Коваль Любов Анатоліївна Центральна районна бібліотека Богодухівської ЦБС Богодухів Бібліотеки
Користувачі діти Степнянської бібліотеки-філії познайомилися з матеріалами європейського куточка.
  Вівторок, 27 Серпня 2019 Віоріка Тодорівна Маніліч Сторожинецька районна дитяча бібліотека Сторожинець Бібліотеки
У рамках проекту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні» Сторожинецька районна дитяча бібліотека отримала від Представництва Європейського Союзу в Україні методичні матеріали для оформлення Куточка Європейського Союзу: «ЄС на книжковій полиці», до якої увійшли також інформаційні матеріали, а також література про Європу, що є у фонді дитячої книгозбірні.
20 червня відбулася презентація куточку ЄС «#EUBOOKSHELF». Працівники бібліотеки знайомили присутніх користувачів з цікавими фактами про європейські країни.
  Вівторок, 27 Серпня 2019 Олексенко Наталія Іванівна Великописарівська центральна районна бібліотека Велика Писарівка Бібліотеки
21 серпня у Великописарівській Центральній Дитячій бібліотеці проведено інформаційну годину "Навчайся в Європі".
© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.