Новини мереж ЄС

Субота, 08 Червня 2024 Якимець Леся Василівна Євроклуб Крок Бережани Євроклуби Євроклуби
Спілкування в форматі Світового кафе «Проблема дружби у сучасному світі»
П'ятниця, 07 Червня 2024 Якимець Леся Василівна Євроклуб Крок Бережани Євроклуби Євроклуби
Учасники Євроклубу «Крок», координатор Леся Якимець, в рамках реалізації власного проєкту «Роль європейських цінностей у формуванні свідомого громадянина», здійснили візит до Інформаційного центру Європейського Союзу у м. Тернопіль
Середа, 05 Червня 2024 Тетяна Чмир Євроклуб «Європейський простір» Хмельницький Євроклуби Євроклуби
5 червня фахівці читальної зали Хмельницької обласної бібліотеки для молоді разом з членами європейського клубу «Європейський простір» та учнями ВПУ №25 відзначили Всесвітній день охорони довкілля грою-квестом.
Вівторок, 04 Червня 2024 Тетяна Чмир Євроклуб «Європейський простір» Хмельницький Євроклуби Євроклуби
Захід відбувся завдяки партнерству з муніципальним офісом впровадження нових стандартів у поводженні з відходами “Розумне Довкілля. Хмельницький” в рамках проєкту “Європейський зелений курс. Еко-Молодь: шлях до екологічної свідомості”.
Понеділок, 03 Червня 2024 Анна Харченко Teen Club Ромни Єврошколи Єврошколи
Учасники євроклубів «Teen Club» і «Green Land» долучилися до захопливого гастрономічного свята "Свято смаку – гастромайстерня «Смакуємо разом» та музичної вітальні «У світі Італійської культури» до Дня республіки Італія.
Субота, 25 Травня 2024 Яськова Ірина Михайлівна "Insight" м. Чугуїв Євроклуби Євроклуби
Євроклуб "Insight" завітав до євроклубу "Крилаті серця". Попри обстріли міста та області, дітям вдалося зібратися разом в безпечному місті та отримати позитивні емоції та нові знання.
Середа, 22 Травня 2024 Наталія Кравчуновська Євроклуб "Без кордонів" Дніпро Євроклуби Євроклуби
З нагоди Дня Європи в євроклубі "Без кордонів" пройшла низка заходів для молоді.
Середа, 22 Травня 2024 Яськова Ірина Михайлівна "Insight" м. Чугуїв Євроклуби Євроклуби
До Дня Європи Euroclub “Insight” Чугуївського ліцею №5 провів два інтерактивні заходи в укритті, метою яких було пошірення знань про ЄС, а також емоційна підтримка учнів.
Субота, 18 Травня 2024 Вікторія Меліхова Світлана Яків'юк Незламні Херсон Євроклуби Євроклуби
16 травня 2024 року відзначили День Вишиванки у дружньому колі євроклубівців Євроклубів "НЕЗЛАМНІ" м.Херсон і "Around Europe" с.Велика Круча.
Провели спільний майстер клас по створенню орнаментів "Створи свій автентичний код" і дізналися про цікаві факти з історії і різноманітності української вишиванки, чому вона популярна, її залюбки носять відомі люди зі всього світу, зокрема Урсула фон дер Ляєн.
Субота, 18 Травня 2024 Вікторія Меліхова Світлана Яків'юк Незламні Херсон Євроклуби Євроклуби
З 6 по 10 травня 2024 року за ініціативою Євроклубу "НЕЗЛАМНІ" у Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №41 проведено тижневий Фестиваль "Мандруючи країнами ЄС" з нагоди святкування Дня Європи, в рамках проєкту Єврофест "Пізнаємо Європу, пізнаємо себе!"
Четвер, 16 Травня 2024 Паустовський Віктор Олександрович Шкільний європейський клуб "Єдність" Сухополов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Чернігівської обласі с. Сухополова Прилуцького району Євроклуби Євроклуби
У травні 2024 року у Сухополов’янському ліцеї відбулося відзначення переможців і учасників конкурсу відеоробіт «Відкрий Україну для себе і світу», який реалізовано у рамках проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті», що виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольства США в Україні та у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Міністерством культури та інформаційної політики України, Академією української преси.
Середа, 15 Травня 2024 Вікторія Меліхова Світлана Яків'юк Незламні Херсон Євроклуби Євроклуби
14.05.2024 року євроклуб "НЕЗЛАМНІ" Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №41 Херсонської міської ради провів майстер клас по створенню онлайн пазлів "Прапор ЄС" для учнів початкових класів в рамках Єврофестивалю "Пізнаємо Європу, пізнаємо себе!"
Середа, 15 Травня 2024 Анна Харченко Teen Club Ромни Єврошколи Єврошколи
Про участь у круглому столі з нагоди відзначення Дня Європи та підбиття підсумків навчального року членів євроклубу "Teen Club" Роменської МАН Сумської області
Вівторок, 14 Травня 2024 Мошенець Наталія Олександрівна Черкаська обласна бібліотека для дітей Черкаси Бібліотеки Бібліотеки
Низку заходів провели у Черкаській обласній бібліотеці для дітей з нагоди Дня Європи. Серед них: для учнів 5-9 класів – квести «Ми пізнаємо Європу» та «На побачення з Європою», для молодших читачів – заочну екскурсію «Галопом по Європі».
Вівторок, 14 Травня 2024 Тетяна Леонідівна Білодід Євроклуб "ACTIVE" Лебедин Євроклуби Євроклуби
Члени євроклубу взяли участь у загальношкільному заході "Єврофест-2024", який вже є традиційним до Дня Європи у Лебединському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №6.
Понеділок, 13 Травня 2024 Чухілевич Ольга Пилипівна Сузір'я село Піддубці Євроклуби Євроклуби
До Дня Європи євроклуб "Сузір'я" Піддубцівського ліцею провів конкурс "Якою я бачу європейську Україну" серед учнів 10 шкіл Підгайцівської ТГ. На нагородження завітала почесна гостя, координатор Інформаційного Центру ЄС у м. Луцьку Наталія Романюк
Понеділок, 13 Травня 2024 Поточняк Тетяна Романівна Євроклуб "Тернопільська обласна бібліотека для дітей" м. Тернопіль Євроклуби Євроклуби
Європейські дні у бібліотеці тривають.
Понеділок, 13 Травня 2024 Поточняк Тетяна Романівна Євроклуб "Тернопільська обласна бібліотека для дітей" м. Тернопіль Євроклуби Євроклуби
9 травня Україна відзначає День Європи. Для українців – це особливий день, адже нашу країну та Європу єднають спільні цінності, історія та культура. Це також чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи. Саме у цей час знайомимо наших євроклубівців з європейськими цінностями, традиціями, культурними надбаннями, утверджуючи наше спільне майбутнє.
Субота, 11 Травня 2024 Якимець Леся Василівна Євроклуб Крок Бережани Євроклуби Євроклуби
Настільні ігри та Євроклуб "Крок"
П'ятниця, 10 Травня 2024 Якимець Леся Василівна Євроклуб Крок Бережани Євроклуби Євроклуби
Акція на центральній площі міста Бережани