Новини мереж ЄС

  Четвер, 11 Листопада 2021 Федорченко Антоніна Юріївна ЄвроЧОПЛ Чернігів Євроклуби
10 листопада учні та учениці І курсу ЧОПЛ долучилися до інформаційної зустрічі "Безпечний інтернет", в онлайн форматі. Подія відбулася в рамках Проєкту «Безпека у цифровому просторі – знаємо права, користуємося можливостями" за підтримки Представництва ЄС в Україні.
  Четвер, 11 Листопада 2021 Суховерхова Олена Петрівна Ucan Харків Євроклуби
За період проведення проєкту було проведено просвітницькі заходи про Європу, історичні місця та пам'ятки учасниками та учасницями активностей.
  Четвер, 11 Листопада 2021 Зубкова Олена Петрівна Маріупольський будівельний коледж Маріуполь Євроклуби
До Міжнародного дня енергозбереження
  Середа, 10 Листопада 2021 Пономарьова Наталія Європейська єдність Кам'янське Євроклуби
Активісти євроклубу «Європейська єдність» гімназії № 39 м. Кам’янське відкрили дві нові експозиції в європейській залі: “Європейські цінності” та «Європейська спадщина нашого міста».
  Середа, 10 Листопада 2021 Валентина Чирва Євроклуб "Сучасник" Камянське Євроклуби
21 вересня відбувся Х обласний медіафестиваль "Формула миру" у м.Дніпро. Медіаконкурс, на який було подано 117 робіт (відеороликів, постерів, фото), був присвячений темам прав людини, рівноправності, попередження та трансформації конфліктів.
  Середа, 10 Листопада 2021 Валентина Чирва Євроклуб "Сучасник" Камянське Євроклуби
Як ставитися до грошей? Як їх заробляти? Про що вони можуть розказати уважному досліднику? Говоримо про гроші разом з п'ятикласниками на уроці фінансової грамотності.
  Середа, 10 Листопада 2021 Валентина Чирва Євроклуб "Сучасник" Камянське Євроклуби
Реалізуючи свій проєкт "Ключі до фінансової грамотності", євроклубівці 12 гімназії м.Камянського 26.09.21 взяли участь в дуже цікавій симуляційній грі "Життєвий капітал". Скільки потрібно грошей, щоб реалізувати свою мрію, скільки, щоб прожити на них все життя, як створити "фінансову подушку" та не загубитися в постійних кредитах??
  Середа, 10 Листопада 2021 Штих Оксана Іванівна Євроклуб EuroMix Харків Євроклуби
У рамках проєкту "В Україні мріємо, як в Європі діємо!" за підтримки Представництва ЄС в Україні євроклубівці EuroMix з м.Харкова відвідали наших партнерів по проєкту Українську Академію Лідерства та дізнались, як звичайні хлопці та дівчата з різних куточків України, навчаючись в УАЛ, змінюються та стають активними свідомими громадянами нашої країни.
  Вівторок, 09 Листопада 2021 Штих Оксана Іванівна Євроклуб EuroMix Харків Євроклуби
У рамках проєкту "В Україні мріємо, як в Європі діємо!" за підтримки Представництва ЄС в Україні наш євроклуб приєднався до 4 міжнародних освітніх проєктів міжнародної програми eTwinning + :"Fairytale Planet", "The Yin Yang of the Media", "BASE (Be: Aware, Safe and Educated)", "Outdoor is better".
  Вівторок, 09 Листопада 2021 Штих Оксана Іванівна Євроклуб EuroMix Харків Євроклуби
До Європейського тижня молоді для кращого вивчення традицій, спільних цінностей та кращих практик Європи та України, в рамках проєкту "В Україні мріємо, як в Європі діємо" молодь євроклубу EuroMix відвідувала найкращі вищі навчальні заклади м. Харкова.
  Неділя, 07 Листопада 2021 Пономарьова Наталія Європейська єдність Кам'янське Євроклуби
Євроклуб “Європейська єдність» гімназії № 39 м. Кам’янське провів онлайн-заняття з елементами тренінгу в формати ZOOM конференції на тему «Українській молоді – європейські цінності».
  П'ятниця, 05 Листопада 2021 Гарбуз Вікторія Ростиславівна Diversity м. Ковель Євроклуби
Євроклубівці ліцею ім.Олени Пчілки м.Ковеля Волинської області долучилися до тижня медіаграмотності та отримали сертифікати від ЮНІСЕФ та Міністерство культури та інформаційної політики України, ставши учасниками Національного уроку з медіаграмотності.
  П'ятниця, 05 Листопада 2021 Васечко Володимир Олександрович Ініціатива "Посли європейської молоді" в Україні Київ YEA
Освіта в Європі безкоштовно та легко? Невже це не жарт?
  Вівторок, 02 Листопада 2021 Штих Оксана Іванівна Євроклуб EuroMix Харків Євроклуби
В рамках проєкту "В Україні мріємо, як в Європі діємо!" за підтримки Представництва ЄС в Україні влітку була проведена зустріч євроклубів-партнерів з м. Харків EuroMix та з м. Марганець MerryBox.
  Вівторок, 02 Листопада 2021 Суховерхова Олена Петрівна Ucan Харків Євроклуби
Протягом осінніх канікул евроклубовці в рамках роботи над проектом та з метою зустрічей молодими людьми, які досягли професійних успіхів відвідали технопарк "Сінергія".
  Неділя, 31 Жовтня 2021 Подлєсна Оксана Петрівна EurоClub "Територія молоді" Українськ Євроклуби
У межах реалізації проєкту «Марафон "Be Internet Awesome»», Олексій Халілов, професійний відеооператор та Юлія Халілова, маркетинг-спеціалістка кампанії Intellias, провели для євроклубівців онлайн майстер-клас зі створення соціальних роликів «Як створити класний відеопродукт».
  Четвер, 28 Жовтня 2021 Гарбуз Вікторія Ростиславівна Diversity м. Ковель Євроклуби
Євроклубівці організували творчий захід, на якому підсумували свою роботу в проєкті євроклубів та поділилися своїми творчими талантами.
  Четвер, 28 Жовтня 2021 Гарбуз Вікторія Ростиславівна Diversity м. Ковель Євроклуби
Євроклубівці стали ініціаторами акції на покращення добробуту своєї громади.
  Середа, 27 Жовтня 2021 Паустовський Віктор Олександрович Шкільний європейський клуб "Єдність" Сухополов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Чернігівської обласі с. Сухополова Прилуцького району Євроклуби
Євроклуб Сухополов’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів «ЄДНІСТЬ» (керівники: Макаренко Олена та Паустовський Віктор) розпочав роботу над проєктом «Україномовні школи в Польщі – осередки формування національних та європейських цінностей».
  Середа, 27 Жовтня 2021 Чухілевич Ольга Пилипівна Сузір'я село Піддубці Євроклуби
Щороку 14 жовтня світова спільнота відзначає Всесвітній день екологічної освіти (World Environmental Education Day), без якої неможливе розв'язання кліматичних проблем і підвищення якості життя.
© 2015—2022 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.