Новини мереж ЄС

  П'ятниця, 22 Лютого 2019 library admin - Бібліотеки Київ Бібліотеки
Представництво ЄС в Україні запрошує керівників та методистів обласних бібліотек для дітей та юнацтва Південних та Східних регіонів України взяти участь у тренінгу, який відбудеться 6 березня 2019 року в м. Запоріжжя в рамках проекту «Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні».
  Четвер, 21 Лютого 2019 Руда Тетяна Анатоліївна Євро.ua смт Черкаське Новомосковський район Євроклуби
У Черкаській ЗОШ І—ІІІ ступенів Новомосковського районну Дніпропетровської області відбулося свято рідної мови
  Четвер, 21 Лютого 2019 Руда Тетяна Анатоліївна Євро.ua смт Черкаське Новомосковський район Євроклуби
Літературно—музична композиція
  Четвер, 21 Лютого 2019 Euroquiz
Члени ЦДД "Україна-Європа-Світ" "Кремінь" підтримали Всеукраїнську тиху акцію "Ангели пам'яті", ініційовану мистецькою агенцією «Територія А» в пам‘ять про розстріл Героїв Небесної сотні 18 лютого 2014 року на вулиці Інститутській.
  Четвер, 21 Лютого 2019 Таболіна Людмила Вікторівна Євроклуб БДЖІЛКА Харківської спеціалізованої школи № 73 Харків Євроклуби
Неймовірно красива і чутлива хвиля добра прокотилася ХСШ 73.
  Середа, 20 Лютого 2019 Таболіна Людмила Вікторівна Євроклуб БДЖІЛКА Харківської спеціалізованої школи № 73 Харків Євроклуби
У Харкові навчають лідерів учнівського самоврядування.
  Середа, 20 Лютого 2019 Яковлєва Тетяна Вадимівна "Країнами та континентами" Миколаїв Євроклуби
У лютому 2019 року у Миколаївській школі № 45 відкрився клуб Знавців історії, культури, традицій та обрядів країн Європейського союзу. Створили цей Клуб члени Євроклубу «Країнами та континентами». Для кого? Для учнів, вчителів та батьків школи.
  Середа, 20 Лютого 2019 Яковлєв Артем Сергійович Миколаївський міський молодіжний ЄвроКлуб "Діалог" Миколаїв Євроклуби
11 лютого 2019 стартував шкільний марафон Євроклубу «Грінвіч».
15 лютого, у п’ятницю, відбувся останній етап марафону – шкільний етап міського брейн-рингу Миколаївського міського Євроклубу «Ділаог» «Європа в мініатюрах» на який були запрошені представники 7-11 класів.
  Середа, 20 Лютого 2019 admin Young European Ambassadors Київ YEA
Понад 100 Послів європейської молоді та молодих лідерів з країн Східного партнерства та ЄС провели разом у Брюсселі 14 та 15 лютого для того, щоб відсвяткувати досягнення десятирічного партнерства з ЄС.
  Середа, 20 Лютого 2019 Хриплива Таїса Олександрівна DreamTeam Решетилівський район Євроклуби
20 лютого вся країна шанує Героїв Небесної Сотні.Плосківська ЗОШ також провела виховний захід.Згадали події, що сколихнули весь світ, змінили хід історії.Згадали героїв Небесної сотні, які віддали своє життя за незалежність та свободу України.
  Середа, 20 Лютого 2019 Країло Оксана Анатоліївна Євроклуб "Вікно в Європу" селоЛучинець Євроклуби
Юні учасники Євроклубу створили святковий настрій для усієї шкільної громади, ставши волонтерами фестивалю "Love is in the air"
  Середа, 20 Лютого 2019 Черновол Ігор Віталійович Євроклуб "СКІФ" Нікополь Євроклуби
Учні, батьки та колектив нашоїшколи долучилися до благодійної акції "Жити завтра" до Дня онкохворої дитини. Зібрані кошти у сумі 3,872гривні були передані до БФ "Дітям Нікополя" на лікування Кобрис Оксани. Дякуємо всім учасникам акції.
  Вівторок, 19 Лютого 2019 Суховерхова Олена Петрівна Ucan Харків Євроклуби
Спілкування з президентом школи та тим билдинг у дії.
  Понеділок, 18 Лютого 2019 Паустовський Віктор Олександрович Шкільний європейський клуб "Єдність" Сухополов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Чернігівської обласі с. Сухополова Прилуцького району Євроклуби
З метою підготовки до роботи над освітнім проектом "Молодь вивчає і змінює світ" у січні 2018 р. для євроклубівців шкільного європейського клубу «ЄДНІСТЬ» (керівники Паустовський Віктор та Макаренко Олена) було проведено відкрите тренінгове засідання на тему: «Європейський Союз - єдність у різноманітті».
  Понеділок, 18 Лютого 2019 Хриплива Таїса Олександрівна DreamTeam Решетилівський район Євроклуби
До учнів Плосківської школи завітали представники Мачухівської громади та представники патрульної поліції в Полтавській області.
  Понеділок, 18 Лютого 2019 Хриплива Таїса Олександрівна DreamTeam Решетилівський район Євроклуби
Відбулося засідання євроклубу Dream Team
  Неділя, 17 Лютого 2019 Ярмолович Лариса Олексіївна Світ 95 Кривий Ріг Євроклуби
14 лютого разом з усіма євроклубами України, євроклуб "Світ-95" також провів урочисте святкове засідання, присвячене Дню святого Валентина.
  Субота, 16 Лютого 2019 Пономарьова Наталія Європейська єдність Кам'янське Євроклуби
Інститутом політико-правових та релігійних досліджень проведено Національний конкурс творчих робіт (есе) «Європейські цінності» до Дня Соборності України.
  Субота, 16 Лютого 2019 Таболіна Людмила Вікторівна Євроклуб БДЖІЛКА Харківської спеціалізованої школи № 73 Харків Євроклуби
Євроклубівці ХСШ 73 на заняттях в рамках проекту «Гвардійський вишкіл» для майбутніх інструкторів-юних миротворців.
  Четвер, 14 Лютого 2019 Чирва Валентина Василівна Євроклуб "Сучасник" Кам'янське Євроклуби
14 лютого євроклубівці 12 школи відзначали День всіх закоханих - день св. Валентина. Свято, яке давно стало популярним у молоді Європи та США завойовує симпатії українських підлітків.
© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.