Новини мереж ЄС

  Понеділок, 13 Серпня 2018 Пономарьова Наталія Європейська єдність Кам'янське Євроклуби
Нещодавно вийшла третя збірка науково-дослідницьких робіт учнів-членів Дніпропетровського відділення Малої академії наук України під назвою «Історичні етюди для сучасності 2018». Приємно зазначити, що у зібрку увійшла пошукова робота «Усна народна творчість часів колективізації та Голодомору 1932-1933 рр.» активістки євроклубу «Європейська єдність» Кам`янської гімназії № 39 Кіційової Поліни.
  Понеділок, 13 Серпня 2018 Пономарьова Наталія Європейська єдність Кам'янське Євроклуби
Євроклуб "Європейська єдність" Кам`янської гімназії № 39 за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні реалізував Проект "Толерантність єднає європейців"
Мета проекту: підвищення рівня поінформованості учнів щодо змісту європейської цінності - толерантності шляхом впровадження інноваційних форм роботи, активізації волонтерського руху, соціально-просвітницької кампанії.
  П'ятниця, 27 Липня 2018 Чирва Валентина Василівна Євроклуб "Сучасник" Кам'янське Євроклуби
Після проведення "Найбільшого уроку в світі", присвяченого Глобальними цілям сталого розвитку, євроклубівці 12 школи м. Камянського долучилися до конкурсу проектів від ЮНІСЕФ та EdEra.
  Четвер, 26 Липня 2018 Чирва Валентина Василівна Євроклуб "Сучасник" Кам'янське Євроклуби
Лідер шкільного євроклубу "Сучасник" м.Кам'янського Костянтин Сурков взяв участь у Всеукраїнському фестивалі інновацій з дуже цікавим проектом, який розробив як член МАН.
  Середа, 25 Липня 2018 Пономарьова Наталія Європейська єдність Кам'янське Євроклуби
Євроклуб «Європейська єдність» Кам`янської гімназії № 39 продовжує працювати навіть влітку. Євроклубівці для відпочиваючих літнього табору провели Інтелектуальну гру-змагання «Я люблю Україну».
  Середа, 25 Липня 2018 Пономарьова Наталія Європейська єдність Кам'янське Євроклуби
Сьогодні ми разом зі своїми євроклубівцями мандрували Францією. Учасники подорожі дізналися багато нового про Францію завдяки розповіді координатора шкільного євроклубу «Європейська єдність» Наталії Пономарьової та повідомленням євроклубівців.
  Середа, 25 Липня 2018 Пономарьова Наталія Європейська єдність Кам'янське Євроклуби
У рамках реалізації Проекту «Толерантність єднає європейців» євроклуб «Європейська єдність» провів правову вікторину «Чи знаєш ти свої права»
  Вівторок, 24 Липня 2018 Пономарьова Наталія Європейська єдність Кам'янське Євроклуби
У рамках реалізації проекту «Толерантність єднає європейців» євроклуб «Європейська єдність» Кам`янської гімназії № 39 провів конкурс малюнків «Толерантність очима дітей».
  Субота, 21 Липня 2018 Дєрусова Ірина Юріївна "Euroworld" Кривий Ріг Євроклуби
Подяка за активну участь у проведенні EuroFest - Дня Європи в Кривому Розі
  Субота, 21 Липня 2018 Дєрусова Ірина Юріївна "Euroworld" Кривий Ріг Євроклуби
Нагородження учасників Всеукраїнського конкурсу малюнків "Бережи воду - збережи життя" до Всесвітнього дня води.
  Вівторок, 10 Липня 2018 Чирва Валентина Василівна Євроклуб "Сучасник" Кам'янське Євроклуби
Євроклубіці 12 школи м.Кам'янського запозичили ідею телевізійної гри "Інтуїція" для створення власної версії гри, яка використовувалася для знайомства з видатними європейцями та досягненнями, які нам подарувала Європа.
  Понеділок, 09 Липня 2018 Admin Асоціація випускників Колежду Європи - регіональна група в Україні Bruxelles Коледж Європи
Цього тижня Асоціація випускників Коледжу Європи - регіональна група в Україні організувала традиційну орієнтаційна зустріч для нових студентів Коледжу Європи в Брюгге та Натоліні.
  Неділя, 08 Липня 2018 Чирва Валентина Василівна Євроклуб "Сучасник" Кам'янське Євроклуби
Євроклуб "Сучасник" в 2017-2018 н.р. отримав підтримку,подарунки та відзнаки від Представниства ЄС в Україні та інших партнерів.
  Середа, 04 Липня 2018 Золотавіна Олена Олександрівна Євроклуб шкільний "ЄвроStar" Суми Євроклуби
Проект "Європейський слід в наших містах" (євроклуб “ЄвроStar” КУ ССШ № 29 м. Суми) реалізується та фінансується Представництвом ЄС в Україні з метою сприяти підвищенню обізнаності учнів про переваги та можливості співпраці України та ЄС.
  Середа, 27 Червня 2018 Чирва Валентина Василівна Євроклуб "Сучасник" Кам'янське Євроклуби
Євроклубівці та діти,які відпочивають в пришкільному таборі "Веселий вулик"(сш№12) відвідали Центральну бібліотеку для дітей ,де взяли участь у цікавому заході "Заморський десерт для ерудитів".
  Понеділок, 25 Червня 2018 Щербатюк Леся Анатоліївна You and Me Черкаси Євроклуби
7 Червня учасники євроклубу "You and Me" Черкаської загальноосвітньої школи №7 презентували результати соєї роботи перед учнями школи, учасниками пришкільного мовного табору та вчителями школи.
  Понеділок, 25 Червня 2018 Щербатюк Леся Анатоліївна You and Me Черкаси Євроклуби
В рамках міжнародної програми eTwinning Plus координатор євроклубу "You and Me" Щербатюк Л.А. відвідала Відень. Під час робочих зустрічей мала нагоду презентувати колегам з країн Дунайського регіону(Німеччина, Австрія, Болгарія, Чехія, Молдова, Румунія, Хорватія)проект "Моє рідне місто - частинка Європи" реалізований євроклубами України.
  П'ятниця, 22 Червня 2018 Чирва Валентина Василівна Євроклуб "Сучасник" Кам'янське Євроклуби
За ініціативи керівника євроклубу "Сучасник" та колишнього євроклубівця школи учні пришкільного табору відвідали комп'ютерну академію "Шаг" у м.Кам'янському.
  Середа, 20 Червня 2018 Штих Оксана Іванівна Євроклуб EuroMix Харків Євроклуби
В рамках міжнародної програми eTwinning Plus координатор євроклубу EuroMix відвідав Відень
  Середа, 20 Червня 2018 Штих Оксана Іванівна Євроклуб EuroMix Харків Євроклуби
Під час літнього табору євроклубівці євроклубу EuroMix провели євроквест для учнів 5-6 класів тадля євроклубу ХЗОШ № 94
© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.