Новини мереж ЄС

  Неділя, 19 Червня 2022 Логвиненко Наталія Миколаївна Євроклуб "MAYFLOWER", Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Лебедин Євроклуби
10 червня євроклубівці Лебединського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 провели екоакцію “Квітковий прапор Європейського союзу”. Захід організував Євроклуб “Mayflower” ЛЗЗСО І-ІІІ ступенів #1 – переможець Всеукраїнського конкурсу проєктів від Представництва ЄС в Україні.
  Вівторок, 14 Червня 2022 Васечко Володимир Олександрович Ініціатива "Посли європейської молоді" в Україні Київ YEA
Освіта в Європі безкоштовно та легко? Невже це не жарт?
Посли європейської молоді в Україні точно знають, що це РЕАЛЬНІСТЬ, яка доступна кожному та кожній вже зараз.
  П'ятниця, 10 Червня 2022 Країло Оксана Анатоліївна Євроклуб "Вікно в Європу" селоЛучинець Євроклуби
Команда проєкту, покликаного розширювати Мережу за рахунок створення нових активних Євроклубів підводить підсумки першого етапу.
  Середа, 08 Червня 2022 Хриплива Таїса, Олена Стебко Євроклуб "Green Land" Ромни Євроклуби
Дієво, дружньо та інформативно пройшов Європейський батл -2022 «Пізнаємо Європу разом» за участі євроклубів «Green Land» Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11, євроклубів-партнерів «Європейська єдність» Кам’янської гімназії № 39 м. Кам’янське Дніпропетровської області, євроклубу "Around Europe" Великокручанської ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Велика Круча Лубенського району Полтавської області.
Онлайн-захід відбувся в рамках реалізації проєкту євроклубу «Єднаємося заради миру», що підтримується Представництвом Європейського Союзу в Україні.
  П'ятниця, 03 Червня 2022 Пономарьова Наталія Європейська єдність Кам'янське Євроклуби
3 червня 2022р. Євроклуб "Європейська єдність" Кам’янської гімназії № 39 провів Європейський батл -2022 «Пізнаємо Європу разом». Онлайн-захід відбувся у рамках реалізації проєкту євроклубу «Єднаємося заради миру», що підтримується Представництвом Європейського Союзу в Україні.
  Четвер, 02 Червня 2022 Тур Олександр Миколайович Євроклуб «InfoEU» Шостка Євроклуби
На базі Шосткинської міської малої академії наук учнівської молоді відбулося відкриття євроклубу «InfoEU».
  Четвер, 02 Червня 2022 Пономарьова Наталія Європейська єдність Кам'янське Євроклуби
27 травня 2022 року, був проведений круглий стіл у форматі світового кафе на тему "Молодь і волонтерство: сучасні можливості" у рамках реалізації проєкту євроклубу гімназії № 39 м. Кам'янське «Єднаємося заради миру», що підтримується Представництвом Європейського Союзу в Україні.
  Четвер, 02 Червня 2022 Чухілевич Ольга Пилипівна Сузір'я село Піддубці Євроклуби
До втілення проєкту Євроклубу Піддубцівського ліцею "Європейська формула чистого повітря" долучилися партнери - Тернопільська центральна дитяча бібліотека. Разом з координатором Євроклубу Надією Качуровською вони організували акцію "Куриш? Ні!!!"і пропонують також ознайомитися з літературою, яка допоможе знайти інформацію про шкідливість куріння.
  Вівторок, 31 Травня 2022 Штих Оксана Іванівна Євроклуб EuroMix Харків Євроклуби
Євроклуб "EuroMix" ХЗОШ # 91 Слобідського району м. Харкова 31 травня 2022 року провів онлайн зустріч в форматі панельної дискусії "Європейська єдність: перемога та співпраця" в рамках проєкту "EUROfusion" за підтримки проєкту Представництва ЄС в Україні "Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні".
  Субота, 21 Травня 2022 Пономарьова Наталія Європейська єдність Кам'янське Євроклуби
Активні європейські клуби Кам'янського: євроклуб "Європейська єдність" гімназії № 39 та євроклуб "Сучасник" гімназії № 12 - провели онлайн-зустріч для того, щоби відзначити День Європи в Україні.
  Субота, 21 Травня 2022 Пономарьова Наталія Європейська єдність Кам'янське Євроклуби
У рамках реалізації проєкту євроклубу "Європейська єдність" гімназії № 39 м. Кам'янське "Єднаємося заради миру", який підтримується Представництвом ЄС в Україні, розроблено Єврочелендж - 2022 "Разом переможемо" Дякуємо Європі за підтримку!"
  П'ятниця, 20 Травня 2022 Хриплива Таїса, Олена Стебко Євроклуб "Green Land" Ромни Євроклуби
Вишиті візерунками сорочки – відображення цінностей, традицій, культури та історії українського народу. 19 травня 2022 р. відзначається Всесвітній День вишиванки – свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.
  П'ятниця, 20 Травня 2022 Хриплива Таїса, Олена Стебко Євроклуб "Green Land" Ромни Євроклуби
Вивчаємо екологічні проблеми та розробляємо шляхи їх вирішення використовуючи підручники, які були надані нашому закладу освіти для дітей в якості подарунка від Darien Book Aid
  П'ятниця, 20 Травня 2022 Хриплива Таїса, Олена Стебко Євроклуб "Green Land" Ромни Євроклуби
9 травня в Європейському Союзі та інших країнах для відзначення миру та єдності на континенті святкується День Європи.
  П'ятниця, 20 Травня 2022 Хриплива Таїса, Олена Стебко Євроклуб "Green Land" Ромни Євроклуби
Напередодні Дня Європи в Україні до Євроклубу «GreenLand» Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Роменської міської ради завітала Таїса Хриплива, учителька англійської мови, амбасадорка міжнародної програми eTwinning+, постійна учасниця та неодноразова переможиця Всеукраїнського конкурсу проєктів для Євроклубів України.
  Четвер, 19 Травня 2022 Рижко Аліна Анатоліївна Євроклуб "Гармонія" Бердичів Євроклуби
17 травня євроклубівці Гармонії подорожували країнами ЄС та говорили про їх допомогу Україні.
  Четвер, 19 Травня 2022 Рижко Аліна Анатоліївна Євроклуб "Гармонія" Бердичів Євроклуби
Три цікаві,захоплюючі та інформативні зустрічі з послами європейської молоді в Україні відбулись протягом тижня в рамках реалізацї проєкту євроклубу СЗОШ 8 м. Бердичева «Гармонія» «Єднаймося заради європейського майбутнього» за підтримки Представництва ЄС в Україні «Інформаційна підтримка ЄС в Україні» та з нагоди святкування Дня Європи в Україні.
  Четвер, 19 Травня 2022 Тетяна Лепеха Сузір'я село Леляки Баришівського району Євроклуби
Євроклуб "Сузір'я" Київщина для ЗСУ
  Четвер, 19 Травня 2022 Тетяна Лепеха Сузір'я село Леляки Баришівського району Євроклуби
Флешмоб "Що для вас означає вишиванка?
  Неділя, 15 Травня 2022 Гордієнко Вікторія Євгенівна Euro eco schools in Ukraine Одеса Євроклуби
Святкування Дня Європи членами євроклубу Одеської ЗОШ 130 Euro Eco Schools in Ukraine
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.