Віртуальна подорож - "Подорожуємо Різдвяною Європою"

Неділя, 22 Грудня 2019 Ярмолович Лариса Олексіївна Світ 95 Кривий Ріг Євроклуби Євроклуби
Напередодні Різдва, 20 грудня в Криворізькій гімназії №95 відбувся захід під назвою "Подорожуємо Різдвяною Європою". Присутні гості - учні 5-х класів.

20 грудня в Криворізькій гімназії №95 відбулася віртуальна подорож під назвою "Подорожуємо Різдвяною Європою". Різдво одне з найулюбленіших свят в Європі. Кожна країна має свої традиції святкування. Але усіх їх поєднує одне - в цей день родина збирається за святковим столом. Так і учні 5-х класів зібралися в актовому залі на запрошення Євроклубу "Світ-95", аби дізнатися, як святкують Різдво в країнах Європи.

Представники 5-х класів розповіли про особливості святкування Різдва у Франції, Італії, Шотландії та на острові Кіпр. Під час заходу лунали різдвяні пісні у виконанні самих учнів. Найактивніші учасники отримали грамоти. Проведення таких заходів сприяє поглибленню знань учнів у вивченні традиції та розширення кругозору.

Усі новини євроклубу "Світ 95"
Субота, 15 Травня 2021
14 травня в Криворізькій гімназії №95 відбувся цікавий захід-Бібліомікс "Європа-наш спільний дім", присвячений Дню Європи в Україні.
Понеділок, 15 Лютого 2021
Відбулося незвичайне святкове засідання євроклубу "Світ-95" , присвячене Дню святого Валентина - свята любові, свято найкращих почуттів, що окрилює, дає сили і натхнення, радість і захоплення.
П'ятниця, 25 Грудня 2020
24 грудня в Криворізькій гімназії №95 відбулося відкрите святкове засідання євроклубу "Світ-95", присвячене святкуванню Різдва в Європі. Запрошені гості - учні п'ятих класів.
Неділя, 22 Листопада 2020
20 листопада В Криворізькій гімназії № 95 відбулося відкрите засідання, присвячене Дню гідності та свободи. Присутні гості - представники сьомих класів, які приготували цікаві презентації міст України.

Більше новин Мереж ЄС
Середа, 11 Червня 2025 Радченко Людмила Сергіївна Євроклуб HistoryEU м. Київ Євроклуби Євроклуби
Лекція професора Ігоря ПЕТРЕНКА привернула увагу студенток спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», які є активними учасницями Євроклубу "HistoryEU" – Дарину Ревенко, Віталіну Кухар.
Субота, 31 Травня 2025 Людмила Радченко HistoryEU Київ Євроклуби Євроклуби
У межах проєкту «Дипломатичний фронт», що реалізується на базі Ужгородського національного університету, учасники Євроклубу "HistoryEU" НУБіП України отримали цінну можливість долучитися до фахового обговорення актуальних питань сучасної української дипломатії.
Понеділок, 26 Травня 2025 Левченко Ірина Василівна Євроклуб «NEW STAR» Полтава Євроклуби Євроклуби
У рамках Днів Європи кафедра міжнародних економічних відносин та туризму традиційно провела брейн-ринг «Україна – ЄС: відоме та невідоме». У заході взяли участь команди студентів спеціальностей Міжнародні економічні відносини, Маркетинг і Фінанси.