Навчання в ЄС безкоштовно: Італія

  Вівторок, 01 Червня 2021 Васечко Володимир Олександрович Ініціатива "Посли європейської молоді" в Україні Київ YEA

Освіта в Європі безкоштовно та легко? Невже це не жарт? Посли європейської молоді в Україні точно знають, що це реальність, доступна зараз.

Саме тому у січні 2021 ми розробили проект «Навчання в ЄС безкоштовно», у межах якого упродовж наступних місяців відбудеться серія зустрічей, спікери та спікерки яких розкажуть усе про особливості та стипендії для навчання у різних країнах Європейського Союзу. Ми вже мали нагоду поговорити з вами про навчання в Німеччині, Угорщині, Бельгії, Швеції, Франції та Естонії. Продовжить наш марафон знань країна, яка перемогла на пісенному конкурсі "Євробачення 2021", а найбільша кількість об'єктів культурної світової спадщини знаходиться саме тут. 

Поговоримо про Італію! Що на вас чекає? Безцінна інформація про:

– особливості системи вищої освіти в Італії

– вимоги для вступу на бакалаврські та магістерські програми

– стипендії для українців та українок

– рекомендації щодо адаптації в Італії.

Спікер заходу Дмитро Мамаєв: посол європейської молоді, амбасадор Болонського університету, працівник міграційного офісу при мерії у місті Равенна, випускник-магістр Болонського університету за програмою "Міжнародне співробітництво та права людини" (2018-2020), випускник програми стажування "Ліга Інтернів" у апараті ВРУ у 2018 році (Комітет ВР з питань євроінтеграції), член Молодіжної Контактної Групи за підтримки Координатора проєктів ОБСЄ в Україні у 2016-2018 роках, проєктний менеджер у компанії Efektas Group (Kaunas, Lithuania).

Коли зустрінемось? 16 червня о 18:30 онлайн

Що потрібно, щоб потрапити на захід? Зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/a1iKdLVkb6eLUey47. Я

кий дедлайн для реєстрації? 15 червня о 18:00 Чи надійде підтвердження реєстрації? Так, до 12:00 16 червня (раптом підтвердження не надійде, обов’язково пишіть на yeasukraine@gmail.com) Що потрібно підготувати до заходу? Гарний настрій та філіжаночку кави/чашечку чаю/склянку чистої джерельної води. Бонус для тих, хто відвідає більше 7 заходів із серії подій «Навчання в ЄС безкоштовно» від Послів європейської молоді в Україні – сертифікат та приємні брендовані подарунки! Більше інформації про Послів європейської молоді: https://www.euneighbours.eu/en/east/eu-in-action/youth/yeas.

Заохочуємо долучитись до нашої Facebook групи 'Young European Neighbours' network та Telegram каналу https://t.me/Yeas_opportunities

 


Інші новини

© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.