Твоє digital-ім’я

  Понеділок, 18 Жовтня 2021 Васечко Володимир Олександрович Ініціатива "Посли європейської молоді" в Україні Київ YEA

Твоє digital-ім'я — тренінг-інтенсив для молоді про позиціонування себе у соціальних мережах та висвітлення складних тем онлайн.
На заході на вас чекають найкрутіші спікери та спікерки з digital-світу: журналістика, блогінг, СММ, дизайн, онлайн-активізм — вам сподобається, чесно!

Твоє digital-ім'я — тренінг-інтенсив для молоді про позиціонування себе у соціальних мережах та висвітлення складних тем онлайн. На заході на вас чекають найкрутіші спікери та спікерки з digital-світу: журналістика, блогінг, СММ, дизайн, онлайн-активізм — вам сподобається, чесно! Від запрошених експертів та експерток ви почуєте безліч крутої та корисної інформації, дізнаєтеся як розповідати в мережі про теми, які складно сприймаються аудиторією, навчитеся позиціонувати себе як бренд у соціальних мережах, а протягом тижневого "марафону" на практиці розберетеся як же не втратити власний голос у онлайн-просторі. А для найактивніших учасників та учасниць ми маємо круті призи від наших партнерів Протягом проєкту:  Блогерка, журналістка "Вікна.Новини", авторка коміксу "Фемінізм і місто" Емма Антонюк розкаже чому важливо піднімати незручні теми в публічному просторі Засновниці інстаграм-каналу "Квартира 23" Засновниця та головна редакторка онлайн-медіа "Свідомі" Анастасія Бакуліна розповість про поширення гострих тем у соціальних мережах  Натхненниця ГО Дубль N Ірина Сеник дасть поради щодо комунікаційної стратегії громадських ініціатив при мінімальних ресурсах  Орнітологиня, авторка книги "Пташина історія" Наталія Атамась поділиться секретами популяризації науки в мережі  Неймовірні журналіст(к)и, дизайнер(к)и, комунікаційни(ці)ки і ментор(к)и поділяться власним досвідом та допоможуть вам пройти дуже цікавий тижневий інтенсив Для кого?  Молодь 16-26 років  Київ/Київська область або вся Україна (але готовий/-а приїхати до Києва за свій рахунок) Де?  Бібліотека КПІ (Київ, пр. Перемоги, 37) та Zoom Як зареєструватись? https://forms.gle/v9CaeyDNCpQ29iZ49. Який дедлайн для реєстрації?  20 жовтня о 20:00, але заявки розглядатимуться по мірі їх надходження :) Є запитання?  Чекаємо на ваші повідомлення у телеграмі @coquill_age або @masha_ven - ми радо вам відповімо на усе :) Не прогавте свій шанс стати частиною ініціативи «Посли європейської молоді»: https://euneighbourseast.eu/young-european-ambassadors/apply/ #StrongerTogether #ПрямуємоРазом


Інші новини

© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.