Онлайн-вікторина до Міжнародного дня прав людини

  Четвер, 02 Грудня 2021 Васечко Володимир Олександрович Ініціатива "Посли європейської молоді" в Україні Київ YEA

Посли європейської молоді запрошують приєднатися до святкування та напередодні 10 грудня взяти участь у онлайн-вікторині, під час якої учасники та учасниці позмагаються у своїх знаннях прав людини в ЄС, Україні та й в цілому світу.

10 грудня в Україні та й у всьому світі святкують Міжнародний день прав людини. Саме цього дня у 1948 Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини, яка стала першим універсальним міжнародним актом з прав людини. Посли європейської молоді запрошують приєднатися до святкування та напередодні 10 грудня взяти участь у онлайн-вікторині, під час якої учасники та учасниці позмагаються у своїх знаннях на тему прав людини в ЄС, Україні та й в цілому світу. 3 людини, які наберуть найбільшу кількість балів у результаті проходження вікторини, отримають сет фірмових подарунків від Послів європейської молоді в Україні, а також сертифікат на придбання омріяної книги в розмірі 250 грн.

Для кого? Якщо ти учень або учениця, студент або студентка та цікавишся правами людини – ця подія саме для тебе!

Коли? 9 грудня о 18:30.

Де? Онлайн-платформа ZOOM.

Реєструйся до 21:00, 8 грудня за посиланням: https://forms.gle/sanMq79Dv1qSkD7A6

Більше інформації про Послів європейської молоді: https://euneighbourseast.eu/uk/young-european-ambassadors/

Заохочуємо тебе долучитись до нашого Telegram каналу можливостей: https://t.me/Yeas_opportunities #EU4youth #strongertogether #прямуєморазом

Відео


Інші новини

© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.