Навчання в ЄС безкоштовно: Чехія

П'ятниця, 10 Грудня 2021 Васечко Володимир Олександрович Ініціатива "Посли європейської молоді" в Україні Київ YEA YEA
Освіта в Європі безкоштовно та легко? Невже це не жарт? Посли європейської молоді в Україні точно знають, що це РЕАЛЬНІСТЬ, яка доступна кожному та кожній вже зараз. Саме тому у січні 2021 ми розробили проект «Навчання в ЄС безкоштовно», у межах якого упродовж наступних місяців відбудеться серія зустрічей, спікери та спікерки яких розкажуть усе про особливості та стипендії для навчання у різних країнах Європейського Союзу. Ми вже мали нагоду поговорити з вами про навчання в Німеччині, Угорщині, Бельгії, Швеції, Франції, Естонії, Італії, Литві, Австрії, Польщі та Данії.

Освіта в Європі безкоштовно та легко? Невже це не жарт? Посли європейської молоді в Україні точно знають, що це РЕАЛЬНІСТЬ, яка доступна кожному та кожній вже зараз. Саме тому у січні 2021 ми розробили проект «Навчання в ЄС безкоштовно», у межах якого упродовж наступних місяців відбудеться серія зустрічей, спікери та спікерки яких розкажуть усе про особливості та стипендії для навчання у різних країнах Європейського Союзу.

Ми вже мали нагоду поговорити з вами про навчання в Німеччині, Угорщині, Бельгії, Швеції, Франції, Естонії, Італії, Литві, Австрії, Польщі та Данії. Продовжить наш марафон країна, в якій виробляється три чверті всіх автомобілів «Škoda», а жителі цієї країни володіють однією із найскладніших європейських мов. Здогадались, про кого йде мова? Саме так – поговоримо про Чехію! Що на вас чекає? Безцінна інформація про:

– особливості системи вищої освіти в Чехії

– вимоги для вступу на бакалаврські та магістерські програми

– стипендії для українців та українок

– рекомендації щодо адаптації в Чехії

Спікер заходу – Олексій Буймістер:

– Випускник Опавської консерваторії німецького ряду (спец.фортепіано). (2018-2020)

– Студент бакалаврської програми факультету Мистецтва Остравського університету. (2018-2022)

– Викладач спеціального фортепіано в музичній школі ім. Едуарда Маргули.

– Стипендіант факультету мистецтв Остравського університету (2018-2020)

Коли зустрінемось? 15 грудня

О котрій? О 18:30, коли навчання та робота вже не відволікають

Де? В уже такому любому серцю Zoom

Що потрібно, щоб потрапити на захід? Зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/1URcQRurhSZa5TUJ9.

Який дедлайн для реєстрації? 18:30 14 грудня

Чи надійде підтвердження реєстрації? Так, до 12:00 15 грудня (раптом підтвердження не надійде, обов’язково пишіть на yeasukraine@gmail.com)

Що потрібно підготувати до заходу? Гарний настрій та філіжаночку кави/чашечку чаю/склянку чистої джерельної води.

Бонус для тих, хто відвідає більше 7 заходів із серії подій «Навчання в ЄС безкоштовно» від Послів європейської молоді в Україні – сертифікат та приємні брендовані подарунки! Більше інформації про Послів європейської молоді: https://www.euneighbours.eu/en/east/eu-in-action/youth/yeas. Заохочуємо тебе долучитись до нашої Facebook групи 'Young European Neighbours' network та Telegram каналу https://t.me/Yeas_opportunities.

#EU4youth #ПрямуємоРазом