New Year's Resolution: дискусія з молоддю з країн Європейського Союзу та Східного партнерства

Середа, 22 Грудня 2021 Васечко Володимир Олександрович Ініціатива "Посли європейської молоді" в Україні Київ YEA YEA
⁉️ 2021 добігає кінця, але ви все ще маєте ідеї, які б хотіли обговорити та втілити в життя? ✅ Запрошуємо вас долучитись до інтерактивної молодіжної дискусії та поспілкуватись з молоддю з країн-членів Європейського Союзу та країн Східного партнерства!

⁉️ Прагнете дізнатись більше про публічну дипломатію та молодіжний активізм в інших країнах? ⁉️ 2021 добігає кінця, але ви все ще маєте ідеї, які б хотіли обговорити та втілити в життя? ✅ Запрошуємо вас долучитись до інтерактивної молодіжної дискусії та поспілкуватись з молоддю з країн-членів Європейського Союзу та країн Східного партнерства!

????P.S. Окрім цього, усі присутні зможуть взяти участь у New Year's quiz

Коли? 28 грудня о 18:00

Яка робоча мова заходу? Англійська

Як потрапити? Зареєструватись: https://forms.gle/3yWnnFE929mqs5wJ6

Де? В уже такому любому серцю Zoom

Який дедлайн для реєстрації? 27 грудня о 20:00

Чи надійде підтвердження реєстрації? Так, до 12:00 28 грудня (раптом підтвердження не надійде, обов’язково пишіть на yeasukraine@gmail.com)

Що потрібно підготувати до заходу? Гарний настрій та філіжаночку кави/чашечку чаю/склянку чистої джерельної води. Більше інформації про Послів європейської молоді: https://www.euneighbours.eu/en/east/eu-in-action/youth/yeas. Заохочуємо тебе долучитись до нашої Facebook групи 'Young European Neighbours' network та Telegram каналу https://t.me/Yeas_opportunities.

#EU4youth #ПрямуємоРазом