Навчання в ЄС безкоштовно: Словаччина

  П'ятниця, 18 Лютого 2022 Васечко Володимир Олександрович Ініціатива "Посли європейської молоді" в Україні Київ YEA

Освіта в Європі безкоштовно та легко? Невже це не жарт? Посли європейської молоді в Україні точно знають, що це РЕАЛЬНІСТЬ, яка доступна кожному та кожній вже зараз. Саме тому у січні 2021 ми розробили проєкт «Навчання в ЄС безкоштовно», у межах якого упродовж наступних місяців відбудеться серія зустрічей, спікери та спікерки яких розкажуть усе про особливості та стипендії для навчання у різних країнах Європейського Союзу.

Ми вже мали нагоду поговорити з вами про навчання в Німеччині, Угорщині, Бельгії, Швеції, Франції, Естонії, Італії, Литві, Австрії, Польщі, Данії та Чехії. Наступна наша країна - лідер по кількості замків та найбільший виробник по кількості автомобілів у світі. Її столиця знаходиться на кордоні двох держав - у самому серці Європи! Здогадались, про кого йде мова? Саме так – поговоримо про Словаччину!

Що на вас чекає? Безцінна інформація про:

– особливості системи вищої освіти в Словаччині,

– вимоги для вступу на бакалаврські та магістерські програми,

– стипендії для українців та українок,

– рекомендації щодо адаптації в Словаччині.

Спікер заходу – Юрій Грицак, учень третього року в LEAF Academy-міжнародна середня школа-інтернат (Словаччина, Братислава), Голова комітетів в Моделі Європейського Парламенту в Словаччині (з 2020), Yale Young Global Scholars Alumnus (2021), Засновник проєкту International Diplomacy Platform (проведення конференцій-моделей з 2019).

Дата проведення заходу: 23 лютого о 18:30. Місце проведення: онлайн-платформа Zoom ❗️

Дедлайн реєстрації: 22 лютого о 18:30

Що потрібно, щоб потрапити на захід? Зареєструватися за посиланням: https://fb.me/e/4XuW8W2Lx.

Чи надійде підтвердження реєстрації? Так, до 12:00 23 лютого (раптом підтвердження не надійде, обов’язково пишіть на yeasukraine@gmail.com)

Що потрібно підготувати до заходу? Гарний настрій та філіжаночку кави/чашечку чаю/склянку чистої джерельної води.

Більше інформації про Послів європейської молоді: https://www.euneighbours.eu/en/east/eu-in-action/youth/yeas.

Заохочуємо тебе долучитись до нашої Facebook групи 'Young European Neighbours' network та Telegram каналу "Можливості для української молоді від ЄС" https://t.me/Yeas_opportunities. #EU4youth #strongertogether #ПрямуємоРазом


Інші новини

© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.