Навчання в ЄС безкоштовно: Іспанія

Вівторок, 14 Червня 2022 Васечко Володимир Олександрович Ініціатива "Посли європейської молоді" в Україні Київ YEA YEA
Освіта в Європі безкоштовно та легко? Невже це не жарт? Посли європейської молоді в Україні точно знають, що це РЕАЛЬНІСТЬ, яка доступна кожному та кожній вже зараз.

У зв’язку із початком повномасштабної війни в Україні та призупиненням навчання у багатьох ЗВО в країні, виникло нагальне питання щодо продовження навчання для українських студентів і студенток. Тож ми підготували для вас інформацію про можливості безкоштовного навчання в країні ласкавого сонця, яка дарує своїм гостям незабутній досвід та море можливостей, назва цієї країни – Іспанія!

Що на вас чекає? Безцінна інформація про:

– особливості системи вищої освіти в Іспанії;

– вимоги для вступу на бакалаврські та магістерські програми;

– стипендії для українців та українок;

– рекомендації щодо адаптації в Іспанії.

Спікерки заходу:

Віталіна Шевченко: - посолка європейської молоді (з 2021); - студентка Університету Леону в Іспанії за програмою академічної мобільності Erasmus+.

Соломія Роговська: - посолка європейської молоді (з 2021); - студентка Університету Бургоса в Іспанії за програмою академічної мобільності.

Анна Лавренюк: - посолка європейської молоді (з 2020); - студентка Університету Хаєн за програмою академічної мобільності Erasmus+.

Коли: 23 червня ⏰ Час: 18:30 Місце: онлайн-платформа Zoom ❗️

Дедлайн реєстрації: 22 червня о 18:30 Що потрібно, щоб потрапити на захід? Зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/LEj9zjVVFxcXJWoj7.

Чи надійде підтвердження реєстрації? Так, до 12:00 23 червня (раптом підтвердження не надійде, обов’язково пишіть на yeasukraine@gmail.com)

Більше інформації про Послів європейської молоді: https://www.euneighbours.eu/en/east/eu-in-action/youth/yeas. Заохочуємо тебе долучитись до нашої Facebook групи 'Young European Neighbours' network та Telegram каналу "Можливості для української молоді від ЄС" https://t.me/Yeas_opportunities.

#EU4youth #strongertogether #ПрямуємоРазом