EcoVision for EuroCohesion

Четвер, 23 Червня 2022 Васечко Володимир Олександрович Ініціатива "Посли європейської молоді" в Україні Київ YEA YEA
Цікавишся екологією та прагнеш допомагати країні на інформаційному фронті, але не знаєш як? Тоді реєструйся на безкоштовний дводенний тренінг «EcoVision for EuroCohesion»!

Через повномасштабну війну, розпочату росією в Україні, довкілля нашої країни знаходиться у катастрофічному стані, тож ми повинні докласти максимум зусиль, щоб утримати цю частину фронту та здобути перемогу незважаючи ні на що.

Що на тебе чекає під час заходу? Безцінна інформація про:

– досвід ЄС у розвитку екологічної політики (адже Україна – це Європа ????);

– розвиток еко-звичок та європейський підхід до формування свідомого споживання

– екологічні рухи та те, як вони підтримують Україну

– вплив війни на стан навколишнього середовища нашої держави.

Буде також багато практичних активностей та подарунків. Зокрема, ти зможеш взяти участь у захоплюючих онлайн-квестах та вікторинах.

Спікерки заходу: Надія Касянчук: - посолка європейської молоді - біотехнологиня в Університеті імені Адама Міцкевича у Познані, Польща - учасниця GENIUS Olympiad'19

Кароліна Рибчанівська - посолка європейської молоді - бронзова медалістка GENIUS Olympiad Ukraine - авторка та консультантка проєктів для молоді

Анна Довга: - посолка європейської молоді - кліматична активістка руху “Fridays For Future” - випускниця річної програми з розвитку спільнот "Агенти Волонтерства" від ГО "Українська Волонтерська Служба"

Наталія Ярошенко - посолка європейської молоді - аспірантка-екологиня Сумського національного аграрного університету - стипендіатка програми ЄС для лідерів громадянського суспільства країн Східного партнерства (авторка проєкту «enWAR_mental»)

???? Коли: 29-30 червня

⏰ Час: 16:00-19:00

???? Місце: онлайн-платформа Zoom ❗️

Дедлайн реєстрації: 27 червня о 18:30

Що потрібно, щоб потрапити на захід?

Зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/wTuRheLvhPLtjcpu5

Чи надійде підтвердження реєстрації? Так, до 12:00 28 червня (раптом підтвердження не надійде, обов’язково пишіть в Телеграм @daryna_lynnyk) Більше інформації про Послів європейської молоді: https://www.euneighbours.eu/en/east/eu-in-action/youth/yeas. Заохочуємо тебе долучитись до нашої Facebook групи 'Young European Neighbours' network та Telegram каналу "Можливості для української молоді від ЄС" https://t.me/Yeas_opportunities. #EU4youth #strongertogether #ПрямуємоРазом