TogetherEve 1.0: Естонія, Іспанія, Швеція

  П'ятниця, 02 Вересня 2022 Васечко Володимир Олександрович Ініціатива "Посли європейської молоді" в Україні Київ YEA

Хочеш дізнатися більше про історію та культуру країн ЄС, що підтримують Україну на її шляху до перемоги? Хочеш розвинути навички роботи у команді, пошуку, аналізу та синтезу інформації?
Тоді хутчіш реєструйся на на захід «TogetherEve 1.0: Естонія, Іспанія, Швеція»!

Що на тебе чекає? Освітня подія для української молоді, що відбуватиметься протягом 3 днів. Після загальної настановчої зустрічі, що відбудеться 8 вересня, зареєстрованих учасників та учасниць об'єднають в команди для подальшої роботи 9 вересня. Кожна команда під наставництвом ментора або менторки з ініціативи “Посли європейської молоді” виконуватиме поставлені завдання з дослідження країн ЄС, що допомагають Україні на її шляху до перемоги. Серед тем, які досліджуватимуть команди: допомога позначеними країнами Україні, культура та звичаї цих країн, система урядування та адміністративно-територіальний поділ, тощо.

Протягом 3 днів на учасників та учасниць очікують лекції, інтерактиви на платформі Mentimeter та Kahoot, вікторини у Telegram-каналі, творчі ігри у Zoom, продуктивна робота в команді, отримання та вдосконалення навичок збору та аналізу інформації. 10 вересня відбудеться фінальна зустріч, під час якої команди будуть креативно презентувати власні напрацювання, за результатами якої буде визначено команду-переможницю квесту.

Усі учаники і учасниці події отримають сертифікати участі.

Де? Онлайн, Zoom Коли? 8-10 вересня 2022 року Для кого: Молодь віком 14-20 років Які умови участі? Безкоштовно! Але донати на ЗСУ будуть плюсом у карму. Дедлайн подачі заявок? 7 вересня 18:00. Не забувайте перевірити ваші скриньки 7 та 8 вересня, щоб не прогавити довгоочікуваного листа

Швидше заповнюйте реєстраційну форму! https://forms.gle/Trz8GmtnLYVsgTGe7

Підписуйся на нас у інстаграм ,щоб слідкувати за оновленнями та крутими можливостями https://www.instagram.com/uknowleged/

Проєкт відбувається в межах Всеукраїнської школи з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін», що реалізується НЦ «Мала академія наук України» спільно з Благодійним фондом «Агенти змін», Молодіжною ініціативою «Серце в долоньках» та Центром «Ейдос».

Проект реалізується за підтримки ініціативи “Посли європейської молоді”, що діє у межах комунікаційної регіональної програми Європейського Союзу “EU NEIGHBOURS east”. Більше про послів європейської молоді: https://euneighbourseast.eu/ .

Для отримання сповіщень про актуальні можливіості від ЄС для молоді заохочуємо вас підписатись на Telegram-канал від послів європейської молоді: https://t.me/Yeas_opportunities


Інші новини

© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.