Стань Послом європейської молоді: подай заявку до 30 вересня!

  Неділя, 11 Вересня 2022 Васечко Володимир Олександрович Ініціатива "Посли європейської молоді" в Україні Київ YEA

Набір на програму «Посли європейської молоді» знову відкрито!

Ти молодий(-а), динамічний(-а) і зацікавлений(-а) у партнерстві рідної країни з Європейським Союзом? Хочеш дізнатися більше про можливості ЄС для молоді, представити свою країну на міжнародному рівні та зробити внесок у розвиток спільноти? Бажаєш отримати нові навички і знайти друзів, які поділяють твої ідеї та інтереси? Якщо тобі від 16 до 26 років, ти добре володієш англійською мовою і маєш громадянство країни Східного партнерства (Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Республіки Молдова чи України), держави-члена ЄС або Великобританії, чимдуж надсилай свою заявку!

Подати заявку на участь у конкурсі необхідно до 30 вересня 2022 року. Відібраних кандидатів буде запрошено на співбесіду, після чого вони візьмуть участь в ознайомчих сесіях щодо програми та ЄС. Детальнішу інформації про конкурс та процес відбору можна знайти тут. Ініціатива «Посли європейської молоді» була запущена у 2016 році в рамках комунікаційної програми ЄС для Східного сусідства «EU NEIGHBOURS east».

Дізнатися більше: Подати заявку на участь: https://cutt.ly/5CF7Cuh Познайомся з Послами європейської молоді: https://cutt.ly/hCF7ZQJ Посли європейської молоді в дії: https://cutt.ly/yCF7NgY Історії Послів європейської молоді: https://cutt.ly/XCF72ed Журнал YEA 2022: https://cutt.ly/ACF79Al


Інші новини

© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.