ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ І МОЛОДЬ: ЩО? ДЕ? КОЛИ?

  П'ятниця, 28 Жовтня 2022 Васечко Володимир Олександрович Ініціатива "Посли європейської молоді" в Україні Київ YEA

Незважаючи на усі виклики, які Україна долає останні роки та місяці, ми впевнено рухаємось вперед, зокрема й до набуття членства у Європейському Союзі.

Посли європейської молоді запрошують молодь міста Вараш віком від 13 років взяти участь у заході «Європейський Союз і молодь: Що? Де? Коли» та дізнатись, як можна навчатися та стажуватися у країнах-членах Європейського Союзу, представляти Україну на міжнародному рівні, отримувати нові навички, реалізувати власні проєкти та знаходити нових друзів з усієї Європи легко та безкоштовно. Серед української мережі Послів європейської молоді, яка налічує близько 100 учасників, двоє саме з Вараша, тож місцева молодь має унікальний шанс познайомитися з цією надзвичайною спільнотою та долучитись до її діяльності. Програма заходу включає:

• презентацію різноманітних можливостей для стажування та навчання в Європейському Союзі

• серію відповідей для молоді щодо запитань, які їх турбують у контексті діяльності Європейського Союзу

• вікторину з призами

• смаколики, нові знайомства та гарну атмосферу

Основні цілі події:

• допомогти молоді міста Вараш краще зрозуміти, що таке Європейський Союз

• підвищити інтерес та розуміння молоді щодо можливостей для безкоштовного навчання та стажування в країнах-членах Європейського Союзу

• розвинути комунікативні навички та навички нетворкінгу у молоді

• ознайомити молодь міста Вараш з діяльністю Послів європейської молоді в Україні

Спікеркою зустрічі виступить Юлія Водько – посолка європейської молоді, уродженка міста Вараш, студентка Українського Католицького Університету. УЧАСТЬ У ЗАХОДІ БЕЗКОШТОВНА. Усі необхідні матеріали надаються Послами європейської молоді Дата проведення: 30 жовтня Час проведення: 13:00-15:00 Місце проведення: Молодіжний центр (вулиця Будівельників, будинок 2а), місто Вараш.

Для участі потрібно обов’язково зареєструватись ТУТ - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfTbQNVsei69hAk7GbzWbJthGKr7NQeAN4nTanp72gwgBjdwQ/viewform Кількість місць обмежена! Контактна особа: Юлія Водько, посолка європейської молоді в Україні (vodkoyulia@gmail.com) Подія проводиться Послами європейської молоді у співпраці із Молодіжним центром «Гуркіт»


Інші новини

© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.