Навчання в ЄС безкоштовно: Центральноєвропейський університет

Понеділок, 16 Січня 2023 Васечко Володимир Олександрович Ініціатива "Посли європейської молоді" в Україні Київ YEA YEA
Опис події: Освіта в Європі безкоштовно та легко? Невже це не жарт? Посли європейської молоді в Україні точно знають, що це реальність, яка доступна кожному та кожній вже зараз.

Опис події: Освіта в Європі безкоштовно та легко? Невже це не жарт? Посли європейської молоді в Україні точно знають, що це реальність, яка доступна кожному та кожній вже зараз. Цього разу ми підготували для вас інформацію про можливості безкоштовного навчання у вишуканому, аристократичному, піднесеному Відні!

Що на вас чекає? Безцінна інформація про: – особливості системи вищої освіти в Центральноєвропейському університеті у Відні – вимоги для вступу на бакалаврські та магістерські програми – стипендії для українців та українок – рекомендації щодо адаптації у Центральноєвропейському університеті у Відні

Спікерка заходу - Марія Мутель: -посолка європейської молоді -студентка Центральноєвропейського університету у Відні -випускниця Будапештського університету ????

Коли:17 січня ⏰ Час: 18:30 ????Місце: онлайн-платформа Zoom

❗️Дедлайн реєстрації: 16 січня о 18:30

Що потрібно, щоб потрапити на захід? Зареєструватися за посиланням https://forms.gle/JF9fB4aDxJpre8Qu8

Чи надійде підтвердження реєстрації? Так, до 12:00 17 січня (раптом підтвердження не надійде, обов’язково пишіть у Telegram @Karolina_Rybchanivska)

Більше інформації про Послів європейської молоді: https://euneighbourseast.eu/young-european-ambassadors/ Заохочуємо долучитись до нашої Facebook групи 'Young European Neighbours' network та Telegram каналу “Можливості для української молоді від ЄС”: https://t.me/Yeas_opportunities.

#EU4youth #strongertogether #ПрямуємоРазом