Європейська школа у Тбілісі: твій безкоштовний квиток у світ міжнародних відносин

  Субота, 18 Лютого 2023 Васечко Володимир Олександрович Ініціатива "Посли європейської молоді" в Україні Київ YEA

Навчання за програмою міжнародного бакалаврату безкоштовно та легко- невже це не жарт? Посли європейської молоді в Україні точно знають, що це реальність, яка доступна кожному та кожній вже зараз!

Навчання за програмою міжнародного бакалаврату безкоштовно та легко- невже це не жарт? Посли європейської молоді в Україні точно знають, що це реальність, яка доступна кожному та кожній вже зараз! Цього разу ми підготували для вас інформацію про можливість безкоштовного навчання для школярів та школярок зі спрямуванням на розуміння устрою ЄС - Європейській школі у Тбілісі! Що на вас чекає? Безцінна інформація про: - особливості навчання у Європейській школі у Тбілісі - вимоги для вступу на програму - стипендії для українців та українок - рекомендації щодо адаптації у Європейській школі у Тбілісі

Спікерка заходу - Віолетта Кукуруза: - посолка європейської молоді - випускниця Європейській школі у Тбілісі

???? Коли: 21 лютого ⏰ Час: 18:00 (за Києвом)

???? Місце: онлайн-платформа Zoom

❗ ️Дедлайн реєстрації: 20 лютого о 18:00

Що потрібно, щоб потрапити на захід?

Зареєструватися за посиланням https://forms.gle/qoR6XqfaapbkyfyF9 Чи надійде підтвердження реєстрації? Так, до 12:00 21 лютого (раптом підтвердження не надійде, обов’язково пишіть у Telegram @Karolina_Rybchanivska)

Більше інформації про Послів європейської молоді: https://euneighbourseast.eu/young-european-ambassadors/ Заохочуємо долучитись до нашої Facebook групи 'Young European Neighbours' network та Telegram каналу “Можливості для української молоді від ЄС”: https://t.me/Yeas_opportunities.

#EU4youth #strongertogether #ПрямуємоРазом


Інші новини

© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.