Робота євроклубу «Єдність» серед переможців українсько-канадського конкурсу інноваційних проєктів

  Неділя, 14 Січня 2024 Паустовський Віктор Олександрович Шкільний європейський клуб "Єдність" Сухополов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Чернігівської обласі с. Сухополова Прилуцького району Євроклуби

Наприкінці грудня 2023 р. на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського були підбиті підсумки міжнародного конкурсу інноваційних освітніх проектів Фундації «Україна – діаспора» Фонду професора Ореста Цапа (Вінніпег, Канада) , що тривав увесь календарний рік.

Конкурс започатковано ще 2005 року, відбувається він щороку і спрямований на освітянську спільноту Чернігівського регіону. Його незмінним меценатом є професор з канадської Манітоби Орест Цап.

Мета конкурсу – підтримати публічно працю тих педагогів, які, відмовляючись від консервативних форм і методів навчання та виховання, намагаються наблизити нашу освіту до норм, прийнятих у сучасному світі. Саме тому серед переможців конкурсу щороку знаходяться особистості з нестандартним мисленням, педагоги, які не бояться експериментувати у своїй роботі, втілювати актуальні педагогічні ідеї в професійному житті.

З метою виховувати повагу до історичного минулого України та українського кінематографу та творчого застосування засвоєних навичок і вмінь (компетентностей) у змінених умовах євроклубівці були долучені до реалізації проєкту «УКРАЇНА 1920-1940-Х РОКІВ У ХУДОЖНІХ ФІЛЬМАХ І ПАМ’ЯТІ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО» (керівники: Віктор Паустовський і Дмитро Оробей).

Протягом навчального року учні переглянули і проаналізували сюжети художніх фільмів «Таємний щоденник Симона Петлюри», «Чорний ворон», «Поводир», «Гіркі жнива» та «Чужа молитва»; визначили їх відповідність реальним подіям. Було проведено великий підготовчий процес. На уроках інформатики учні вчилися створювати відеосюжети, систематизувати медіа матеріал. Також євроклубівці створили плакат «Чорний ворон» та підготували есе «Нескорені Голодомором». На підсумковому заході ліцеїсти працювали групами, використовували знання з медіаграмотності. Також вчилися систематизувати і узагальнювати історичний матеріал з різних джерел, вдосконалювали вміння розрізняти «факт» і «судження». На конкурс було запропоновано відеосюжет за матеріалами підсумкового заходу https://youtu.be/zcqkqJ2hpkI

https://choippo.edu.ua/?p=43477 

Відео


Інші новини

© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.