День Європи у євроклубі "Крок"

П'ятниця, 10 Травня 2024 Якимець Леся Василівна Євроклуб Крок Бережани Євроклуби Євроклуби
Напередодні даної події учасники Євроклубу «Крок» (координатор Леся Якимець) стали учасниками інформаційного тренінгу «Що таке Євробренд» та приєдналися до євролекторію.

9 травня – в Україні День Європи, який відзначається спільно з державами Європейського Союзу. Напередодні даної події учасники Євроклубу «Крок» (координатор Леся Якимець) стали учасниками інформаційного тренінгу «Що таке Євробренд» та приєдналися до євролекторію. Захід відбувся у світлиці партнерів ГО «Рідне місто», щиро вдячні Аллі Соколовській за надану можливість.

За настільними іграми швидко і весело провели час.

Коротко про головне:

✅Європейський Союз — унікальний економічний і політичний союз 27 європейських країн. Вони співпрацюють, щоб покращити життя людей в Європі та поза її межами.

✅Європейський прапор символізує ЄС і, в ширшому сенсі, ідентичність Європи. Коло з 12 золотих зірок, розташованих на синьому тлі, — ідеали єдності, солідарності та гармонії між народами Європи.

✅❣️Україну та ЄС поєднує не лише кольорова гама прапорів, але й спільні цінності та бачення майбутнього. Україна завжди була частиною європейського культурного та політичного ландшафту: те, що відбувається в Україні, впливає на Європейський Союз.