Євроклуб "Крок" здійснив візит до Інформаційного центру Європейського Союзу у м. Тернопіль

П'ятниця, 07 Червня 2024 Якимець Леся Василівна Євроклуб Крок Бережани Євроклуби Євроклуби
Учасники Євроклубу «Крок», координатор Леся Якимець, в рамках реалізації власного проєкту «Роль європейських цінностей у формуванні свідомого громадянина», здійснили візит до Інформаційного центру Європейського Союзу у м. Тернопіль

Нашою метою було ознайомитись з діяльністю ІЦ ЄС у Тернополі, розширити власні знання про інституції Європейського Союзу, його політику, основні напрями діяльності, поширення європейських цінностей, проєкти та програми для учнів, студентів та учителів. Висловлюємо подяку Васильків Олені В’ячеславівні та викладачам Західноукраїнського національного університету (ЗУНУ) за цікаві змістовні лекції, вікторини та квіз про огляд європейських цінностей про права дітей і жінок в європейському контексті. Цікавим бонусом було відвідини імерсивного мультифункціонального хабу. Заходи проводилися в рамках відзначення Дня Європи в Україні та Всесвітнього Дня захисту дітей.

Проєкт реалізується за підтримки Представництва ЄС в Україні «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні» Щиро дякуємо нашим партнерам ГО «Рідне Місто» за кепки, які чудово доповнили наш імідж.

#Євроклуб_Крок