Євро-інформ “Будьмо знайомі, Європо!”

Понеділок, 13 Травня 2024 Поточняк Тетяна Романівна Євроклуб "Тернопільська обласна бібліотека для дітей" м. Тернопіль Євроклуби Євроклуби
9 травня Україна відзначає День Європи. Для українців – це особливий день, адже нашу країну та Європу єднають спільні цінності, історія та культура. Це також чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи. Саме у цей час знайомимо наших євроклубівців з європейськими цінностями, традиціями, культурними надбаннями, утверджуючи наше спільне майбутнє.

Для учнів 5 класу Тернопільського академічного ліцею «Українська гімназія ім. Івана Франка» було проведено євро-інформ «Будьмо знайомі, Європо!». Діти ознайомилися з провідними країнами Європи, їх символами і традиціями, говорили про спільні цінності, риси та напрямки діяльності, а також ділились неймовірними історіями власних подорожей мальовничими куточками улюбленої частини світу.

Приємно спостерігати, що підростаюче покоління - справжні європейці, які знають так багато про Європу, про традиції та історичні пам’ятки багатьох європейських столиць.