Майстер клас по створенню пазлів "Прапор ЄС"

Середа, 15 Травня 2024 Вікторія Меліхова Світлана Яків'юк Незламні Херсон Євроклуби Євроклуби
14.05.2024 року євроклуб "НЕЗЛАМНІ" Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №41 Херсонської міської ради провів майстер клас по створенню онлайн пазлів "Прапор ЄС" для учнів початкових класів в рамках Єврофестивалю "Пізнаємо Європу, пізнаємо себе!"

Раді були вітати на нашому заході координаторку євроклубу "Around Europe" Світлану Кулініч, координаторку євроклубу "Гармонія" м. Бердичів Аліну Рижко і щасливі були бачити серед активних учасників не тільки учнів 4х класів Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 41, але й учнів-початківців Гімназії 8 м.Бердичів.

Під час заходу діти:

  • виконали вправу -криголам "Яка ти країна?";
  • переглянули мультфільм про Європейський Союз, його основні принципи та інституції;
  • грали в онлайн ігри EU map puzzle, Знайди країну на карті;
  • дізналися, що символізують елементи прапору ЄС, знайшли схожість з прапором України: синій і жовний кольори, до того ж на обох прапорах синій/блакитний означає небо;
  • разом створювали тематичні онлайн пазли за допомогою інструменту JigsawPlanet і одразу складали їх.

Панувала позитивна дружня атмосфера. Діти активно виконували ігрові завдання, ділилися думками, залюбки включилися в процес "пазлотворення". Були дуже активними і продемонстрували вражаючі знання карти і прапорів країн Європейського Союзу, з легкістю знаходили за контурами потрібну країну. 

Захід було підтримано Представництвом ЄС в Україні в рамках проєкту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні».