Спільна майстерка "Створи свій автентичний код" до Дня Вишиванки

Субота, 18 Травня 2024 Вікторія Меліхова Світлана Яків'юк Незламні Херсон Євроклуби Євроклуби
16 травня 2024 року відзначили День Вишиванки у дружньому колі євроклубівців Євроклубів "НЕЗЛАМНІ" м.Херсон і "Around Europe" с.Велика Круча. Провели спільний майстер клас по створенню орнаментів "Створи свій автентичний код" і дізналися про цікаві факти з історії і різноманітності української вишиванки, чому вона популярна, її залюбки носять відомі люди зі всього світу, зокрема Урсула фон дер Ляєн.

16 травня 2024 року відзначили День Вишиванки у дружньому колі євроклубівців "НЕЗЛАМНІ" Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №41 Херсонської міської ради і Євроклуб "Around Europe". Провели спільну майстерку "Створи свій автентичний код", під час якої дізналися про історію виникнення вишиванки, її унікальність, переконались, що вона- генетичний код українського народу, дорогоцінний спадок і зв'язок поколінь.

Учасники майстерки переглянули різноманітність візерунків, особливості символів, значення кольорів для кожного регіону України! Найцікавішим для всіх учасників стало створення власних автентичних кодів-вишиваних орнаментів за допомогою ornament.creator. Кожен захопливо обирав певний елемент, колір, зашифровував літери своїх імен у вишиваний код. А результат перевершим всі очікування! Разом ми створили три схеми, які за бажання можна вишити на полотні. Всі залишилися у захваті і запропонували нову цікаву активність для євроклубів - зашифрувати свої назви у вишиваний орнамент. Тож будемо працювати!

Захід було підтримано Представництвом ЄС в Україні в рамках проєкту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні».