ПЕРЕМОГА ЄВРОКЛУБІВЦІВ У НАЙМАСШТАБНІШОМУ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОМУ КОНКУРСІ ОБЛАСТІ

  Понеділок, 09 Квітня 2018 Пономарьова Наталія Європейська єдність Кам'янське Євроклуби

Нещодавно відбувся ІІ обласний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук України на базі Дніпропетровського національного університету ім
О. Гончара.

Активісти євроклубу Кам`янської гімназії № 39 здобули для нашого міста дві перемоги у відділенні «Історія».

Вітаємо наших переможниць: Кіційову Поліну та Бочку Олександру!

Кіційова Поліна зайняла ІІІ місце у секції «Етнологія», вона захищала наукову роботу на тему «Усна народна творчість часів колективізації та Голодомору 1932-1933 рр.». Мета роботи: дослідити, як голодомор 1932-1933 рр. був відтворений самим народом в його усній творчості.

Бочка Олександра зайняла ІІІ місце в секції "Історія України", ії наукова робота на тему «Еволюція поглядів М.С. Грушевського (кін. ХІХ ст. - квітень 1918 р.)». Мета дослідження: визначити еволюцію суспільно-політичних поглядів М.С. Грушевського на перспективи розвитку української державності.

Гімназистки також виявили ґрунтовні знання з історії. Складаючи базовий компонент з історії України, треба було не тільки правильно відповісти на питання закритого характеру, починаючи з тем періоду залюднення території України й до сьогодення, але й відповісти на аналітичні питання, як от: «Проаналізуйте політику Української Центральної Ради та більшовиків», «Як вплинула Реформація на культуру українських земель».

МАНівці вдало презентували наукові роботи, показали вміння знаходити рішення в нестандартних ситуаціях, логічно доводити актуальність досліджуваних проблем, захищали свої ідеї, відстоювали власну позицію, активно брали участь у дискусії.

Перемога у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт стала стартовим майданчиком для творчого, інтелектуального та духовного зросту гімназисток. Здобувши цю перемогу, учениці серйозно заявили суспільству про своє прагнення навчатися, займатися наукою, примножувати інтелектуальний потенціал свій і нашої держави.

Щиро вітаємо переможниць з першим особистим досягненням на науковій ниві. Ми пишаємося вами та вашими успіхами! Радіємо разом з вами! Нехай уся ваша подальша наукова діяльність буде такою ж захоплюючою, приносить вам задоволення та нові перемоги!


Інші новини

© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.