Євроклуб "ЄвроSTELLA" вітає із Днем Європейських мов.

  П'ятниця, 28 Вересня 2018 Мироняк Оксана Василівна «PRIME STAR» Охтирської ЗОШ №1 м.Охтирка, Євроклуби

27 вересня у Пункті європейської інформації Охтирської центральної міської бібліотеки відбулося святкове засідання євроклубу «ЄвроStella» Охтирської гімназії (керівник Мироняк О.В.), присвячене Європейському дню мов.

Європейський день мов святкується 26 вересня кожного року. Це свято молоде, йому немає і десяти років. Його виникнення пов'язане з тим, що нове тисячоліття ЮНЕСКО оголосило століттям поліглотів. І в перший рік 21 століття сталося і перше святкування «Європейського дня мов». Ініціаторами створення такого свята у свій час виступили Європейська комісія і Рада Європи.

Святкування європейського дня мов у нашому місті стало вже традиційним, адже євроклуб «ЄвроStella» та Пункт ЄІ Охтирської МЦБС – партнери і спільно проводять заходи у сфері європейської інтеграції. Представники Пункту ЄІ розповіли присутнім про історію виникнення свята, про мовну різноманітність країн Європи.

Юні євроклубівці переглянули презентацію «Парад європейських мов» про офіційні мови європейських країн, потім читали слова і фрази на різних мовах європейських країн.

Координатор євроклубу «ЄвроStella» Оксана Василівна Мироняк провела дискусію-діалог з учнями про європейські мови, зокрема й українську. Діти активно обговорювали можливості вивчення та спілкування на різних мовах. Відповідали на запитання наставника, висловлюючи свої думки.

Бібліотека презентувала виставку літератури на різних мовах «Багато мов – багато можливостей». 


Інші новини

© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.