Тренінг по відзначенню GLOBAL DIGNITY DAY в Охтирській гімназії

  Субота, 13 Жовтня 2018 Мироняк Оксана Василівна євроклуб «ЄвроStella» Охтирської гімназії Охтирської міської ради Сумської області м.Охтирка, Євроклуби

11 жовтня 2018 року, напередодні Дня захисника́ Украї́ни та Дня козацтва, члени євроклубу «ЄвроSTELLA» Охтирської гімназії (керівник Мироняк О.В.) провели волонтерське тренінгове заняття «Україна – територія гідності та свободи» із відзначення Всесвітнього Дня Гідності. Партнерами по проведенню тренінгу стали гості Охтирської гімназії, члени євроклубу «EuroKIDS- Golden Youth» КУ «Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. Д. Косаренка», м. Суми, Сумської області та євроклубу «ЄвроStar» КУ « Сумської спеціалізованої школи № 29», м. Суми, Сумської області.

Тренінг по відзначенню GLOBAL DIGNITY DAY проходив за матеріалами ГО EdCamp Ukraine, Amnesty International Ukraine та Програми розвитку ООН в Україні за підтримки Міністерства закордонних справ Данії та за сприяння Міністерства освіти і науки України.

Учні – тренери ознайомили із реалізованими проектами у євро клубі та матеріалами найбільшого уроку ЮНІСЕФ "Глобальні цілі сталого розвитку" в рамках Проекту ГО EDERA, та Програми розвитку ООН в Україні за підтримки Міністерства закордонних справ Данії та за сприяння Міністерства освіти і науки України Міністерства освіти і науки України.


Інші новини

© 2015—2019 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.