19 жовтня 2018 року відбулося чергове ток-шоу у форматі "Гість клубу" Миколаївського міського ЄвроКлубу "Діалог"

  Середа, 24 Жовтня 2018 Яковлєв Артем Сергійович Миколаївський міський молодіжний ЄвроКлуб "Діалог" Миколаїв Євроклуби

19 жовтня 2018 року відбулося чергове ток-шоу у форматі "Гість клубу" Миколаївського міського ЄвроКлубу "Діалог" для лідерів учнівського самоврядування шкіл міста та області. Темою цієї зустрічі стали проекти Представництва ЄС для школярів та вчителів, та технології написання грантових заявок.

Будь-яке гарне починання вимагає підтримки, а для Євроклубів цю підтримку завжди готове надати Представництво ЄС в Україні.

Представництво Європейського Союзу в Україні регулярно проводить безліч проектів для молоді і не тільки. На жаль, багато з них просто залишаються нами непоміченими, а це - великі можливості реалізувати свої ідеї. Саме тому Представництво ЄС проводить презентацію-огляд проектів, конкурсів та грантів в різних містах, в тому числі в Миколаєві.

На початку жовтня Миколаївський міський ЄвроКлуб «Діалог» і євроклуб школи №45 «Країнами і континентами» були запрошені до міста Київ на зустріч представників мереж Представництва Європейського Союзу в Україні, де для нас були проведені тренінги з проектної діяльності та дана більш докладна інформація по проектам ЄС.

Цією інформацією 19 жовтня ми і поділилися з усіма школами та позашкільними закладами нашого міста, а також з представниками кількох навчальних закладів області на традиційному ток-шоу в форматі «Гість Клубу» Миколаївської міського ЄвроКлубу «Діалог». Ми розповіли гостям про деякі проекти Представництва ЄС в яких можуть взяти участь як учні, так і їхні вчителі.

Також ми поговорили про структуру і правила підготовки грантових заявок. У цьому нам допомогли наші гості: Радник Миколаївського міського голови Анна Ганжул і голова Миколаївського обласного товариства польської культури «Полонія Семпер Фіделіс» Ольга Доріна.

Наші гості поділилися з лідерами шкільних самоврядувань та вчителями своїм досвідом з написання конкурсних та грантових заявок, а також розповіли про складнощі і особливості з якими вони зустрілися. Після цього у глядачів з'явилася можливість задати питання нашим гостям, а за найцікавіші з питань діти отримали призи від Представництва ЄС в Україні.

Третім етапом заходу став експрес-тренінг з написання грантових заявок, який провели керівник євроклубу «Країнами та континентами» школи №45 Тетяна Яковлєва, Радник Миколаївського міського голови Анна Ганжул, голова товариства польської культури «Полонія Семпер Фіделіс» Ольга Доріна, керівник Миколаївського міського ЄвроКлубу «Діалог» Артем Яковлєв і керівник євроклубу "Green Хата" Миколаївського обласного інтернату санаторного типу Євгенія Коняєва.

Ми сподіваємося, що вся інформація, яку ми надали допоможе глядачам заходу активно і успішно брати участь в проектах Європейського союзу, а ми, зі свого боку, із задоволенням допоможемо їм.

До нових зустрічей в ЄвроКлубі «Діалог»


Інші новини

© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.