Фінал конкурсу "Голос націй 2019

  Вівторок, 16 Квітня 2019 Яковлєв Артем Сергійович Миколаївський міський молодіжний ЄвроКлуб "Діалог" Миколаїв Євроклуби

16.04.2019 - відбувся фінал відкритого конкурсу виконавців пісень національних меньшин "Голос націй 2019"

Вже не один рік у нашому місті працює міський молодіжний Євроклуб «Діалог», керівник Яковлєв Артем Сергійович. Чим займаються вихованці Клубу? Вивчають історію, культуру, традиції та обряди країн Європейського Союзу. Разом з лідерами учнівського самоврядування та Євроклубів шкіл міста проводять зустрічі з цікавими людьми та представниками національних товариств нашої області в форматі «Гість клубу». А ще проводять корисні і цікаві конкурси такі, як Брейн-ринг «Європа у мініатюрах», ігри народів Європейського Союзу та Відкритий вокальний конкурс «Голос націй». І цей рік не був виключенням. 16 квітня міський Палац творчості для дітей та юнацтва гостинно зустрічав учасників фіналу конкурсу «Голос націй 2019». Святково прикрашена сцена, виконавці в костюмах країн Європейського Союзу – справжнє свято національної пісні було в залі Палацу творчості.

В цьому році конкурс був присвячений пісням країн Європейського союзу та проходив при підтримці Представництва Європейського Союзу в Україні. Декілька тижнів тому учасники пройшли відбірковий тур, який керівник Євроклубу «Діалог» Артем Яковлєв та члени журі провели у Будинку творчості для дітей і молоді Інгульського району.

А сьогодні відбувся фінал цього яскравого конкурсу. Розпочав це свято Гран-прі Першого конкурсу «Голос націй» 2011 року Азіза Мамішева, а продовжив «Народний художній колектив» ансамбль народного танцю «Сувенір». А потім розпочалося свято пісні.   Скільки талановитих дітей знайомили присутніх з піснями Великобританії, Іспанії, Польщі, Австрії та інших країн Європейського Союзу. Оцінювало конкурс журі у складі: «Заслуженого працівника культури України», художнього керівника театру танцю «Ритми планети» Пак Ірина Олексіївнаб Головного спеціалісту управління освіти Миколаївської міської ради Джердж Олени Сергіївни, заступник директора з навчально-виховної роботи Будинку творчості дітей та юнатства Інгульського району Дядій Світлани Василівни, голови Миколаївського товариства польської культури «Полонія Семпер Фіделіс» Доріної Ольги Михайлівни та співзасновник конкурсу «Голос націй», педагога-організатора, методиста МЗОШ №45, хормейстера Яковлєвої Тетяни Вадимівни.

Але не тільки ці члени журі оцінювали виступ наших учасників. На конкурсі працювало і молодіжне журі у складі: випускниця Євроклубу «Діалог», призер першого конкурсу «Голос націй»   Мілена Шагай, Посол європейської молоді, представник Миколаєва - Олег Стоїк, випускниця Євроклубу «Діалог», молодий журналіст Наталя Корабльова, менеджер проектів комунальної установи Миколаївської ради «Агенція розвитку Миколаєва» Сергій Іванов, начальник відділу міжнародного молодіжного співробітництва управління молодіжної політики Миколаївської міської ради - Загороднюк Євгенія Віталіївна.

Після виступів учасників, гостей порадували виступи Хореографічного колективу «Тур де форс» та «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Сувенір». А після їх виступів пройшов конкурс караоке для глядачів -  знавців українських пісень, переможці якого теж отримали флешки та інші подарунки.

Всі учасники отримали Дипломи учасників конкурсу «Голос націй 2019» і подарунки. Ну а учасники, які стали переможцями і призерами конкурсу, отримали Дипломи переможців та ще більше цінних подарунків, а це тепло вентилятори, навушники, флешки та багато іншого.

Зал вітав самих кращих, самих музичних і артистичних учасників: Гран-прі отримала Донченко Вероніка. 1-е місце посіла Трошкальова  Ольга, 2 –е – Шубіна Влада, 3-є – Гончарук Катерина. Приз молодіжного журі отримала Трошкальова Ольга.

Но і це ще не всі сюрпризи, які чекали на учасників конкурсу. Від керівника Євроклубу «Діалог» та Представництва Європейського Союзу керівники виконавців – переможців, керівники хореографічних колективів, які вже декілька років брали участь у конкурсах «Голос націй», отримали подарунки – флешки для роботи над новими програмами для своїх колективів.

А потім було продовження свята – хлопавки та яскравий феєрверк, що завершили цей четвертий конкурс «Голос націй 2019». До нових зустрічей на конкурсі «Голос націй 2020». 

Проект "Голос націй 2019" реалізується в рамках проекту Представництва Європейського Союзу в Україні «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж ЄС в Україні» та втілюється євроклубом «Діалог»;

Серед 12 фіналістів:

  • Гран-прі отримала Донченко Вероніка
  • 1-е місце зайнялаТрошкалева Ольга
  • 2-е месце Шубіна Влада
  • 3-є месце Гончарук Катерина
  • Приз молодіжного журі отримала Трошкалева Ольга

Більше фоо можна знайти тут


Інші новини

© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.