Новини мереж ЄС

  Вівторок, 09 Липня 2019 Admin Асоціація випускників Колежду Європи - регіональна група в Україні Bruxelles Коледж Європи
Асоціація випускників Коледжу Європи з радістю запрошує на презентацію та обговорення пріоритетів президентства Фінляндії в Раді Європейського Союзу. До дискусії приєднається Посол Фінляндії в Україні пані Пяйві Лайне і поділиться з учасниками програмою та заходами, що будуть впроваджуватися за головування Фінляндії.
  Четвер, 04 Жовтня 2018 Admin Асоціація випускників Колежду Європи - регіональна група в Україні Bruxelles Коледж Європи
16 жовтня о 10.00 у Великій залі Реанімаційного Пакету Реформ (Ольгинська, 6) відбудеться інформаційна зустріч College of Europe (Natolin): можливості для експертів Реанімаційного Пакету Реформ.
  Понеділок, 09 Липня 2018 Admin Асоціація випускників Колежду Європи - регіональна група в Україні Bruxelles Коледж Європи
Цього тижня Асоціація випускників Коледжу Європи - регіональна група в Україні організувала традиційну орієнтаційна зустріч для нових студентів Коледжу Європи в Брюгге та Натоліні.
  П'ятниця, 25 Травня 2018 Admin Асоціація випускників Колежду Європи - регіональна група в Україні Bruxelles Коледж Європи
16 червня 2018 р. у Києві відбудеться відкритий турнір «Дебати про Європу». Захід організовує Асоціація випускників Колежду Європи за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.
  Четвер, 11 Січня 2018 Admin Асоціація випускників Колежду Європи - регіональна група в Україні Bruxelles Коледж Європи
Коледж Європи – європейська інституція вищої освіти – пропонує широкий спектр стипендій для випускників університетів з країн Європейської політики сусідства, зокрема з України.
© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.