"УРОКИ ЄВРОПИ" для четверокласників 12 гімназії (м.Камянське)

Середа, 28 Квітня 2021 Чирва Валентина Василівна Євроклуб "Сучасник" Кам'янське Євроклуби Євроклуби
28 04.21 для четверокласників 12 гімназії координатор шкільного євроклубу "Сучасник"(Чирва В.В.) провела незвичайний урок про Європейський Союз.

Діти дізналися про історію створення ЄС, послухали його гімн, розгадували кросворди та провели тестування, створили яскраві постери, а за гарні знання отримали сувеніри від Представництва ЄС в Україні. А на запитання :"Чи хочете в майбутньому стати членами євроклубу "Сучасник?" пролунала однозначна відповідь. Урок проводився в рамках заходів до Дня Європи в Україні.

Усі новини євроклубу "Євроклуб "Сучасник""
Понеділок, 21 Червня 2021
Частину літніх канікул євроклубівці гімназії 12 м.Кам'янського присвятили реалізації краєзнавчого проєкту, який став можливим за підтримки ГО "CRISP" з Берліна. Та подискутували з видатним скульптором Гарніком Хачатряном.
Середа, 19 Травня 2021
В рамках відзначення Дня Європи в Україні в гімназії №12 відбулося багато яскравих і цікавих подій, які охопили весь тиждень.
Середа, 28 Квітня 2021
Євроклубівці 12 гімназії м.Камянське взяли активну участь в шкільному тижні активізму, який проходив в рамках проєкту "Спільно Сильно" під девізом "Бери Роби Твори."
Понеділок, 19 Квітня 2021
19 квітня відбулася зум-зустріч євроклубівців 12 гімназії м.Камянського з гімназистами м.Чорноморськ, під час якої учасники дізнавались про традиції ЄС.

Більше новин Мереж ЄС
Понеділок, 26 Травня 2025 Левченко Ірина Василівна Євроклуб «NEW STAR» Полтава Євроклуби Євроклуби
У рамках Днів Європи кафедра міжнародних економічних відносин та туризму традиційно провела брейн-ринг «Україна – ЄС: відоме та невідоме». У заході взяли участь команди студентів спеціальностей Міжнародні економічні відносини, Маркетинг і Фінанси.
П'ятниця, 23 Травня 2025 Чухілевич Ольга Пилипівна Сузір'я село Піддубці Євроклуби Євроклуби
Відбулася зустріч учасників євроклубу "Сузір'я" Піддубцівського ліцею зі студентами ВНУ імені Лесі Українки. Брейн-ринг ''Зірка України в сузір'ї Європи'' об'єднав учнів Піддубцівського ліцею та другокурсників факультету міжнародних відносин на базі Інформаційного Центру ЄС у місті Луцьку
П'ятниця, 23 Травня 2025 Людмила Радченко HistoryEU Київ Євроклуби Євроклуби
13 травня я, Бачинська Христина, мала унікальну нагоду відвідати святкування Дня Європи в самому серці України - Києві. Це був надзвичайно емоційний і натхненний день, який я не забуду ніколи.