День кар’єри ЄС в Острозі

  Понеділок, 19 Березня 2018 Карповець Максим Вячеславович Інформаційний центр ЄС (м. Острог) Острог ІЦ ЄС

День кар’єри ЄС в Острозі відбудеься в м. Острог на базі Національного університету "Острозька академія" 20 березня, 2018 року.

Інформаційний центр Європейського Союзу запрошує до участі у «Дні кар’єри ЄС», який пройде 20 березня 2018 р., з 11.00 по 17.00 у Національному університеті “Острозька академія” (ауд. 15, центральний хол), м. Острог, вул. Семінарська, 2.

На «Дні кар’єри ЄС» компанії зможуть знайти спеціалістів, а молодь – записатися на стажування або пройти співбесіду у цих компаніях. У заході візьмуть участь як місцеві роботодавці, так і представники європейських міжнародних компаній та проектів.

Усі учасники зможуть безкоштовно долучитися до заходів для розвитку навиків, важливих для професіонального зростання:

  • Панельна дискусія «Чи чекають українців європейські роботодавці?» (12.00, Центральний корпус НаУОА, вчена рада)
  • Тренінг 1. «Як правильно написати мотиваційний лист до європейських роботодавців». Тренер: Кирил Безкоровайний (м. Київ), офіційний делегат від молоді в ООН, головний редактор науково-популярного журналу “Куншт” (14.00, Центральний корпус НаУОА, ауд. 2)
  • Тренінг 2. «Євроінтеграція маленького міста: приклад Острога». Тренер: Олеся Гощук, керівник центру туристичної інформації м. Острог (14.00, Центральний корпус НаУОА, ауд. 6)
  • Тренінг 3. «Як успішно подати заявку на програми Erasmus +» Тренер: Тетяна Сушицька, фахівець з координування роботи з іноземними студентами, випускниця програми Erasmus+ (14.00, Центральний корпус НаУОА, ауд. 7).

Також учасники зможуть дізнатися про можливості безкоштовного навчання в ЄС для підвищення свого професійного рівня.

Реєстрація для молоді https://docs.google.com/document/d/1JqeSB5TtYqHOoOwpASbQ2nUcnMwfY4is9l_0DNnANuI/edit.

За додатковою інформацією звертайся до Інформаційного центру ЄС в м. Острог за телефоном 097 905 35 06 або пишіть на e-mail maksym.karpovets@oa.edu.ua


Інші новини

© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.